Natalia Lopatniuk – kim jest, wzrost, wiek, Brzezinski, Wikipedia

Natalia Lopatniuk – kim jest, wzrost, wiek, Brzeziński, Wikipedia

Kim jest ambasador?  Jest to osoba, którą dany kraj wysyła, jako swojego przedstawiciela, do innego państwa. Ambasadora można inaczej nazwać szefem misji dyplomatycznej. Do jego głównych zadań należy nawiązywanie oraz dbanie o dobre stosunki między państwami, informowanie swojego kraju, pomoc w powrocie do kraju swoim obywatelom. Ambasador musi równie promować swój kraj ojczysty przez pryzmat np. historii, czy choćby sztuki. Ambasador urzęduję w Ambasadzie, która znajduje się w każdym kraju. 

Bycie ambasadorem nie należy do zadań łatwych. Natomiast, co ma wspólnego Natalia Lopatniuk z ambasadą oraz ambasadorem, kim ona tak naprawdę jest, jaki jest jej wzrost i wiek, jaki jest jej życiorys, co ma wspólnego z nazwiskiem Brzezinski, czy ma Instagrama, i co publikuje na nim publikuje oraz, co mówi o niej Wikipedia? Powyższe informacje zostały zawarte w poniższym artykule.

Natalia Lopatniuk – kim jest?

W takim razie, kim jest Natalia Lopatniuk osoba, która ma powiązania z Brzezinskim? Na temat Natalii  Lopatniuk jest bardzo mało informacji w internecie, natomiast nam udało się do paru dotrzeć. Natalia Lopatniuk jest strategiem i dziennikarką, pochodzącą z ameryki, a dokładnie z Chicago. Natalia Lopatniuk jest współtwórczynią liberalnej witryny internetowej „The Huffington Post” oraz sieć regionalnych anglojęzycznych portali w Europie „The Local”. Natalia Lopatniuk prowadziła również podcast „Stand Out”. Aktualnie Natalia jest szefową strategii w Klarna, która jest szwedzką firmą.

Sprawdź również – Dominik Strzelec – kim jest, życiorys, wiek, z żoną, dzieci, gdzie mieszka, Wikipedia

Natalia Lopatniuk – wzrost, wiek

W sieci bardzo wiele osób jest ciekawych i żądnych wiedzy odnośnie sylwetki Natalii Lopatniu, a chodzi tutaj konkretnie o jej wzrost i wiek. Natalia nie podała nigdzie informacji na temat swojego wzrostu, choć spekuluje się, że jej wzrost to okolice 180 centymetrów, natomiast wiemy, że urodziła się 1 kwietnia 1984 roku. Z czego wynika, że Natalia ma aktualnie 38 lat. Natalia Lopatniuk jest spod znaku barana. Jaki jest jej życiorys i jakie ma powiązania z Brzezinskim?

Natalia Lopatniuk – życiorys

Natalia Lopatniuk urodziła się w Chicago. Mimo tego, że Natalia urodziła się w Ameryce, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ma korzenie polsko – ukraińskie. Z tego, co można wnioskować po jednym z postów z jej Instagrama, Natalia dorastała w opowieściach, które przekazywali jej  rodzice, o wojnie, okupacji, walce, głodzie, stracie, śmierci, separacji rodzinnej i traumie pokoleniowej. Natalia niestety nigdy nie spotkała swojego dziadka. Jedną z ciekawostek jest to, że jej nazwisko jest na jednym z zabytkowych pomników w Gdańsku.

Lopatniuk studiowała nauki polityczne i dziennikarstwo na Uniwersytecie w Virginii. Aktualnie Natalia mieszka w Waszyngtonie, lecz przez pewien czas mieszkała w Szwecji. Natalia jest bardzo ambitną, młodą kobietą, dlatego też pracowała, podczas kadencji prezydenta Baracka Obamy w biurze prasowym Johna Kerry’ego. Wzięła ślub w 2008 roku, a dwa lata później przywitała na świcie córkę. Co Natalia Lopatniuk ma wspólnego z nazwiskiem Brzezinski, za kogo wyszła za mąż, jak ma na imię jej córka, co publikuje na Instagramie oraz, co mówi o niej Wikipedia? Informacje zostały podane w dalszej części artykułu.

Sprawdź również – Specjalista żywienia Artur Topolski – negatywne opinie na forum

Natalia Lopatniuk – Brzezinski 

Natalia Lopatniuk, to tak naprawdę od 2008 roku Natalia Brzeziński. Lopatniuk jest żoną ambasadora stanów zjednoczonych Marka Brzezinskiego. Warto dodać, że Lopatniuk jest drugą żoną Brzezinskiego, jego pierwszą żoną była Carolyn M. Campell. Mark Brzezinski urodził się 7 kwietnia 1965 roku. Jest w pół polakiem, a w pół czechem. Na drugie imię ma Francis. W 2008 roku był doradcą Baracka Obamy. W latach 2011-2015 razem z Natalią Lopatniuk mieszkali w Szwecji, ponieważ Mark był amerykańskim ambasadorem w tymże kraju. Od 2022 jest amerykańskim ambasadorem w Polsce. Para w 2010 roku przywitała na świecie córkę Aurorę, która aktualnie uczęszcza do szkoły amerykańskiej w Warszawie.

Natalia Lopatniuk – Instagram

Na Instagramie konto Natalii Lopatniuk widnieje pod nazwą @nataliabrzezinski. Na koncie Natalii można zobaczyć wiele różnych zdjęć. Niektóre z nich są z jej życia osobistego, inne z jej pracy. Na Instagramie Natalii można również znaleźć zdjęcie z aktualnym prezydentem Joe Bidenem, z wtedy jeszcze  ambasadorem Kenem Howerym. Natalia Lopatniuk posiada na swoim Instagramie również zdjęcie ze sławną piosenkarką – Seleną Gomez. Nie mogło również zabraknąć zdjęcia z jej tatom, informacji o zmarłym dziadku oraz o wsparciu Ukrainy podczas trwającej wojny. Można również znaleźć zdjęcia z jej córką Aurorą, oraz mamą. Natalia zgromadziła na swoim koncie, jak do tej pory 684 tysięcy obserwatorów.  

Natalia Lopatniuk – Wikipedia

Niestety na polskiej Wikipedii nie ma dostępnych żadnych informacji na temat Natalii Lopatniuk. Zważywszy, że Natalia urodziła się w Ameryce, na amerykańskiej Wikipedii lub nawet na różnego rodzaju portalach powinno być więcej informacji o niej samej, lecz o dziwo jest inaczej. Cały szum medialny skupia się na mężu Natalii, natomiast o niej samej są tylko skrawki informacji. Na to wygląda, że żona Brzezinskiego woli zostać w cieniu męża.