Jak zgłosić się do programu “Rolnik szuka żony”?

Jak zgłosić się do programu “Rolnik szuka żony” (1)

“Rolnik szuka żony” to program telewizyjny, który zadebiutował na antenie TVP 1 w 2014 roku. W ciągu tych lat program ten połączył wiele osób i wywołał wiele emocji wśród widzów. Uczestnicy programu podkreślają, że czas spędzony na planie był dla nich wyjątkowym doświadczeniem i nie był czasem straconym. Chociaż nie wszystkie historie przedstawione na ekranie kończyły się happy endem, to powstałe przyjaźnie i znajomości trwają do dziś.

Program skupia się na rolnikach, którzy szukają swojej drugiej połówki. W programie biorą udział single z różnych regionów Polski. W trakcie trwania programu, uczestnicy poznają się i starają się znaleźć wspólny język. Często ich pierwsze spotkanie odbywa się na wsi, wśród zwierząt i przy pracy na roli. W czasie programu, uczestnicy muszą pokazać swoje prawdziwe oblicze, co często prowadzi do interesujących sytuacji.

Niektóre z relacji, które pojawiły się w programie, zakończyły się związkiem i małżeństwem. Inne jednak, choć przyciągały uwagę widzów, nie zakończyły się sukcesem. Pomimo to, uczestnicy twierdzą, że to doświadczenie przyniosło im wiele korzyści. Przede wszystkim dzięki programowi, poznali wiele ciekawych ludzi i zawarli przyjaźnie, które trwają do dziś.

Aktualnie trwają zapisy do 10. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Oznacza to, że będzie to kolejna okazja dla rolników, którzy szukają swojej miłości, aby znaleźć odpowiedniego partnera lub partnerkę. Program cieszy się dużą popularnością wśród widzów i jest jednym z najchętniej oglądanych show na polskiej telewizji.

Sprawdź również – Program “Wymarzone ogrody” – kto płaci, jak się zgłosić, jak wygląda casting, regulamin

Rolnik szuka żony – co to za program?

“Rolnik szuka żony” to polski program typu reality show, emitowany w TVP1, który opiera się na brytyjskim formacie “Farmer Wants a Wife”. W programie występuje pięciu samotnych, ale zamożnych rolników, którzy szukają miłości – kobiety, która zechce zamieszkać na wsi. Program cieszy się dużą popularnością w Polsce i doczekał się już dziesięciu edycji.

Jednak program nie jest wolny od kontrowersji. Pojawiły się plotki na temat znajomości między bohaterami drugiego sezonu, a także zerwane zaręczyny w finale drugiej edycji. “Rolnik szuka żony” ma też wiele regionalnych edycji w różnych krajach, w tym w Belgii, Holandii i Norwegii, gdzie cieszy się dużym zainteresowaniem. W USA jednak program doczekał się tylko jednej edycji.

Rolnik szuka żony – kiedy się zaczyna?

Dziesiąty sezon “Rolnik szuka żony” ma rozpocząć się jesienią 2023 roku i będzie emitowany w TVP1. Program zostanie najprawdopodobniej nadawany w niedzielne wieczory, choć ostateczna decyzja w tej kwestii jeszcze nie została podjęta. Gospodynią programu pozostanie Marta Manowska, a już niedługo mają ruszyć castingi do dziesiątej edycji reality show. Po przeprowadzeniu castingów, planowane są zdjęcia do kolejnego sezonu programu.

Na czym polega Rolnik szuka żony?

“Rolnik szuka żony” to polski program typu reality show, w którym pięciu samotnych rolników poszukuje swojej drugiej połówki. Kandydaci na partnerki rolników zgłaszają się poprzez wysłanie listu, w którym opisują swoje zainteresowania, charakter, a także oczekiwania względem przyszłego partnera. Rolnicy wybierają kilka z kandydatek, z którymi chcą bliżej się poznać i zapraszają je do swojego gospodarstwa. Tam mają okazję spędzić czas ze swoim potencjalnym partnerem, poznać jego styl życia i pracę na wsi. W kolejnych odcinkach programu para kandydatów ma szansę na dalsze poznanie się oraz wspólne przeżywanie różnych przygód i wyzwań na wsi. W każdym odcinku rolnicy podejmują decyzje, którą z kandydatek chcą poznać lepiej, a która odpada z dalszej rywalizacji o ich serca.

Jak zgłosić się do programu Rolnik szuka żony?

Aby zostać uczestnikiem programu “Rolnik szuka żony”, należy spełnić określone warunki. Wymagane jest bycie pełnoletnim, niekaralnym, posiadanie własnego gospodarstwa rolnego, dzierżawionego lub agroturystycznego oraz prowadzenie go z najbliższą rodziną. Ponadto, konieczne jest bycie producentem produktów rolnych, spożywczych i ogrodniczych oraz być w stanie wolnym. Osoby zainteresowane udziałem w programie mogą skontaktować się z producentami poprzez adres e-mail rolnik@fremantle.com lub numer telefonu 797 408 278.

Program “Rolnik szuka żony” cieszy się dużą popularnością i pozwala rolnikom i rolniczkom na spotkania z osobami, które są zainteresowane ich poznanie. W ciągu dziewięciu lat emisji programu, 12 par stanęło na ślubnym kobiercu, a kolejne przygotowują się do zawarcia małżeństwa. Uczestnicy programu tworzą rodziny, a liczba dzieci rolników zwiększa się – obecnie wynosi 16.

Dlatego warto rozważyć zgłoszenie swojego udziału w programie, który umożliwia znalezienie życiowego partnera i założenie rodziny. Produkcja programu zapewnia zainteresowanym osobom kontakt i możliwość złożenia zgłoszenia, a regulamin precyzuje wymagania, jakie muszą spełnić potencjalni uczestnicy. Warto podkreślić, że program przyczynia się do integracji społecznej, popularyzacji życia na wsi oraz promocji rolnictwa.