Piotr Fiedler – kto to, wiek, ślub, dzieci, czułość, Magdalena Popławska, Wikipedia

Piotr Fiedler - kto to, wiek, ślub, dzieci, czułość, Magdalena Popławska, Wikipedia (2)

Pewnie dlatego, że jego twórczość zyskuje popularność, coraz częściej pojawiają się pytania, kim jest Piotr Fiedler? Czy ma dzieci? Czy brał ślub? O czym jest jego najnowsza powieść? I właśnie dzisiaj postaramy się odpowiedzieć na nie wszystkie. 

Piotr Fiedler – kto to? 

Odpowiedź na pytanie, kim jest Piotr Fiedler, nie jest oczywista, bo co prawda jako pierwsza nasuwa się myśl, że jest poetą, pisarzem człowiekiem XXI wieku to jego twórczość jest tak specyficzna, że jedni nazywają go artystą oświeconym, a drudzy twierdzą, że jego teksty, to bezsensowny bełkot i próba zwrócenie na siebie uwagi. Piotr Fiedler swoją twórczość publikuje w internecie na profilu instagramowym oraz osobistym blogu. Jego teksty przeważnie pisane są wulgarnym i dosłownym językiem, nie przebiera w słowach i o wielu sprawach pisze wprost. 

Pisarz unika zarówno mediów, jak i rozgłosu, nie pojawia się na imprezach branżowych oraz nie publikuje swoich zdjęć, jednak prowadzi bardzo bogate życie towarzyskie, nie stroni od imprez i alkoholu. Jednak Piotr Fiedler miał w swoim życiu także epizod z telewizją, gdyż wraz z pilotem Wojciechem Dobrzenieckim prowadził program w TVN Turbo „Top Wings” o lotnictwie. Na swoim blogu pisarz wspominał także, że jest spokrewniony z Arkadym Fiedlerem polskim pisarzem i generałem wojska polskiego. To pokrewieństwo jak opisuje Piotr Fiedler, wzbudzało duży entuzjazm i zainteresowanie wśród nauczycieli,  gdy chodził do szkoły. 

Sprawdź również – Danuta Martyniuk – kim jest, wiek, wzrost, cyganka, w młodości, dieta, Wikipedia

Piotr Fiedler – wiek 

Pisarz skrzętnie ukrywa informacje o sobie i świadomie ujawnia tylko te, które chce lub uważa w danej chwili za istotne. Piotr Fiedler przeważnie pisze o życiu na swoim blogu w kontrowersyjnym dla siebie stylu. Stąd właśnie wiemy, że urodził się pod koniec czerwca 1980 roku. Internet daje możliwość Piotrowi Fiedlerowi publikowania swoich utworów, jednak 43-letni pisarz wydał także tomik wierszy i powieść, która cieszy się dużą popularnością. Pisarz zdecydowanie zapowiedział, że to początek jego debiutu literackiego. 

Piotr Fiedler – ślub 

Pytania o życie prywatne w tym też o ślub Piotra Fiedlera powtarza się bardzo często prawdopodobnie za sprawą tego, że mężczyzna unika mediów a sposób, w jaki opisuje swoje życie, jest tak nieoczywisty, że często trudno odróżnić fikcję literacką od prawdziwych faktów. Szukając informacji o Piotrze Fiedlerze, czytamy, że prowadzi bardzo bogate życie towarzyskie i jest stałym bywalcem warszawskich klubów, że nie stroni od alkoholu i bardzo lubi towarzystwo kobiet, co jasno wskazuje na fakt, że Piotr Fiedler nie jest żonaty i raczej nie myśli o ślubie. 

Piotr Fiedler dzieci

O ile życie prywatne Piotra Fiedlera pozostaje tajemnicą i on sam decyduje jakie informacje ujawnia, o tyle fakt, że jest ojcem córki Magdaleny Popławskiej, jest pewny, jednak to nie Piotr Fiedler poinformował o tym. W dniu narodzin dziecka siostra aktorki Aleksandra za sprawą mediów społecznościowych przekazała szczęśliwą nowinę i zdjęcie nóżek małej Zosi opatrzyła hashtagiem małefiedlerki co zauważyli baczni obserwatorzy. Pomimo że Piotr Fiedler zapytany o córkę nigdy nie potwierdził tych doniesień, to na swoim profilu instagramowym zamieścił takie samo zdjęcie stópek dziecka, co było jednoznaczną odpowiedzią na powtarzające się pytanie.

Sprawdź również – Krzysztof Miruć – kto to, wiek, wzrost, z żoną, dzieci, projekty, prywatnie, Wikipedia

Piotr Fiedler – czułość 

W 2020 roku pisarz Piotr Fiedler wydał skandalizującą opowieść „Czułość”, która skierowana jest do dorosłego czytelnika. Historia pełna zakazanych używek, wulgarna, dosadna, ociekająca seksem, a zarazem wzruszająca historia miłosna tak dzieło Piotra Fiedlera opisują krytycy literaccy, którzy także dopatrują się podobieństw autora do głównego bohatera książki. Jego barwne życie fotografa i selekcjonera w klubach nocnych pozwoliło mu na stworzenie wiarygodnego i ironicznego obrazu celebrytów współczesnej Warszawy. Narracja w powieści Piotra Fiedlera jest bardzo dynamiczna a barwny, wulgarny i absurdalny język jest charakterystyczny dla autora. Powieść Czułość jest mieszanką emocji i doświadczeń głównego bohatera. 

Piotr Fiedler – Magdalena Popławska

Od lat w kuluarach mówi się, że Piotr Fiedler związany jest z aktorką Magdaleną Popławską, a na pewno wiadomo, że oboje są rodzicami 8-letniej Zuzi. Magdalena Popławska podobnie jak Piotr Fiedler nie komentuje swojego życia prywatnego, jednak wiemy, że w 2013 roku rozstała się z aktorem Bartłomiejem Topą i prawdopodobnie później związała się właśnie z Piotrem Fiedlerem, jednak oboje konsekwentnie nie komentują swojego związku. 

Piotr Fiedler – Wikipedia

Podobnie jak internet tak samo Wikipedia nie powie nam nic o pisarzu Piotrze Fiedlerze co ciekawe, bo jego twórczość cieszy się dużą popularnością i w internecie pojawia się wiele zapytań o pisarza. Piotr Fiedler w Wikipedii wymieniany jest tylko w opisie życia prywatnego Magdaleny Popławskiej. Możliwe, że niedługo Wikipedia dopisze do swoich haseł Piotra Fiedlera.