TOP30 fajne i śmieszne powitania na dzień dobry

TOP30 fajne i śmieszne powitania na dzień dobry (3)

Pierwsze słowa każdego dnia, jakie padają z ust każdego człowieka to powitanie, oficjalną formą powitania jest dzień dobry lub witam, jednak ludzie coraz częściej stosują inne formy przywitania się z ludźmi. 

Miłe słowo na początek dnia zawsze poprawia humor, ponieważ takie drobne gesty mogą wprawić w lepszy nastrój. Fajne powitanie na dzień dobry jest także formą przychylności, która zawsze jest dobrze odbierana. 

Nie każdy potrafi samodzielnie wymyślić fajne powitanie na dzień dobry, dlatego postanowiliśmy Wam pomóc i w dalszej części naszego dzisiejszego wpisu przedstawiamy fajne powitanie na dzień dobry. Dodatkowo umieszczamy miłe powitanie na dzień dobry, śmieszne powitania na dzień dobry, śmieszne pozdrowienia na dzień dobry oraz w formie bonusu dodajemy fajne sms na dzień dobry. 

Sprawdź również – Gotowe przepiękne pozdrowienia i miłe powitania na dzień dobry

Fajne powitania na dzień dobry

Każdego dnia wszystkie osoby rozpoczynają swój dzień, witają się z innymi ludźmi. Nawet domownicy mówią sobie miłe słowa na przywitanie, oryginale formy fajnego powitania na dzień dobry są coraz częściej stosowane, ponieważ w taki sposób możecie szybciej wywołać uśmiech na twarzy swoich współlokatorów. 

W pracy fajne powitanie na dzień dobry jest aktualnie na topie, ponieważ taka forma przywitania współpracowników jest miłym gestem na dalszy dzień. W obecnych czasach w zakładach pracy oraz firmach wszyscy mówią do siebie na „ty”, dlatego fajne powitanie na dzień dobry jest akceptowane przez wszystkich, nie powoduje żadnego niesmacznego odczucia, wręcz przeciwnie takie przywitania są uprzejmością. 

Lista fajnych powitań jest długa, ponieważ co jakiś czas pojawia się jakieś nowo wymyślone słowa, co podoba się wielu osobom. Postanowiliśmy przedstawić oryginalne fajne powitania na dzień dobry. 

 1. Milusińskiego dzionka Kochani.
 1. Witam Was pięknie.
 1. Czołem moi drodzy.
 1. Dzień doberek dla wszystkich.
 1. Wspaniałego, spokojnego dnia.
 1. Witam Cię Skarbie .
 1. Dzień dobry Kochanie, jak minęła Ci noc.
 1. Dzień doberek skarbuś.

Miłe powitanie na dzień dobry 

Zastanawiacie się pewnie, jak powinno wyglądać miłe powitanie? Do bliskich osób jest zawsze łatwiej, nie musicie się długo zastanawiać, ponieważ możecie taką osobę, przytulić lub pocałować, ale jak powinno wyglądać miłe powitanie do obcej osoby? 

Ta kwestia jest często poruszana, ponieważ ludzie nie wiedzą, co będzie taktowne lub dobrze odebrane przez drugą osobę. 

Z tego względu wyszukiwane są w sieci podpowiedzi na miłe powitanie na dzień dobry, takie, które będzie adekwatne do sytuacji, miejsca oraz ludzi. 

W miłych powitaniach na dzień dobry możecie używać wiele przyjaznych oraz życzliwych słów, ponieważ w taki sposób możemy dodatkowo pokazać drugiej osobie, że nasze przywitanie nie jest typowym powiedzeniem dzień dobry, tylko ciepłym przywitaniem. 

Do miłych powitań możecie zaliczyć:

 1. Pięknie witam i życzę wspaniałego dnia.
 1. Dzień dobry, cudownego dnia życzę.
 1. Pięknego, uśmiechniętego dnia życzę.
 1. Dzień dobry, samych życzliwości życzę.
 1. Przepięknie witam, samych pomyślności życzę!
 1. Witaj piękna jak Twój poranek?
 1. Hej Słonko przepysznej kawusi życzę.

