Olga Piórkowska – kim jest, wiek, wzrost, mąż, rodzina, wykształcenie, Wikipedia

Olga Piórkowska - kim jest, wiek, wzrost, mąż, rodzina, wykształcenie, Wikipedia (1)

Program w HGTV „Wymarzone ogrody” zyskał duża popularność wśród widzów i pewnie dlatego coraz więcej pytań pojawia się o prowadzące program. W dzisiejszym artykule opowiemy o jednej z nich, a mianowicie o Oldze Piórkowskiej. Postaramy dowiedzieć się, ile ma lat, jakie jest jej wykształcenie i rodzina. Kim jest Olga Piórkowska i czy coś powie nam o niej Wikipedia. 

Olga Piórkowska – kim jest? 

Jeżeli zastanawiacie się, kim jest Olga Piórkowska? To spieszymy z pomocą i informujemy, że to jedna z dwóch prowadzących program stacji TVN „wymarzone ogrody”. Olga Zarzycka Piórkowska, bo tak dokładnie nazywa się prowadząca to rodowita Warszawianka. Ukończyła SGGW w Warszawie na kierunku Architektura Krajobrazu i zawodowo zajmuje się projektowaniem terenów zielonych. 

Wraz z siostrą Iza Szarmach prowadzi program „wymarzone ogrody”, który przyniósł jej rzesze wiernych fanów i popularność i pewnie dlatego coraz więcej osób zna odpowiedź na pytanie, kim jest Olga Piórkowska. My jeszcze dodamy, że projektantka wraz z siostrą prowadzi firmę fabryka ogrodów, co jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się aranżacja zieleni. Siostry z powodzeniem współpracują ze sobą od 10 lat i jak same mówią, uwielbiają wspólnie tworzyć i doskonale czują się w swoim towarzystwie. Projektantka na swoich profilach internetowych pokazuje efekty swojej pracy oraz dzieli się z followersami ciekawymi pomysłami i trikami na upiększenie ogrodów. 

Sprawdź również – Program “Wymarzone ogrody” – kto płaci, jak się zgłosić, jak wygląda casting, regulamin

Olga Piórkowska – wiek, wzrost 

Niestety projektantka nigdy nie ujawniła informacji na temat swojego wieku i wzrostu, tak samo w internecie nie ma nigdzie takich informacji. Ze zdjęć umieszczonych przez Olgę Piórkowską w sieci można wywnioskować, że jest ona średniego wzrostu prawdopodobnie ma około 165-170 cm. Podobnie ma się sytuacja co do wieku Olgi Piórkowskiej, który nie jest znany i tu podobnie możemy jedynie zgadywać, że prowadząca program wymarzone ogrody ma około 35-40 lat. Na jednym z profilów Olgi Piórkowskiej zamieszczone zostało zdjęcie z wakacji wraz z jej siostrą, które opatrzyła podpisem, ponad 30 lat razem co by wskazywało, że nie jesteśmy w błędzie.

Olga Piórkowska – mąż

Szukając informacji o mężu Olgi Piórkowskiej, nie dowiemy się nic, bo projektantka dobrze chroni swoją prywatność. W sieci nie ma żadnych informacji na temat związków projektantki. Także próby znalezienia informacji lub zdjęcia, które pomogłoby w odpowiedzi czy Olga Piórkowska ma męża, nie przyniosły skutku, bo na profilach prywatnych gwiazdy programu wymarzone ogrody, także nie ma żadnej odpowiedzi. Także sama projektantka nie wypowiada się na temat swojej rodziny a jedyne prywatne informacje lub anegdoty dotyczą jej siostry Izy Szarmach. Więc pytanie, czy Olga Piórkowska ma męża, pozostanie bez odpowiedzi. 

Sprawdź również – Dominik Strzelec – kim jest, życiorys, wiek, z żoną, dzieci, gdzie mieszka, Wikipedia

Olga Piórkowska – rodzina 

Projektantka ogrodów nie upublicznia swojego życia prywatnego jednak w związku z tym, że zawodowo współpracuje ze swoją siostrą Izą Szarmach, kilka szczegółów udało nam się ustalić, a mianowicie. Olga Piórkowska ma dwie siostry, wspomniana już Izę, która podobnie jak ona z wykształcenia i zamiłowania jest projektantką zieleni oraz druga Anna Kostruska, która pracuje w branży informatycznej. W mediach społecznościowych aktywna jest także mama Olgi Piórkowej Ewa Zarzycka, która podobnie jak wszystkie jej córki na swoim profilu wspiera kampanie społeczne. Co do rodziny Olgi Piórkowskiej udało się nam także ustalić, że ma ona nastoletniego syna Jana. Siostry w jednym z wywiadów opowiadały, że są zżytą i wspierającą się rodziną co widać, patrząc na więź łączącą siostry. 

Olga Piórkowska – wykształcenie 

Współprowadząca program „wymarzone ogrody” z zamiłowania i wykształcenia jest projektantką zieleni, dzięki czemu doskonale sprawdza się w powierzonej jej roli. Olga uczęszczała do XXVIII Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego w rodzinnej Warszawie. Po zdanej maturze rozpoczęła studia na SGGW Warsaw Uniwersity of Life Scienties na wydziale Architektura Krajobrazu. Co ciekawe Olga Piórkowska uczyła się w tych samych szkołach co jej mama Ewa. Wraz ze swoją siostrą Izą otworzyła firmę fabryka ogrodów oraz prowadzi program w telewizji HGTV wymarzone ogrody, dzięki czemu łączy swoją pasję z pracą zawodową. Jak sama podkreśla dzięki temu, że robi to, co kocha, czuje się w życiu spełniona. 

Olga Piórkowska – Wikipedia 

Niestety internetowa encyklopedia Wikipedia nie udzieli nam żadnych informacji o Oldze Piórkowskiej, bo każda próba wyszukania kończy się fiaskiem. Jej nazwisko pojawia się tylko w Wikipedii przy informacjach zawartych o programie telewizji HGTV „wymarzone ogrody”, którego to Olga Piórkowska jest współprowadząca. Tak naprawdę prawie wszystkie informacje dostępne w internecie dotyczą jej pracy zawodowej głównie programu, w którym występuje. W związku z rosnącą popularnością Olgi Piórkowskiej istnieje możliwość, że zostanie ona wpisana do Wikipedii.