Maja Popielarska – kim jest, wiek, wzrost, mąż, dzieci, choroba, ogród, Wikipedia

Maja Popielarska - kim jest, wiek, wzrost, mąż, dzieci, choroba, ogród, Wikipedia (1)

Coraz większą popularnością cieszy się kanał tematyczny HGTV w telewizji TVN. 

Jedną z głównych twarzy stacji jest Maja Popielarska, która zachwyca nie tylko osobiście, ale także programami, które prowadzi. Dlatego dzisiaj dowiecie się, kim jest Maja Popielarska, poznacie jej życiorys i osiągnięcia. Opiszemy życie prywatne jej wzrost, wiek i kultowy program. 

Maja Popielarska – kim jest?

 Jeżeli słyszeliście o Mai Popielarskiej, ale właściwie nie wiecie, kto to jest, to ruszamy z pomocą, a mianowicie Maja a właściwie Maria Popielarska to dziennikarka, prezenterka stacji TVN, TVN24, TVN Meteo oraz telewizji HGTV. Dzieciństwo spędziła w Libii i Ghanie, ponieważ jej ojciec związany był z branżą drzewną i tam właśnie robił interesy. Mama natomiast zajmowała się domem i pięknym ogrodem i właśnie wtedy narodził się pasja dziennikarki. 

Po powrocie do kraju zamieszkali w Warszawie, gdzie Maja ukończyła liceum a następnie rozpoczęła naukę na SGGW na wydziale architektury krajobrazu. Zastanawiając się, kim jest Maja Popielarska, należy wspomnieć, że na pewno osobą medialną, bo poza występami w telewizji bierze udział także w spotach reklamowych, pisze książki i poradniki. 

Sprawdź również – Olga Piórkowska – kim jest, wiek, wzrost, mąż, rodzina, wykształcenie, Wikipedia

Maja Popielarska – wiek, wzrost

 Maja Popielarska jest niskiego wzrostu, mierząca 156 cm prezenterka jest drobną eteryczną kobietą i jak sama podkreśla wzrost, nigdy nie był dla niej problemem-, po prostu przyzwyczaiłam się, że jestem niska- mówi w jednym z wywiadów Maja. Podkreśla też fakt, że jej wzrost nie stanowił nigdy problemu także dla TVN, w którym pracuje. Urodzona w Trzciance mieście w województwie wielkopolskim w 1973 roku Maja Popielarska ma 49 lat. 

Maja Popielarska – mąż, dzieci 

O życiu prywatnym Mai Popielarskiej wiemy niewiele a dokładniej tylko to, co sama zdradzi. Wiemy, że była mężatka dwa razy, jednak zarówno pierwszy, jak i obecnym mężu Maja nie mówi za wiele. W jednym z wywiadów przy okazji pytania o dzieci otworzyła się na temat małżeństwa i dlatego wiemy, że pierwszy mąż porzucił dziennikarkę zaraz po narodzeniu ich syna Jakuba i 28-latka, została sama z małym dzieckiem, jednak szczęście uśmiechnęło się do Mai i jej drugie małżeństwo trwa do dzisiaj. Owocem związku jest syn Jan. Pomiędzy chłopcami jest duża różnica wieku, bo aż 10 lat jednak z opowieści Mai Popielarskiej wiemy, że chłopcy się bardzo kochają, a jej rodzina jest zgrana i szczęśliwa. 

Sprawdź również – Program “Wymarzone ogrody” – kto płaci, jak się zgłosić, jak wygląda casting, regulamin

Maja Popielarska – choroba 

Dziennikarka Maja Popielarska rzadko opowiada o życiu prywatnym, jednak w jednym z wywiadów postanowiła opowiedzieć o smutku, bólu i chorobie, jakiej doświadczyła w życiu. Jako 18-letnia dziewczyna, stracił matkę, kobieta zginęła tragicznie w wypadku samochodowym, a Maja nigdy się z tego nie otrząsnęła. Jak sama stwierdziła, prawdopodobnie miała depresję, jednak w tamtych latach nie diagnozowano tej choroby. Objawy choroby nasiliły się po urodzeniu dzieci, a Maja do dzisiaj nie przepracowała straty. Prezenterka miewa chwile załamania i zwątpienia wtedy daje o sobie znać choroba jednak zawsze z dala od spojrzeń i pewnie dlatego przez opinię publiczną odbierana jest jako pogodna, uśmiechnięta, szczęśliwa kobieta.

 Maja Popielarska – życiorys

 Dziennikarka Maja Popielarska może pochwalić się bogatym życiorysem, gdyż lata młodości spędziła w Afryce. W wieku czterech lat wraz z rodzicami przeprowadziła się Libii i Ghany. Po powrocie do kraju ukończyła Liceum Ogólnokształcące, a następnie Architekturę Krajobrazu na Warszawskiej SGGW. Na studiach wygrała casting na kierownika produkcji i prowadzącą program w RTL7, a później została prezenterką pogody w telewizji TVN. Od 2004 roku początkowo w TVN teraz w HGTV prowadzi program Maja w Ogrodzie. W 2007 roku pojawiła się na antenie TVN Style jako gospodarz programu Grunt to zdrowie. Jest autorką licznych poradników oraz artykułów o ogrodnictwie. 

Maja Popielarska – ogród

 Maja Popielarska od ponad 20 lat związana jest z mediami a dokładniej z telewizją TVN, w której to poza zapowiadanie pogody w TVN Meteo jest od 2004 roku prowadząca program „Maja w Ogrodzie”, który cieszy się sporą popularnością. Wraz z pojawieniem się Kanału Tematycznego HGTV o urządzaniu domów i ogrodów Maja Popielarska została główną gwiazdą programów ogrodniczych. Jej program poradniczy Nowa Maja w ogrodzie cieszy się sympatią widzów oraz dużą oglądalnością. Dziennikarka aktywna jest także w internecie, gdzie na filmikach udziela wielu praktycznych rad dotyczących pielęgnacji ogrodu. 

Maja Popielarska – Wikipedia

 W poszukiwaniu informacji o Mai Popielarskiej pomoże nam Wikipedia, w której zapewne znajdziemy interesujące nas zagadnienia. Internetowa encyklopedia Wikipedia poza podstawowymi informacjami takimi jak wiek, wykształcenie zawiera także krótki życiorys. W Wikipedii możemy przeczytać także o dorobku zawodowym Mai Popielarskiej. Wikipedia uzupełniona jest także o tytuły publikacji, jaki ukazy się z nazwiskiem dziennikarki.