Piece na pellet Kostrzewa – opinie na forum, 21 kW, 10 kW, co to za firma?

Piece na pellet Kostrzewa - opinie na forum, 21 kW, 10 kW, co to za firma (1)

Producenci kotłów oraz pieców bezustannie muszą aktualizować swoją ofertę, ponieważ innowacyjne rozwiązania są wymagane przez Unię Europejską oraz ochronę środowiska. Dodatkowo klienci chętnie wybierają takie rozwiązania, ponieważ mają wtedy pewność jakościowo dobrego urządzenia. 

Piec na pellet jest często wybieraną opcją ogrzewania domu, oczywiście podjęcie decyzji, który wybrać nie jest prostą sprawą. Dla ułatwienia podjęcia decyzji sprawdzamy piec na pellet Kostrzewa. Zdradzamy co to za firma Kostrzewa, jakie opinie na forach otrzymuje piec na pellet Kostrzewa. 

Przeprowadzamy szczegółową analizę pieca Kostrzewa EEI Pellets 21 kW, Kostrzewa Mini Bio Ne 10 kW oraz palnika Kostrzewa Platinium Bio, zaprezentujemy wyniki oraz opinie o tych urządzeniach. Na podstawie zebranych opinii sprawdzamy, który piec na pellet wybrać Kostrzewa czy Defro. 

Kostrzewa – co to za firma?

Działająca od 44 lat firma zajmująca się systemami grzewczymi na biomasę Kostrzewa jest coraz częściej wybieranym producentem ogrzewania w domach wielu rodzin. Z każdym rokiem firma Kostrzewa uzupełnia swoją ofertę o coraz to nowsze produkty, tak aby nadążać za zmieniającym się rynkiem. Swoje produkty dostarczają do wielu krajów w Europie. 

Swoją ofertę produktowa Kostrzewa rozbudował to pokaźnych rozmiarów, forma z Giżycka początkowo oferowała tylko piece na pellet, dziś poprzez innowacyjne rozwiązania mogą zaproponować swoim klientom pompy ciepła, różnego rodzaju piece z podajnikiem, kotły elektryczne, przemysłowe kotły na pellet, rekuperatory, systemy podawania oraz magazynowania energii, części zamienne do każdego urządzenia oraz znakomity serwis wszystkich urządzeń.  

Przez wiele lat ciężkiej pracy firma Kostrzewa pozyskała wielu zadowolonych klientów, wyspecjalizowany zespół jest w stanie pomóc w doborze idealnej instalacji grzewczej, dodatkowo możecie skorzystać z oferty projektowania, która zapewnia kompleksową obsługę oraz wycenę całego projektu. 

Asortyment firmy Kostrzewa jest dedykowany do indywidualnych gospodarstw domowych oraz firm, posiadają piece o mocy od 8 kW do 330 kW. 

Jako pionier automatycznych pieców na pellet w 2001 roku zaprezentowali pierwsze takie urządzenie, które spodobało się wielu odbiorcom. 

Ważną oraz ciekawą informacją jest fakt, że produkty firmy Kostrzewa są rekomendowane przez krajowy projekt „Czyste powietrze”. Taka nominacja jasno pokazuje, że kotły oraz piece Kostrzewa spełniają wszystkie wymogi środowiskowe. 

Sprawdź również – Pellet Premium Selection – opinie na forum, parametry, cena, czy warto kupić?

Piec na pellet Kostrzewa – opinie na forum

Opinie na forach o piecu na pellet Kostrzewa, wystawiane są w ogromnych ilościach. Jak wskazują posiadacze tych kotłów, urządzenia sprawują się znakomicie. Spalanie surowców odbywa się na wysokim technologicznie poziomie. Wiele czynności zostało uproszczonych oraz zastąpionych systemami automatycznymi, dlatego ingerencja ludzka jest minimalna. Jest bardzo mało osób, które lubią czynności związane z paleniem w piecu, piec na pellet Kostrzewa umożliwia zminimalizowanie naszych obowiązków. 

Piec na pellet Kostrzewa zdobył wiele znakomitych opinii za sprawą łatwości obsługi, wiele czynności jest wykonywanych intuicyjnie, duże wyświetlacze informują o wszystkim, co jest bardzo dobrze opiniowane na forach. 

Kostrzewa EEI Pellets 21 kW – opinie 

Kostrzewa w swojej ofercie zamieszcza wiele znakomitych produktów. Piec Kostrzewa EEI Pellets 21 kW jest doskonale znany w Polsce oraz w wielu krajach. Jego działanie oraz utrzymywanie odpowiednich temperatur opiniowane jest na wzorową pracę. Zwiększona moc pozwala na zamontowanie pieca Kostrzewa EEI Pellets 21 kW w wielu firmach. 

Opinie wszystkich osób posiadających piec Kostrzewa EEI Pellets 21 kW wskazują na pozytywne odczucia, ponieważ jakość wykonania oraz funkcjonalność może zawstydzić wiele innych firm. Urządzenie jest wyposażone w szereg nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu komfort pracy dla palacza wzrasta.

Sprawdź również – Ferroli BioPellet – testy, opinie na forum, PRO 18 kW, serwis, instrukcja, co to jest?

Kostrzewa Mini Bio Ne 10 kW – opinie

Kolejnym niezwykle popularnym urządzeniem jest Kostrzewa Mini bio Ne 10 kW. Opinie o tym kotle wystawiane są przez osoby indywidualne, ponieważ ten kocioł dedykowany jest do mniejszych obiektów.

Mniejsze rozmiary oraz moc nie ujmuje mu nowoczesności, oraz inteligencji, ponieważ Kostrzewa Mini Bio Ne 10 kW w domowych kotłowniach sprawdza się znakomicie, co potwierdzają liczne opinie klientów. Łatwość obsługi pozwala na szybsze uporanie się z obowiązkami. 

Wiele osób przyznaje, że piec Kostrzewa Mini Bio Ne 10 kW ma od kilku lat i jeszcze nigdy nie doszło do przykrej sytuacji, związanej z awarią kotła. Jego małe, kompaktowe rozmiary pozwalają na umieszczenie w naprawdę niewielkiej kotłowni, opinie na forach potwierdzają trafność takiego rozwiązania. 

Palnik Kostrzewa Platinum Bio – opinie

Akcesoria zapasowe oraz wymienne są dostępne w wielu sklepach, oraz na oficjalnej stronie Kostrzewa. Palnik Kostrzewa Platinum Bio jest znakomitą alternatywą na unowocześnienie swojego systemu grzewczego. Możecie z dużym powodzeniem kupić tę część, samodzielne zamontowanie jest możliwe, jednak warto skorzystać z pomocy serwisu Kostrzewa. 

Palnik Kostrzewa Platinum Bio w opinii klientów jest znakomitym elementem wyposażonym w pełną automatykę, dzięki której korzystanie z urządzenia jest prostsze. 

Piec na pellet Kostrzewa czy Defro?

Na forach pada wiele pytań, który piec na pellet wybrać, Kostrzewa czy Defro? Takie tematy są bardzo często poruszane, ponieważ każdy klient chce zamontować najlepszy system ogrzewania domu. Opinie na wielu forach wskazują, że jakościowo piec na pellet Kostrzewa oraz Defro posiada wiele podobnych systemów, oraz rozwiązań. 

Do podjęcia decyzji dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy techników Kostrzewa oraz Defro, będą w stanie określić jakie wymagania powinniście spełnić oraz dobiorą najlepsze rozwiązanie.