Danuta Martyniuk – kim jest, wiek, wzrost, cyganka, w młodości, dieta, Wikipedia

Danuta Martyniuk - kim jest, wiek, wzrost, cyganka, w młodości, dieta, Wikipedia (1)

Prawie całe życie była w cieniu męża jednak on zawsze stawiał ją na pierwszym miejscu. Dzisiaj opowiemy, kim jest Danuta Martyniuk? Poznacie jej wiek, wzrost. Sprawdzimy jaka była w młodości i co stoi za jej metamorfozą. 

Danuta Martyniuk – kim jest?

Danuta Martyniuk to żona króla disco polo Zenka Martyniuka, gdy jego zespół Akcent zaczął odnosić sukcesy, media zainteresowały się także rodziną muzyka. Danuta Martyniuk zawsze stała w cieniu męża i pomimo że z zawodu jest pielęgniarką, nie pracowała w zawodzie, zajmowała się domem i wychowaniem syna Daniela, za sprawą którego od paru lat małżeństwo nie znika z pierwszych stron plotkarskiej prasy. Początkowo Danuta broniła pijackich wybryków syna, wdając się w dyskusje z mediami, jednak gdy sytuacja zrobiła się poważna, a niesfornemu Danielowi groziły konsekwencje prawne Danuta Martyniuk zdyscyplinowała syna. Para pobrała się w 1989 roku i są razem ponad 30 lat. 

Zenek Martyniuk nie raz podkreślał, że żona zawsze była dla niego wielkim wsparciem i dzięki jej poświęceniu mógł rozwijać karierę muzyczną. Ceni jej opinię, a wszystkie decyzje w domu podejmują razem. Danuta Martyniuk znana jest także ze swojego zamiłowania do drogich torebek, choć para nie obnosi się z bogactwem, a Danuta nigdy nie pokazywał swojej wyższości. W tamtym roku zmieniła także swój image schudła i zaczęła częściej pokazywać się w mediach.

Sprawdź również – Agnieszka Cegielska – kim jest, wiek, wzrost, romans, mąż, dzieci, Dariusz Cegielski

Danuta Martyniuk – wiek, wzrost

Danuta i Zenon Martyniuk są małżeństwem ponad 30 lat i mało kto wie, że jest ona starsza o dwa lata od męża, co wcale mu nie przeszkadza, bo Zenon zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Danuta Martyniuk urodziła się w 1967 w Bielsku Podlaskim małym mieście w województwie podlaskim. 56-letnia Danuta Martyniuk w 2021 roku przeszła na dietę i w rezultacie schudła 17 kilo, dzięki czemu teraz przy wzroście 154 cm waży 50 kg i wygląda zjawiskowo. Znajomi pary mówią o Danucie, że jest duszą towarzystwa i jest młoda duchem, dzięki czemu prawie z każdym znajduje wspólny język. 

Danuta Martyniuk – Cyganka 

Szukając odpowiedzi skąd pojawiające się pytanie, czy Danuta Martyniuk jest cyganką? odkryliśmy, że pod jednym z jej zdjęć umieszczonych w internecie ktoś stwierdził, że Danuta Martyniuk z racji specyficznej urody na pewno ma romskie korzenie i zaraz pojawili się inni obserwatorzy potwierdzający tę opinię i prawdopodobnie tak zaczęły się plotki o Danucie Martyniuk cygance. W sieci znalazły się także osoby, które rzekomo miały dowody na pochodzenie kobiety. Jednak tych przypuszczeń żona muzyka nigdy nie skomentowała, także czytając jej życiorys, nie pojawia się nigdzie żadna informacja sugerująca, że Danuta Martyniuk związana jest z narodowością romską. 

Sprawdź również – Katarzyna Glinka – kim jest, wiek, wzrost, rodzina, Instagram, Wikipedia

Danuta Martyniuk – w młodości 

Każdy, kto zna osobiście Danutę Martyniuk opowiada, że żona muzyka w młodości była prawdziwą pięknością i cieszyła się dużym zainteresowaniem mężczyzn. Znajomi z lat młodości mówią, że miała niewiarygodnie piękne długie, czarne włosy i zniewalający uśmiech. Każdy, kto, chciałby, zobaczyć na własne oczy jak wyglądała kiedyś, wystarczy, że obejrzy jeden z teledysków jej męża, ponieważ 20 lat temu Danuta Martyniuk wystąpiła w klipie Zenona i zobaczyć możemy tam młodą, szczupłą, długonogą i energiczną Danutę. Na przełomie lat Danuta Martyniuk zmieniła się nie do poznania, a z racji popularności jej męża zaczęły pojawiać się niewybredne komentarze na temat jej wyglądu, w internecie pisali, że jest gruba, stara i wygląda jak matka, a nie żona Zenka, co jak można się domyśleć, nie było dla niej miłe, ale także zmotywowało ją do walki o lepszy wygląd. 

Danuta Martyniuk – dieta 

Ze względu na trwającą od lat popularność Zenka Martyniuka fani interesują się nie tylko jego muzyką, ale także życiem prywatnym i zapewne dlatego coraz częściej pojawiały się przytyki i chamskie wpisy na temat wyglądu jego żony Danuty Martyniuk. Wydawało się, że to nie robi na kobiecie wrażenia, bo nigdy nie komentowała tych zachowań, jednak w końcu coś się zmieniło i Danuta Martyniuk postanowiła zawalczyć o swój wygląd i zdrowie. Metamorfoza Danuty Martyniuk bez wątpienia jest spektakularna kobieta schudła 17 kilo i wygląda zjawiskowo, a niektórzy twierdzą nawet, że lepiej niż w młodości. W jednym z wywiadów Danuta Martyniuk opowiadała o swojej drodze do wymarzonej sylwetki i zdradziła, że efekty zawdzięcza odstawieniu nabiału, a gdy łapie ją nagły głód to je kisiel z siemieniem lnianym. Konsekwentnie ograniczyła słodycze i pije dużo wody. Żona muzyka zapowiedziała także, że teraz ma zamiar odchudzić swojego męża. 

Danuta Martyniuk – Wikipedia 

Pomimo rosnącej popularności Danuty Martyniuk informacji o niej nie znajdziemy w Wikipedii i chociaż internet huczy o żonie muzyka, to Wikipedia nie pisze o niej nic. Internetowa encyklopedia opisuje natomiast jej męża Zenona Martyniuka znanego muzyka i lidera zespołu disco-polo Akcent jednak wydaje się, że ze względu na coraz to większe zainteresowanie Danutą Martyniuk pojawi się ona w hasłach Wikipedii.