Gotowe przepiękne pozdrowienia i miłe powitania na dzień dobry

Gotowe przepiękne pozdrowienia i miłe powitania na dzień dobry

Czasami to te najdrobniejsze gesty liczą się bardziej niż największe pokazy uczuć. We wszystkim co robimy, zwłaszcza dla i wobec osób, które kochamy, o wiele ważniejsze od samego działania, są nasze intencje. Dla naszych najbliższych zazwyczaj o wiele bardziej liczy się to, co chcemy im przekazać, oraz jakie uczucia i emocje stoją za tym, co robimy, dlatego musimy pamiętać, że liczą się nie rzeczy materialne, ale nasze motywy i uczucia. Często jesteśmy zbyt zapracowani, zbyt czymś zajęci, by móc dostrzec to co najważniejsze, dlatego często, kiedy zdarza się okazja do tego, by kogoś czymś obdarować, nie zastanawiamy się nad tym, co lubi dana osoba lub jaki byłby dla niej idealny prezent, który dalibyśmy jej od serca; zastanawiamy się głównie nad ceną, a także łatwością z jaką możemy dany produkt czy usługę nabyć. Nierzadko nie doceniamy tego, jaką moc mogą mieć drobne gesty, które możemy wykonywać bez żadnych strat dla siebie, czy też ogromnego poświęcenia. Niewiele osób wie już, jak ogromną wartość dla innych może mieć zwykłe „dzień dobry”.

Powiedzenie, że ktoś wstał lewą nogą nie bierze się znikąd. Chyba każdy z nas doświadczył dnia, w którym poranek zepsuł jego całą resztę. To, jak zaczynają się nasze dni jest niezwykle ważne nawet gdy patrzymy z perspektywy całej doby, często decydując o tym, jak będzie ona wyglądać w całości. Jest to jednym z powodów, dla których nawet krótka wiadomość na dzień dobry jest powodem do radości. Czasem nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ogromną radość możemy komuś sprawić tylko tym, że napiszemy mu miłą wiadomość na początek dnia. Warto jest się nad tym zastanowić, a może nawet wprowadzić tego typu nawyk do naszej codzienności, co bez wątpienia pomoże nam w dbaniu o nasze relacje.

Pozdrowienia i miłe powitania na dzień dobry

Pozdrowienia i miłe powitania na dzień dobry mogą być dobrym pomysłem, jeżeli chcemy sprawić komuś miłą niespodziankę z samego rana. Niestety nie zawsze wiemy, jak powinny wyglądać takie powitania, a nasza wyobraźnia nie zawsze pomoże nam w napisaniu czegoś podobnego. Na szczęście Internet pełen jest pomysłów i inspiracji, które pomogą nam wymyślić, lub też pozwolą skopiować już napisane pozdrowienia i miłe powitania na dzień dobry.

Niech ten wczesny, blady ranek,

Da Ci dziś dzień niespodzianek.

Niech nabierze on uroku,

Cieszy blaskiem aż do zmroku.

Ślę Ci uczucia gorące,

Złap je nim wstanie słońce.

Miłego dnia – miłe powitania na dzień dobry

Kiedy chcemy życzyć komuś miłego dnia, nic nie ukaże tego tak jak zrobią to miłe powitania na dzień dobry. Czasem, gdy chcemy sprawić komuś przyjemność, wystarczy tylko pamiętać o nim oraz wyrażać nasze emocje i uczucia w szczery i uprzejmy sposób. Zdarza się, że zwyczajne życzenie komuś miłego dnia może okazać się dla tego kogoś najlepszą jego częścią, lub powodem do szczerego uśmiechu. To, w jaki sposób życzyć komuś miłego dnia lub pisać miłe powitania na dzień dobry, jest kwestią w 100% indywidualną, nie ma jednak nic złego w pobieraniu inspiracji chociażby z Internetu.

Skoro wstało dziś już słońce,

Blask oświetla nasze ciała,

Ślę życzenia Ci gorące,

Byś ten dzień wspaniały miała.

Mam nadzieję z całej siły,

Że ten dzień Ci będzie miły.

Sprawdź również –Najbardziej podchwytliwe pytania i odpowiedzi – pytania na inteligencję, quiz, test pytań

Miłe powitania na dzień dobry – niedziela

Każdy dzień tygodnia różni się od siebie i niemal codziennie budzimy się z innym nastawieniem. Podczas gdy w poniedziałki często ciężko jest nam zwlec się z łóżka, w piątki wstajemy z uśmiechem na ustach, wiedząc, że już tuż początek weekendu. Niedziela jest dniem innym od wszystkich, bo chociaż z jednej strony jest to dzień wolny, przeznaczony do odpoczynku, to mamy pełną świadomość tego, że przed nami poniedziałek, który jest dniem powrotu do pracy i obowiązków. To, dlatego, właśnie, gdy nadchodzi niedziela miłe powitania na dzień dobry mogą być bardzo dobrym pomysłem, jeśli chcemy sprawić komuś przyjemność. Jeżeli nie mamy pomysłu na to, jak napisać miłe powitania na dzień dobry w niedzielę, inspiracji i pomysłów możemy poszukać na różnych stronach internetowych czy forach.

Dużo słońca, śmiechów wiele,

Życzę Tobie w tą niedzielę.

W tę niedzielę właśnie ja,

Życzę Ci miłego dnia.

Miłe powitania na dzień dobry w czwartek

Miłe powitania na dzień dobry w czwartek to fraza, którą czasem zdarza się znaleźć w Internecie. Unikatowe powitania dedykowane każdemu dniu tygodnia z osobna, są dosyć popularne, dlatego wielu internautów podzieliło się swoimi pomysłami na różnych stronach internetowych. Takim powitaniom często towarzyszą grafiki i obrazki, jednak by wysłać miłe powitania na dzień dobry w czwartek, nie ma potrzeby byśmy musieli posuwać się do takich środków. Wystarczą nam szczere i życzliwe słowa, a jeśli potrzebujemy pomocy w tym jak je napisać, pomysłów możemy poszukać w Internecie.

Serdeczne dzień dobry w ten ranek wspaniały,

Oby taki właśnie był twój dzień cały.

Niech to będzie czwartek magiczny,

Dobry dla Ciebie, słoneczny i śliczny.

Miłe powitania na dzień dobry dla niego

Miłe powitania na dzień dobry dla niego są dobrym pomysłem na rozpoczęcie dla. Pisanie i wysyłanie tego typu wiadomości może być romantyczną gesturą, która wzmocni nasze relacje z partnerem i sprawi, że nasze dni staną się przyjemniejsze. Miłe powitania na dzień dobry dla niego, mogą wyrazić nasze uczucia i emocje, co dla wielu osób jest bardzo ważne.

Obudź się dziś pełen życia,

Bo ten świat jest do zdobycia.

I zanim znów zapadniesz w sen,

Nie zapomnij chwytać dzień.

Miłego dnia, kocham Cię wielce,

Mocy miłości, bo skradłeś mi serce.