Agnieszka Cegielska – kim jest, wiek, wzrost, romans, mąż, dzieci, Dariusz Cegielski

Agnieszka Cegielska - kim jest, wiek, wzrost, romans, mąż, dzieci, Dariusz Cegielski

Dzisiaj odpowiemy na najczęstsze pytania o Agnieszkę Cegielską. Pogodynka cieszy się dużą sympatią, więc nie dziwi fakt, że poza tym, kim jest Agnieszka Cegielska? Interesuje was także jej wzrost i wiek. Jak wygląda jej życie rodzinne i czy plotki o romansie i drugim dziecku są prawdziwe.

Agnieszka Cegielska – kim jest?

Agnieszka Cegielska to Polska prezenterka pogody, dziennikarka, była Miss Polski, oraz miłośniczka medycyny naturalnej. W wieku 16 lat zdobyła tytuł Miss Polski, co otworzyło jej drogę do pracy w modelingu. W 2004 roku rozpoczęła współpracę z telewizją TVN jako pogodynka.

Agnieszka Cegielska szybko zdobyła sympatię widzów i stała się rozpoznawalną gwiazdą stacji, o czym świadczą nagrody, które przez lata zdobywała. Prezenterka pogody może pochwalić się nagrodami Telekamery, które zdobywała 3 lata   z rzędu a następnie złotą Telekamerę, która jest największa nagrodą publiczności. Agnieszka Cegielska jest także pasjonatką zdrowego stylu życia i medycyny naturalnej oraz autorką kilku książek „Naturalnie dla zdrowia” czy „ Naturalnie i ziołowo”. Gwiazda TVN w 2008 roku wzięła udział w tanecznym show TVN „Taniec z gwiazdami”. 

Agnieszka Cegielska – wiek, wzrost

Prezenterka Agnieszka Cegielska urodziła się 27 czerwca 1979 roku w Malborku małym mieście w województwie pomorskim. Uczęszczała do szkoły muzycznej, a następnie ukończyła studia na dwóch kierunkach ekonomie i dziennikarstwo. W wieku 16 lat Agnieszka Cegielska wygrała konkurs piękności i została Miss Polski. Piękna niebieskooka Agnieszka rozpoczęła pracę modelki a po zakończeniu studiów pracę w telewizji. 44-letnia Agnieszka Cegielska ma 177 cm wzrostu, waży 59 kg i niewątpliwie zachwyca wyglądem i doskonałą formą fizyczną.

Sprawdź również – Klaudia Carlos – kim jest, wiek, wzrost, mąż, dzieci, Instagram, Wikipedia

Agnieszka Cegielska – romans

Agnieszka Cegielska  jest jedną z najpiękniejszych gwiazd stacji TVN, więc nie ma co się dziwić, że od lat co jakiś czas podejrzewana jest o romans. W 2008 roku magazyny plotkarskie doszukiwały się związku Agnieszki Cegielskiej z przystojnym aktorem Markiem Kaliszukiem, co jednak okazało się nieprawdą. Sytuacja powraca jak bumerang i ponownie po latach coraz częściej w internecie pojawiają się plotki, że Agnieszka Cegielska ma romans, co pewnie dla niektórych nie jest zaskoczeniem, bo gdy w 2019 roku Agnieszka Cegielska wraz z mężem ogłosili rozwód i od razu pojawiły się spekulacje o niewierności małżonków. 

Agnieszka Cegielska – mąż

Partnerem życiowym Agnieszki Cegielskiej był Dariusz Cegielski. Para znała się od liceum, ale jak opowiadała sama Agnieszka Cegielska, strzała amora dopadła ich znacznie później. 

Młodziutka  Agnieszka Cegielska dla przyszłego męża zrezygnowała z kariery modelki. Pobrali się w 2002 roku, a parę lat później powitali na świecie ukochanego syna Franciszka. W towarzystwie uchodzili za idealne wręcz małżeństwo, co także nie raz podkreślała sama Agnieszka Cegielska.  Sytuacja zmieniła się w 2019 roku, gdy para ogłosiła, że się rozwodzą, a prezenterka jako powód podała odmienne cele życiowe, co jak później tłumaczyła,jest skutkiem tego, że oboje małżonków pochłonęła praca zawodowa i praktycznie w ogóle się nie widywali. 

Agnieszka Cegielska – w drugiej ciąży

Agnieszka Cegielska do niedawna prowadziła iście idealne życie pełne szczęścia i spokoju. I chociaż dziś podkreśla, że czuje się spełniona i wdzięczna to jednego marzenia nie udało jej się spełnić. Agnieszka Cegielska jeszcze kilka lat temu w jednym z wywiadów opowiedziała, że kocha swoją rodzinę, a razem z mężem planują drugie dziecko, a ona marzy  o córce. Pogodynka nigdy nie skomentowała faktu, że nie ma więcej dzieci, więc nie wiemy, z czego to wynika czy Agnieszka Cegielska zmieniła plany, czy ze względów zdrowotnych nie jest to możliwe. 

Agnieszka Cegielska – dzieci

Agnieszka Cegielska zawsze podkreśla, że najważniejsza jest dla niej rodzina i pewnie dlatego jej oczkiem w głowie jest 14-letni syn Franciszek. Dziennikarka jest troskliwą, ale bardzo wyrozumiałą mamą. W wywiadach Agnieszka Cegielska wielokrotnie podkreślała, że najważniejsze jest dla niej szczęście jej syna i jest raczej mamą wspierającą niż wymagającą. Jedyny aspekt w wychowaniu syna, w którym Agnieszka Cegielska była nieustępliwa to zdrowe i świadome odżywianie.

Sprawdź również – Katarzyna Glinka – kim jest, wiek, wzrost, rodzina, Instagram, Wikipedia

Agnieszka Cegielska – Dariusz Cegielski

Agnieszka Cegielska i Dariusz Cegielski byli małżeństwem przez 17 lat. Para poznała się jeszcze w latach młodości, gdyż oboje pochodzą z Malborka, jednak parą zaczęli być kilka lat później. Zakochana Agnieszka Cegielska dla byłego męża zrezygnowała z kariery modelki i wróciła do Polski. Dariusz Cegielski natomiast rozpoczął karierę w branży transportowej i do chwili obecnej pełni funkcję Prezesa Zarządu spółki Trans Polonia. Małżeństwo Agnieszki i Dariusza Cegielskich wyglądało na idealne, para przez długie lata wiodła  spokojne szczęśliwe życie, jednak w 2019 roku małżonkowie się rozwiedli.