Monika Kołakowska – wiek, wzrost, wyzwanie 30 dni, brzuch, efekty, Wardęga

Monika Kołakowska - wiek, wzrost, wyzwanie 30 dni, brzuch, efekty, Wardęga (2)

W dzisiejszych czasach bardzo popularny jest zdrowy tryb życia oraz dbanie o sylwetkę. Wiele osób wybiera ćwiczenia z aplikacjami lub trenerami w domu. W związku z dużą popularnością Moniki Kołakowskiej odpowiemy dzisiaj na najczęściej zadawane pytania, a mianowicie jaki jest jej wzrost i wiek? Czego dotyczyło jej wyzwanie 30 dni? Kto jest jej partnerem?

Monika Kołakowska – wiek, wzrost 

Monika Kołakowska od ponad 7 lat publikuje w internecie na kanale You Tube swoje autorskie ćwiczenia. Trenerka fitness urodziła się 23 sierpnia 1988 roku i prezentuje nienaganną figurę. 35-letnia Monika Kołakowska jest wysoką, bo mierzy około 170 cm wzrostu zgrabną kobietą, której wizytówką poza ćwiczeniami stały się także fryzury, bowiem Monika Kołakowska niewątpliwie nie lubi nudy i co chwile prezentuje swoim fanom nowy zaskakujący look, najczęściej zmienia kolor włosów, wybierając te mniej oczywiste np. krwisto czerwonych czy fioletowe warkoczyki. 

Monika Kołakowska – wyzwanie 30 dni 

Monika Kołakowska dba także o urozmaicanie swojej oferty treningowej oraz motywowanie swoich obserwatorów jak i zachęcenie nowych osób do ćwiczeń. Cyklicznie pojawiają się na koncie na Facebooku trenerki wyzwania 30-dniowe polegające na codziennych wspólnych ćwiczeniach. Monika Kołakowska codziennie przez cały miesiąc informuje, co przygotowała na dany dzień oraz umieszcza filmik z ćwiczeniami. Taka zachęta do ćwiczeń wydaje się świetnym pomysłem, ponieważ panie motywują się wzajemnie, a niektóre nawet wspólnie ćwiczą. Monika Kołakowska bardzo aktywnie wspiera wszystkich biorących udział w jej wyzwaniach i to nie tylko jeśli chodzi o ćwiczenia, ale także podpowiada w kwestii diety czy dbania o skórę. 

Sprawdź również – Natalia Lopatniuk – kim jest, wzrost, wiek, Brzezinski, Wikipedia

Monika Kołakowska – brzuch 

Monika Kołakowska przyznaje, że najbardziej lubi ćwiczenia interwałowe, które są bardzo intensywne, ale także jak sama trenerka fitness podkreśla, przynoszą najlepsze efekty. Monika Kołakowska doskonale zna potrzeby kobiet i dlatego proponuje ćwiczenia dokładnie na te partie ciała, które są problematyczne, to znaczy brzuch, uda i pupa. Trenerka udostępniła na swoim kanale na You Tube filmik, w którym proponuje zestaw ćwiczeń właśnie na mięśnie brzucha. Monika Kołakowska doskonale skomponowała ćwiczenia, aby jej subskrybenci mogli wykonać kompletny trening, gdyż filmik poza samymi ćwiczeniami na mięśnie brzucha zawiera także rozgrzewkę, rozciąganie. Prezentowany trening składa się z trzech serii po 10 trzydziestu sekundowych ćwiczeń. Intensywność treningu dostosowana jest zarówno do osób początkujących jak i zaawansowanych. 

Monika Kołakowska – efekty 

Monika Kołakowska zawsze podkreśla, że dba o to, aby jej ćwiczenia przyniosły efekty, ale były także bezpieczne. Trenerka może pochwalić się, że jej kanał na YouTubie ma ponad 700 tysięcy subskrybentów i stale rośnie. Po przeczytaniu opinii osób korzystających z jej ćwiczeń na pewno można powiedzieć, że przynoszą one zamierzone efekty. Większość osób szczegółowo opisuje swoją drogę do wymarzonej sylwetki i co prawda często usłana jest ona łzami, bólem i zmęczeniem to na końcu okazuje się, że ćwiczenia Moniki Kołakowskiej naprawdę się sprawdzają. Dziewczyny, bo to głównie one ćwiczą z Moniką Kołakowską, naprawdę widzą efekty i niejednokrotnie dziękują trenerce za motywację i wsparcie w chwilach słabości. Prawdą jest też fakt, że sama Monika zawsze otwarcie mówi, że lubi mocne treningi interwałowe, bo one przynoszą mocno zauważalne rezultaty i właśnie takie znajdują się na jej kanale. 

Monika Kołakowska – Instagram

Trenerka fitness Monika Kołakowska zyskała popularność za sprawą publikowanych na You Tube ćwiczeń głównie interwałowych i tabaty pomagających spalić tkankę tłuszczową. Monika Kołakowska może pochwalić się ponad 300 tysiącami followersów na Instagramie, a do chwili obecnej opublikowała ponad 1000 postów. Na swoim koncie publikuje także kadry z życia prywatnego. Monika Kołakowska dała poznać się jako sympatyczna bardzo naturalna i spontaniczna dziewczyna i pewnie dlatego zyskała tak wielką popularność i sympatię. Jej fanki często piszą, że Monika Kołakowska niejednokrotnie jest dla nich inspiracją i motywuje je do walki o swój wygląd, ale także uczy je pewności siebie. 

Monika Kołakowska - wiek, wzrost, wyzwanie 30 dni, brzuch, efekty, Wardęga (2)

Monika Kołakowska – Wardęga

Nie jest tajemnicą, że wieloletnim partnerem Moniki Kołakowskiej jest Sylwester Wardęga znany YouTuber i jak sama trenerka przyznała, to właśnie on namówił ją, aby ponad 7 lat temu zaczęła nagrywać swoje treningi i umieszczała w internecie. Ani Monika Kołakowska, ani Sylwester Wardęga o swoim związku nie mówią za wiele, ale wydaje się, że tworzą szczęśliwą, zgodną parę. Monika Kołakowska przyznała także, że to dzięki niej Wardęga zainteresował się sportem i zaczął ćwiczyć. Parę podziela także wspólne zainteresowania komiksami i filmami animowanymi a od pewnego czasu także sportem oraz wspólnie opiekują się ukochanymi psami Chiką i Aryą.