Krzysztof Miruć – kto to, wiek, wzrost, z żoną, dzieci, projekty, prywatnie, Wikipedia

Krzysztof Miruć - kto to, wiek, wzrost, z żoną, dzieci, projekty, prywatnie, Wikipedia (1)

W dzisiejszym artykule zaspokoimy waszą ciekawość na temat Krzysztofa Miruć. Opiszemy, kim jest prowadzący programy w HDTV, poznacie jego życie prywatne i osiągnięcia zawodowe, postaramy dowiedzieć się, czy ma rodzinę, co go interesuje w życiu prywatnym i zawodowym. 

Krzysztof Miruć – kto to? 

Krzysztof Miruć to niewątpliwie jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji HGTV. Kim jest Krzysztof Miruć? Każdy, kto zadaje sobie to pytanie, powinien wiedzieć, że Krzysztof Miruć to gwiazda stacji TVN a dokładniej twarz wielu wnętrzarskich programów. W 2002 roku ukończył Politechnikę Warszawską a później prestiżową uczelnię w Paryżu Ecole d’Architecture de Paris-la-Villette. Swoją karierę w telewizji rozpoczął od programu Garaż marzeń emitowanym w TVN Turbo. Odpowiedź na pytanie, kim jest Krzysztof Miruć znają pewnie wszyscy fani programów w HGTV, bo prowadzi tam popularne programy remontowe. Występował także u boku Agaty Młynarskiej w TVN Style w programie Eks-tra zmiana oraz gościnnie w odcinkach programu Usterka. Należy także wspomnieć, że Krzysztof Miruć jest głównym projektantem i współzałożycielem pracowni artystycznej L’ab Architekci w Warszawie, która zajmuje się projektowaniem architektury i powierzchni biurowych. 

Sprawdź również – Maja Popielarska – kim jest, wiek, wzrost, mąż, dzieci, choroba, ogród, Wikipedia

Krzysztof Miruć – wiek, wzrost 

Jeżeli interesuje was wiek i wzrost Krzysztofa Miruć to już spieszymy z pomocą. Udało ustalić się, że architekt urodził się w 1976 roku w Giżycku, więc nietrudno obliczyć, że ma 46 lat. Krzysztof Miruć prezentuje doskonałą formę fizyczną i regularnie ćwiczy. Co do wzrostu Krzysztofa Mirucia nie mamy pewności, bo nigdzie nie ma takiej informacji jednak na zdjęciach choćby z Agatą Młynarską widać, że jest od niej wyższy, a dziennikarska mierzy 180 cm, więc sądzimy, że Krzysztof Miruć może mieć około 185-187 cm wzrostu. 

Krzysztof Miruć – żona

Dużym zainteresowaniem cieszy się także temat życia prywatnego, a co za tym idzie pytanie, czy Krzysztof Miruć ma żonę? Tak naprawdę nie wiadomo, bo architekt chroni swoją prywatność i nawet w udzielanych wywiadach jest powściągliwy w opisywaniu swojego życia poza kamerą, jednak udało nam się znaleźć zdjęcie Krzysztofa Mirucia z gali jednej z warszawskich fundacji gdzie otrzymał nagrodę Optymista roku o właśnie tam pozował do zdjęcia z piękną blondynką. Czy to żona Krzysztofa? Nie wiadomo, można zauważyć natomiast, że towarzyszka projektanta jest od niego młodsza, jednak nie szczędzili sobie czułości, co wskazuje na bliską relację między nimi. 

Sprawdź również – Olga Piórkowska – kim jest, wiek, wzrost, mąż, rodzina, wykształcenie, Wikipedia

Krzysztof Miruć – dzieci 

Na temat życia prywatnego Krzysztof Miruć konsekwentnie milczy a zapytany o żonę i dzieci odpowiada zdawkowo, że uczucia są dla niego ważne. W mediach społecznościowych nie udostępnia żadnych zdjęć, z których można by było wywnioskować, że Krzysztof Miruć ma dzieci. Sam niejednokrotnie powtarzał, że lubi żyć szybko i spontanicznie co raczej przy dzieciach nie jest łatwe więc pytanie, czy Krzysztof Miruć ma dzieci, pozostaje bez jednoznacznej odpowiedzi. 

Krzysztof Miruć – projekty 

Architekt Krzysztof Miruć bierze udział w wielu produkcjach telewizyjnych, gdzie wykazuje się niewątpliwie talentem i pomysłem w aranżacji różnorakich wnętrz. Pomimo że programy, które prowadzi mają różną formę to zawsze dotyczą jego profesjonalne pewnie dlatego Krzysztof Miruć doskonale się w nich odnajduje. Dał się poznać jako kreatywny i wesoły projektant, niewątpliwie dba o szczegóły, a każdy projekt jest dla niego ważny. Krzysztof Miruć nie ogranicza się jednak tylko do pracy w telewizji i dlatego otworzył w Warszawie swoje biuro projektowe, które cieszy się bardzo dobrymi opiniami.

Krzysztof Miruć – prywatnie 

Znajomi Krzysztofa Mirucia mówią otwarcie, że w życiu prywatnym jest taki sam jak w swoich programach. To wesoły, otwarty i żywiołowy mężczyzna, który chętnie pomaga i nie boi się wyzwań. W jednym z wywiadów Krzysztof Miruć zdradził, że prywatnie kocha motory towarzysząca im adrenalinę i życie na wysokich obrotach. Nowe doświadczenia i przedsięwzięcia dodają mu energii i po prostu czuje, że żyje. Gdy coś nie układa się po jego myśli, szybko się denerwuje i jak sam mówi, wtedy przeklina, jednak tak samo szybko się uspokaja. Krzysztof Miruć dużą uwagę przykłada także do wyglądu i zdrowia, w związku z czym ćwiczy prawie codziennie najchętniej, wybierając siłownie. 

Krzysztof Miruć – Wikipedia 

Informacje o Krzysztofie Miruciu możemy znaleźć w internecie jednak nie w Wikipedii. Na portalach internetowych jak i social mediach Krzysztofa Mirucia publikowanych jest wiele informacji dotyczących zawodowego życia architekta, dostępne są odcinki programów z udziałem architekta, zdjęcia jego projektów i wywiady z nim dlatego może dziwić fakt, że Wikipedia nie wie o Krzysztofie Miruciu nic. Przeszukując internetową encyklopedię Wikipedia jedynie przy haśle telewizji HDTV pojawia się wzmianka o Krzysztofie Miruciu jako prowadzącym programy dla stacji TVN.