Kosa spalinowa Stihl FS 350 – opinie klientów na forum, dane techniczne, cena

Kosa spalinowa Stihl FS 350 – opinie klientów na forum, dane techniczne cena

Każdy z nas marzy o tym, aby być w posiadaniu pięknego i zjawiskowego trawnika, który będzie wprawiał w osłupienie nie tylko sąsiadów, ale i również zaproszonych gości. Mimo wszystko wiadomo, iż osiągniecie takiego stanu trawnika wiąże się z tym, iż trzeba poświęcić na to ogrom czasu, wysiłku i pieniędzy, choć wiadomo, że taka czynność jest opłacalna. Do zachowania idealnego porządku nie tylko trawników, ale i również ogrodów czy łąk, stosujemy różnego rodzaju kosiarki i kosy spalinowego, które wyróżniają się tym, że są nie tylko poręczne, ale i również wygodne w użytkowaniu.

Sprawdź również – kosiarki KOWALSKI opinie

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, iż wybór odpowiedniej kosy spalinowej może się wiązać z nie lada wyzwanie. Wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu i chcąc ułatwić Wam zadanie, postanowiliśmy zaproponować kosę spalinową Stihl FS 350. Jakie pojawiają się o Stihl FS 350 opinie na forum, jaka jest jego cena?

Przede wszystkim Stihl najczęściej kojarzy nam się z marką, która produkuje kosy spalinowe i pilarki, nic w tym dziwnego, bowiem jakość tych produktów należy do jednych z najlepszych. Produkty te zyskują nie tylko pozytywne opinie, ale wyróżniają się tym, że są niezwykle wytrzymałe i wykonują swoje zadanie perfekcyjnie. Jak jest w przypadku kosy spalinowej Stihl FS 350, co wskazują o nie opinie i czy warto się na taką kosę zdecydować? W dalszej części wpisu postanowiliśmy zaprezentować i przedstawić to, jakie pojawiają się opinie w sieci na temat Stihl FS 350, a na sam koniec sprawdzimy, jaka jest cena tej kosy spalinowej.

Stihl FS 350 – opinie klientów na forum

W takim razie, jak przedstawiają się w sieci opinie klientów na forum o Stihl FS 350 i jaka jest jego cena? Przede wszystkim zanim przejdziemy do omówienia tej kwestii, warto wspomnieć o tym, że kosy spalinowe są najczęściej wykorzystywane nie tylko do koszenia chwastów i większej trawy na wielkich powierzchniach, ale są one stosowane w momencie, w którym ukształtowanie terenu sprawia, że nie da się kosić w takich miejscach zwykłą kosiarką pchaną.

Dlaczego warto zdecydować się na Stihl FS 350, co sądzą o niej klienci, jakie wystawiają na jej temat opinie? Przede wszystkim wykorzystując Stihl FS 350 ma się dużą pewność tego, że nabywa się kosę spalinową, która charakteryzuje się wysoką skutecznością i efektywnością. Nawet największe źdźbła trawy nie są wstanie się oprzeć tej maszynie. Wg pojawiających się opinii klientów, wielu z nich jest zadowolonych z użytkowania tej maszyny tnącej do pielęgnacji.

Opinie wskazują również to, że Stihl FS 350 spełnia najśmielsze preferencje zarówno estetyczne, jak i pod względem technicznym. Klienci są nie tylko zadowoleni, ale najczęściej opinie sugerują to, że kosa Stihl FS 350 jest niezwykle poręczna i daje sobie rade z trawą i twardymi zaroślami. Ze względu na możliwość wymiany ostrzy, pojawia się możliwość na to, aby przy użyciu kosy spalinowej Stihl FS 350 zastosować ją przy wycince zasobów leśnych. Może być również wykorzystywana do prac wykończeniowych czy nawet do cięcia mniejszych krzewów.

Jak widać opinie na temat Stihl FS 350 są jak najbardziej pozytywne, w dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie posiada ta kosa spalinowa dane techniczne i jaka jest jej cena.

Kosa Stihl FS 350 – dane techniczne

W takim razie, jakimi danymi technicznymi wyróżnia się kosa spalinowa Stihl FS 350? Na podstawie zgromadzonych informacji, udało nam wskazać dane techniczne tego urządzenia.

  • Moc silnik Stihl FS 350 – 1,6 kW/2,2 KM.

  • Pojemność skokowa silnika to 40,2 cm³.

  • Narzędzie tnące, które znajduje się w Stihl FS 350 – głowica żyłkowa AutoCut AC 40-2.

  • Ciężar całkowity kosy spalinowej to około 7 kg.

  • Długość całkowita kosy spalinowej Stihl FS 350 to 172 centymetry.

  • Pojemność zbiornika paliwa FS 350 to 0,64 litra.

  • Poziom ciśnienia akustycznego wynosi 98,0 dB.

  • Poziom mocy akustycznej jest na poziomie 109,0 dB.

Warto również wspomnieć o tym, że kosa spalinowa Stihl FS 350 posiada również pewne innowacyjne funkcje, w tym ElastoStart o systemy antywibracyjne, które przyczyniają się do tego, że praca przy wykorzystaniu tej kosy staje się znacznie przyjemniejsza, bezpieczniejsza i komfortowa. Zatem poznaliśmy opinie i dane techniczne Stihl FS 350, teraz warto zadać sobie pytanie, jaka jest cena tego urządzenia?

Stihl FS 350 – cena

Warto uwzględnić na wstępie to, że Stihl FS 350 nie jest już produkowany seryjnie. W ten sposób nie znajdziemy go w żadnym sklepie Stihl. Ze względu na to, że Stihl FS 350 cieszy się niezwykle dużą popularnością i zyskuje dość przychylne opinie, natomiast dane techniczne należą do jednych z lepszych, warto wiedzieć o tym, że za tym stoi wygórowana cena kosy spalinowej.

Przeglądając sieć w poszukiwaniu różnych ofert, udało nam się ustalić to, że kosa spalinowa Stihl FS 350 pojawia się na różnych aukcjach internetowych i jej cena osiąga niekiedy kwotę od 1800-2000 złotych za egzemplarz. Oczywiście w tym przypadku cena jest uzależniona od składu zestawu i stanu faktycznego kosy.