Śmieszne powitania na dzień dobry

Wiecie już jak, możecie się miło oraz fajnie przywitać z drugą osobą, pora przejść do tematu śmiesznych powitań, ponieważ tutaj musicie być ostrożni, nie każda osoba będzie miała takie samo poczucie humoru jak Wy, dodatkowo możecie trafić na gorszy dzień drugiej osoby i z Waszego śmiesznego powitania może wyjść niemiła sytuacja. 

Śmieszne powitania na dzień dobry są najczęściej zarezerwowane dla osób z bliższego otoczenia, znają Was oraz Wasze żarty, dlatego, nawet jeżeli obrócicie Wasze powitanie w śmieszne słowa, z pewnością nie wyrządzicie nikomu krzywdy. 

Rozpoczęcie dnia oraz przywitanie się z kimś, kogo danego dnia widzimy pierwszy raz, zawsze musi być dostosowane do sytuacji, dlatego też wchodząc do jakiejś instytucji, nie będzie to na miejscu, kiedy Wasze powitanie będzie śmieszne, w takich sytuacjach należy powiedzieć typowe powiedzenie dzień dobry. 

Śmieszne pozdrowienia na dzień dobry

Każdy dzień zaczyna się inaczej, dlatego fajnie jest usłyszeć śmieszne pozdrowienie na dzień dobry, aby rozpoczynający się poranek był jeszcze lepszy. Kierując do kogoś śmieszne pozdrowienie na dzień dobry, możecie wykorzystać wiele zwrotów, które będą podpięte do pracy, zajęć lub ogólnej sytuacji w danym dniu. 

W takim wypadku możecie wypróbować słowa:

 1. Ahoj Kochani, praca sama się nie zrobi
 1. Witam wszystkich, kto dziś robi za serwis kawowy?
 1. Dzień dobry wystarczy, chyba że wstałem, nie oczekujcie ode mnie niczego więcej
 1. Hallo wstawaj, ktoś na Ciebie czeka, pranie do zrobienia.

Fajne sms na dzień dobry

Na zakończenie zdradzamy Wam pomysł na fajne sms na dzień dobry, ponieważ jest to bardzo miła forma przywitania. Możecie wysłać fajnego sms na dzień dobry, który będzie animowanym gifem lub grafiką, która zobrazuje coś fajnego. 

Fajne sms na dzień dobry to także wierszyki, które możecie przesłać o poranku na udany dzień. Taka forma przywitania zawsze jest miła oraz wywołuje uśmiech.   

 1. Dziś jest nowy dzień, pełen nadziei i możliwości. Niech każda chwila będzie radosna i pełna słońca. Dzień dobry!
 1. Dzień dobry, życzę Ci miłego dnia pełnego pozytywnych emocji.
 1. Dziś jest kolejny dzień, by zacząć realizować marzenia. Dzień dobry!
 1. Dzień dobry, życzę Ci wytrwałości w dążeniu do celu i radości z każdego osiągnięcia.
 1. Dzień dobry, życzę Ci, aby każda chwila dzisiaj była pełna miłości i szczęścia.
 1. Dzień dobry, życzę Ci, aby dzisiejszy dzień przyniósł Ci wiele powodów do uśmiechu.
 1. Dzień dobry, życzę Ci, aby każdy Twój krok dzisiaj był krokiem w kierunku spełnienia marzeń.
 1. Dzień dobry, życzę Ci, aby każda minuta dzisiejszego dnia przyniosła Ci radość i spełnienie.
 1. Dzień dobry, życzę Ci, aby dzisiejsze wyzwania były dla Ciebie tylko okazją do pokazania swojej siły i odwagi.
 1. Dzień dobry, życzę Ci, aby każda chwila dzisiaj była pełna nadziei i wiary w lepsze jutro.
 1. Dzień dobry, życzę Ci, aby każda minuta dzisiejszego dnia była pełna radości i miłości.