Klaudia Carlos – kim jest, wiek, wzrost, mąż, dzieci, Instagram, Wikipedia

Klaudia Carlos - kim jest, wiek, wzrost, mąż, dzieci, Instagram, Wikipedia (1)

Wiele osób szuka informacji o Klaudii Carlos, dlatego my spieszymy z pomocą i odpowiemy na pytania, kim jest Klaudia Carlos? Opiszemy jej życie prywatne i sukcesy zawodowe. Dowiecie się, ile ma lat?, poznacie jej rodzinę oraz czy Klaudia Carlos obecna jest w internecie.

Klaudia Carlos – kim jest?   

Jeszcze parę lat temu Klaudia Carlos była jedną z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych prezenterek stacji TVN. Pojawiała się na prawie każdej imprezie branżowej, chętnie pozowała na ściankach i udzielała wywiadów. Na swoim koncie ma także sesje do męskiego magazynu Playboy oraz występ w tanecznym show. Klaudia Carlos od dzieciństwa występowała publicznie, na początku z zespołem Mazowsze później jako modelka. Prezenterka próbowała także swoich sił jako aktorka. Finalnie jednak związała się z telewizją i w latach 1997-2011 prowadziła serwis sportowy dla telewizji TVN oraz występowała w TVN 24, oraz TVN Style. 

Była pierwszą prezenterką w historii stacji, która prowadziła programy sportowe, ponieważ wcześniej te tematy były zarezerwowane tylko dla mężczyzn. W 2011 roku rozstała się ze stacją TVN i zaczęła pracę dla Telewizji Publicznej, gdzie była współprowadząca program śniadaniowy Kawa czy herbata oraz o zdrowiu „Zdrowo z jedynką” i „Linia zdrowia”. Obecnie Klaudia Carlos zniknęła całkowicie z mediów i oddała się pracy naukowej. Została doktorem nauk humanistycznych oraz pełni funkcję prodziekana Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie. 

Sprawdź również – Izabela Bukowska – kim jest, wiek, wzrost, mąż, dubbing, Instagram, Wikipedia

Klaudia Carlos – wiek, wzrost 

 Klaudia Carlos to poznanianka urodzona 24 czerwca 1974 roku. Dzieciństwo i lata młodości spędziła w swoim rodzinnym mieście, gdzie ukończyła Państwową Szkołę Baletową. Pomimo że jej życie toczy się w Warszawie, to Klaudia Carlos z sentymentem wspomina Poznań i zawsze chętnie tam wraca. W żyłach dziennikarki płynie południowa krew, ponieważ jej tato pochodzi z Portugalii. Klaudia Carlos jakiś czas temu wycofała się z mediów, ale jak mówi 50-latka, czuje się spełniona i szczęśliwa poświęcając się pracy naukowej i rodzinie. Dziennikarka niewątpliwie urzeka egzotyczną urodą, a wysoka szczupła Klaudia Carlos przez lata była uważana za najpiękniejszą dziennikarkę stacji TVN. 

Klaudia Carlos – mąż 

Wiemy na pewno, że Klaudia Carlos ma męża i jest nim Dariusz Machej znany i ceniony śpiewak operowy. Para poznała się, gdy Klaudia Carlos tańczyła i śpiewała w zespole ludowym Mazowsze. Prezenterka w jednym z wywiadów opowiadała, że mąż urzekł ją swoim pięknym głosem i już wtedy wiedziała, że to ten jedyny. Zakochani pobrali się w 1993 roku i do dzisiaj tworzą szczęśliwą rodzinę. Klaudia Carlos podkreśla także, że dobrali się idealnie i poza wspólnymi pasjami rozumieją się bez słów. 

Klaudia Carlos dzieci 

 Klaudia Carlos wraz z mężem wychowują dwoje dzieci. Starszy syn Antek urodził się w 1997 roku a przy jego opiece pomagały prezenterce mama i teściowa. Jak sama wspomina, to był trudny czas, bo oboje z mężem pracowali, a babcie nie mieszkały w Warszawie, jednak Klaudia Carlos podkreśla, że to właśnie macierzyństwo nauczyło ją doskonałej organizacji i gdy w 2010 roku urodziła córkę Marię, była już doświadczoną mamą. Rodzina bardzo się kocha i chętnie spędza wspólnie czas, wędkują albo gotują, co najbardziej lubi starszy syn Klaudii Carlos, ponieważ interesuje się zdrowym odżywianiem a jego specjalność to sushi. 

Klaudia Carlos – “Taniec z gwiazdami”

Prezenterka w 2005 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu „Taniec z gwiazdami” produkowanego przez rodzimą stację TVN. Klaudia Carlos doskonale wiedziała, z czym wiąże się występ w tanecznym show, ponieważ sama w młodości tańczyła w zespole Pieśni i Tańca Mazowsze jednak jak sama się przekonała, tańce ludowe znacznie różnią się od tańców towarzyskich, bo Klaudia Carlos zajęła 6 miejsce. Jej partnerem był Rafał Maserak doświadczony i utytułowany tancerz, który jak przyznała sama dziennikarka, był dla niej surowy i bardzo wymagający jednak ona znosiła próby bez żadnego protestu i wszystkie uwagi traktowała bardzo poważnie. Najwięcej problemów sprawiał jej quickstep. 

Sprawdź również – Grzegorz Skawiński – kim jest, wiek, wzrost, żona, dzieci, co teraz robi, nie żyje?

Klaudia Carlos – Instagram

Pomimo że Klaudia Carlos aktywna jest w internecie, prowadzi konto na Facebooku oraz swoją stronę internetową to jej Instagram wieje pustką. Dziennikarka  posiada konto, jednak Klaudia Carlos nie opublikowała jeszcze żadnego posta ani relacji. 

Klaudia Carlos – Wikipedia 

Jeżeli interesuje nas Klaudia Carlos, to bez problemu znajdziemy o niej informacje w Wikipedii, która bogata jest w informacje o dziennikarce. W życiorysie opisanymi Wikipedii znajdują się informacje zarówno o życiu prywatnym, jak i ścieżce zawodowej Klaudii Carlos. Internetowa encyklopedia opisuje aktywność prezenterki  z czasów pracy w mediach oraz teraźniejszej kariery naukowej. Okazuje się, że informacje w Wikipedii w temacie Klaudii Carlos są jak najbardziej aktualne.