Pellet Dankros – testy, opinie na forum, producent, parametry, spalanie, gdzie kupić, cena

Pellet Dankros - testy, opinie na forum, producent, parametry, spalanie, gdzie kupić, cena (1)

Pellet jest produktem o obniżonej ilości szkodliwych substancji, które podczas spalania są emitowane do środowiska. Rodzaje pelletu są dla wielu osób zaskoczeniem, ponieważ możecie kupić nawet pellet z łuski słonecznika. Takie surowce są proekologiczne, nie posiadają w swoim składzie substancji smolistych. Podczas spalania pelletu nie zauważycie czarnego osadu, w czasie dozowania tego surowca wasza kotłownia nie będzie pokryta czarnym pyłem, który wielu osobom bardzo przeszkadza. Takie sytuacje są zauważalne podczas używania węgla oraz ekogroszku. 

Pellet jest polecany przez wiele osób, jednak zanim dokonacie zakupu takiego opału, zawsze sprawdzajcie skład, parametry oraz opinie o wybranym przez was pellecie. Nie wszyscy sprzedawcy są uczciwi i sprzedają produkty wzbogacone o szkodliwe dodatki. 

Dla ułatwiania wam podjęcia decyzji w dzisiejszym artykule sprawdzamy opinie na forach o pellecie Dankros. Sprawdzamy, kto jest producentem pelletu Dankros, jakie parametry posiada pellet Dankros oraz jakie jest jego spalanie, czy pellet Dankros zachowuje się prawidłowo podczas spalania. Zdradzamy także, gdzie możecie kupić pellet Dankros oraz jaka jest cena tego produktu. 

Pellet Dankros – opinie klientów na forum

W takim razie, jakie pojawiają się opinie klientów na forum odnośnie pelletu Dankros? W internecie jest dostępnych wiele opinii na forach o pellecie Dankros. Jak możemy przeczytać, większość z nim jest dobra, wskazująca na wysoką jakość oferowanego produktu. Pellet Dankros jest bardzo dobrze spisującym się opałem, ilość oddawanego ciepła jest spora, jakość spalania znakomita. 

Opinie o pellecie Dankros wskazują na wzorowe pakowanie produktu oraz przechowywanie go, ponieważ pellet nie jest mokry ani zabrudzony. W żadnym opakowaniu nie są zauważalne śmieci, które czasami się pojawiają, co wpływa na wagę sprzedawanego surowca. 

Pellet Dankros jest produkowany na podstawie najnowszych technologii mechanicznego ciśnieniowego prasowania produktu. Opinie na forach jasno wskazują, że pellet Dankros jest wysoko jakościowym produktem opałowym, który może zaspokoić oczekiwania wszystkich osób. 

Poprzez tak dobre osiągi, wiele osób zastanawia się kto jest producentem pelletu Dankros. Poniżej wszystko opisujemy. 

Sprawdź również – Pellet Poltarex – testy, opinie na forum, parametry, spalanie, gdzie kupić, cena

Pellet Dankros – producent

Producenci pelletu z roku na rok rozszerzają swoją ofertę o coraz to nowocześniejsze rozwiązania produkcji pelletu. Pellet Dankros posiada wiele pochlebnych opinii na forach, dlatego pojawiają się pytania, kto jest producentem pelletu Dankros. 

Otóż producentem pelletu jest firma zlokalizowana w miejscowości Zaklików, nosząca nazwę Dankros. Tak samo, jak nazwa pelletu, ponieważ Dankros jest światowym producentem przemysłu drzewnego. Z ogromnym powodzeniem prowadzi sprzedaż do wielu krajów europejskich, co potwierdza autentyczność wystawianych opinii. 

Dankros dysponuje rozbudowaną ofertą produktów drewnianych od surowców, takich jak pellet po deski, opakowania, panele, pale i wiele innych. 

Działalność na rynku jest najlepszą wizytówką producenta pelletu Dankros, ponieważ prężnie działa już od ponad 31 lat, posiada dwa rozbudowane zakłady produkcyjne. Takie informacje dają gwarancję najwyższej jakości. 

Sprawdź również – Pellet z łuski słonecznika – opinie na forum, kaloryczność, parametry, gdzie kupić, cena

Pellet Dankros – parametry

Opinie oraz producenta pelletu Dankros już poznaliśmy. Pora sprawdzić, jakie parametry posiada pellet Dankros. Jak wskazują informacje podawane na opakowaniach, pellet Dankros ma ciekawą wartość opałową, ponieważ jest na poziomie 16 MJ/ kg. Granulacja tego produktu spełnia wymagania związane z piecami z podajnikiem, ponieważ jest zachowana na 6 mm. 

Pellet Dankros jest niewątpliwie proekologicznym produktem, zawartość siarki jest na zerowym poziomie, ilość popiołu w maksymalnym stężeniu jest poniżej 0,5%. Daje to pewność, ze pellet Dankros jest 100% opałem z drewna.

W parametrach Dankros znajdziecie także informację o wilgotności surowca, która jest poniżej 10%. Gęstość nasypowa tego produktu jest wykazywana w granicach 600-750 kg/ m³, a wytrzymałość mechaniczna powyżej 98%.

Pellet Dankros – spalanie

Spalanie pelletu Dankros jest ważną informacją, ponieważ to jak zachowuje się pellet podczas palenia, jest najważniejsze. Jednak w tej kwestii pellet Dankros nie sprawia problemów. Spalanie pelletu Dankros jest na bardzo dobrym poziomie, nie występują problemy z zapychaniem podajnika, nie pozostają spiekoty. 

Nie dochodzi do dymienia, a ścianki pieca potwierdzają brak dodatków substancji szkodliwych, ponieważ są czyste. 

Pellet Dankros – gdzie kupić?

Gdzie kupić pellet Dankros? Pytanie jest często zadawane, a my znamy na nie odpowiedź. Pellet Dankros możecie kupić na oficjalnej stronie producenta, dankros.com. Otrzymacie tam wszystkie potrzebne informacje o dostawie oraz dostępności zamawianej ilości pelletu. 

Pellet Dankros – cena

Jeżeli chodzi o cenę pelletu Dankros warto przed każdym zakupem upewnić się, czy cena jest dalej aktualna, ponieważ wcześniejszy zakup może być już historią. Aktualna cena pelletu Dankros to 3600 złotych za 1050 kg.