Pellet z Mazur – testy, opinie klientów na forum, spalanie, parametry, cena, gdzie kupić?

Pellet z Mazur - testy, opinie klientów na forum, spalanie, parametry, cena, gdzie kupić (2)

Opał jest produktem trudno dostępnym w bardzo wysokich cenach. Niestety kryzys ekonomiczny, zerwane łańcuchy dostaw oraz sankcje nałożone na Rosję doprowadził do ogromnych problemów z dostępnością taniego węgla, oraz ekogroszku. 

Poprzez takie zawirowania coraz popularniejszy staje się pellet. Osoby posiadające piece z podajnikiem mogą ze spokojem kupować taki produkt, bez obaw, że piec ulegnie awarii. Pellet jest wytwarzany z kilku surowców, dlatego jego dostępność jest większa w porównaniu do węgla. Cena tego paliwa jest także atrakcyjniejsza. 

Nie każdy jednak zna pellet, brak odpowiedniej wiedzy na ten temat blokuje zakup. Z tego powodu w dzisiejszym artykule przedstawiamy pellet z Mazur. Sprawdzamy, jakie opinie na forach otrzymuje pellet z Mazur, co znajdziemy o pellecie z Mazur Romany, jakie jest spalanie pelletu z Mazur. Dodatkowo opisujemy parametry pelletu z Mazur. 

Zdradzamy gdzie kupić pellet z Mazur oraz jaka jest cena tego surowca. 

Pellet z Mazur – opinie klientów na forum

W takim razie, jakie pojawiają się opinie klientów na forum odnośnie pelletu z Mazur? W czasach, kiedy nie wiemy, jak będzie wyglądała dostawa wszystkich paliw grzewczych, każdy, kto potrzebuje kupić opał, poszukuje najlepszego dostawcę, ponieważ nikt nie chce kupować słabo jakościowego produktu. 

Z tego powodu przedstawiamy pellet z Mazur, który zaczyna podbijać rynek. Surowiec jest dostępny od kilku dobrych lat, jednak producent nigdy nie napierał na jego rozreklamowanie, ponieważ posiadał pokaźną grupę stałych odbiorców. Pellet z Mazur na forach posiada bardzo dobre opinie. Poprzez takie komentarze coraz więcej osób decyduje się na zakup tego produktu. 

Sprawdź również – Pellet z łuski słonecznika – opinie na forum, kaloryczność, parametry, gdzie kupić, cena

Opinie na forach jasno wskazują, że pellet z Mazur ma bardzo dobre wartości opałowe, co jest kluczowym argumentem skłaniającym do zakupu. Oddawane ciepło jest porównywalne do innych wartościowych paliw grzewczych. Poprzez dobry skład bez dodatków szkodliwych substancji, pellet z Mazur nie powoduje żadnych problemów z paleniem, co potwierdzają opinie na forach. 

Pellet z Mazur Romany 

Pellet z Mazur jest produkowany przez dobrze znaną w Polsce oraz Europie firmę z  miejscowości Romany. Jakość oraz niezawodność jest potwierdzana od kilkunastu lat. Firma Kers oferuje sprzedaż pelletu dla firm oraz klientów indywidualnych. 

Pellet z Mazur Romany jest jednym z lepszych produktów dostępnych na naszym rynku. Oferowane ekologiczne paliwa opałowe trafiają do wielu domów w całej Europie. Polski producent może z dumą pochwalić się swoim produktami. 

Pellet z Maur produkowany z małej miejscowości Romany dostępny jest dla każdego odbiorcy, ponieważ producent oferuje swój transport bez względu na miejsce dostawy. 

Poprzez dbałość o jakość pelletu, produkcja oparta jest o surowce najlepszej jakości. 

Pellet z Mazur – spalanie 

Jakim spalaniem charakteryzuje się pellet z Mazur? Każdy potencjalny kupiec opału w pierwszej kolejności sprawdza informację o parametrach oraz spalaniu surowca. Spalanie jest bardzo ważne, ponieważ decyduje o dalszym komforcie użytkowania opału oraz opisuje jakość surowca. 

Pytania dotyczące spalania pelletu z Mazur są często zadawane. Nie każdy zna ten produkt, dlatego każdy chce się dowiedzieć o nim jak najwięcej. Jak podają opinie, spalanie pelletu z Mazur jest na bardzo dobrym poziomie, niekiedy można przeczytać komentarz, że spalanie jest idealne. Pellet z Mazur nie sprawia żadnych problemów, dymienie oraz problemy z paleniem nie są zauważalne. 

Podczas palenia pelletem z Mazur nie pojawiają się żadne niepokojące zabrudzenia pieca, nie osadza się czarny osad, nigdy nie został odnotowany oleisty smar na ściankach pieca. 

Pellet z Mazur – parametry

Parametry pelletu z Mazur są zaskakująco dobre, po zapoznaniu się z nimi każda osoba, która zastanawiała się przed pozyskaniem tego surowca, podejmuje decyzję o zakupie. Producent z dumą prezentuje parametry pelletu z Mazur. 

Jeżeli jeszcze nie znacie parametrów pelletu z Mazur, poniżej wszystko jasno opisujemy. 

Pellet z Mazur jest pakowany w woki po 15 kg, granulacja surowca jest na poziomie 6 mm. Kaloryczność pelletu z Mazur jest wykazywana w wartości ponad 19,5 MJ/ kg. 

Bardzo ważne jest to, że pellet z Mazur posiada zerową emisję CO2, co jest bardzo ważne. 

Ilość siarki oraz popiołu w pellecie z Mazur jest na minimalnych poziomach, poprzez produkcję z drzew iglastych, które posiadają certyfikaty. Ilość trocin jest poniżej 0,06%. Wilgotność w pellecie z Mazur nie jest wykazywana.

Pellet z Mazur – gdzie kupić?

Pellet z Mazur jest niezwykle pożądanym produktem poprzez znakomite właściwości. Miejsca, w których możecie kupić pellet z Mazur, są ograniczone, ponieważ nie kupicie pelletu z Mazur w każdym składzie opału. 

To, gdzie kupicie pellet z Mazur to oficjalna strona producenta, pelletzmazur/pl. W tym miejscu nie będziecie mieli problemu z zakupem pelletu. 

Dodatkowo pellet z Mazur możecie kupić na OLX oraz m.in. pellet4future/com i pelletenergy/pl. 

Pellet z Mazur – cena

Cena pelletu z Mazur naszym zdaniem jest przystępna, patrząc na jakość oraz parametry produktu, producent nie wywindował ceny. Jeżeli zdecydujecie się na zakup pelletu z Mazur, za tonę zapłacicie ok. 1000 złotych.