Strumyk TV  – opinie na forum, czy strumyk jest legalny i ma wirusy?

Strumyk TV  - opinie na forum, czy strumyk jest legalny i ma wirusy (2)

Kiedyś był telewizor czarno biały z dwoma kanałami, potem kolorowy z pilotem. Filmy oglądało się na wideo, a później płytach cd. XXI wiek rozpoczął erę cyfrową, płyty cd zastąpiły DVD, aż w końcu internet zdominował życie. Filmy, programy, muzyka transmisje na żywo to wszystko można dzisiaj tam znaleźć, niektóre płatne inne za darmo, dlatego właśnie opowiemy wam, co to jest Strumyk TV. Następnie sprawdzimy, co wskazują opinie na forum, czy strumyk TV jest legalny, czy ma wirusy, jak ją oglądać? Na te i wszystkie pozostałe pytania znajdziecie odpowiedź w dalszej części wpisu. 

Strumyk TV – co to jest? 

Popularność platform streamingowych w ostatnich latach jest ogromna a oferta bardzo różnorodna. Od znanych dużych i co istotne płatnych  np. Netflix, Disney czy Amazon do bezpłatnych takich jak Strumyk TV. Jest ona najczęściej oglądaną platformą streamingową w internecie. Właśnie za jej pośrednictwem odtwarzany i oglądany  jest sport a w tym piłka nożna np. Liga Mistrzów, La liga, Bundesliga lub live z walk FAME, MMA czy KSW. Strumyk TV, pomimo, że jest małą platformą, zyskała dużą popularność i rzesze wiernych użytkowników, co budzi sprzeciw właścicieli innych płatnych platform streamingowych. Według statystyk na platformie Strumyk TV najpopularniejsze są transmisje na żywo z walki MMA, które u płatnych nadawców generują ogromne zyski. Operatorzy często prowadzą transmisje na wyłączność co ma przyciągnąć jak najwięcej odbiorców. Widzowie, chcąc uniknąć opłat, szukają innych alternatyw i w tym wypadku okazała się nią platforma streamingowa Strumyk TV. 

Strumyk TV — opinie na forum 

Ponieważ Strumyk TV cieszy się tak ogromną oglądalnością, sprawdzimy, co piszą o niej użytkownicy i co wskazują pojawiające się opinie na forum odnośnie tej platformy. Przeglądając fora dyskusyjne poświęcone platformie streamingowej Strumyk TV, najczęściej podkreślany jest fakt, że ta strona jest nielegalna i korzystanie z niej może nieść za sobą konsekwencje prawne. Dowiadujemy się także, że dość irytujący dla internautów jest fakt, że po włączeniu Strumyk TV muszą oglądać czasami nawet do kilkudziesięciu obowiązkowych reklam, jednak warto zauważyć, że transmisje są darmowe, więc pewnie właśnie z treści komercyjnych pochodzi ich główny dochód. Zauważono także, że większość tych reklam ma nieodpowiednie i zakazane treści a wejście w nie może zagrażać urządzeniu. Brak możliwości kontroli linków sponsorowanych powoduje także, że są one oglądane np. przez dzieci. Oczywiście są też i tacy użytkownicy zdaniem których, jeżeli korzystasz z darmowej tv, musisz liczyć się z pewnym niebezpieczeństwem i dopasować się do formuły kanału a oni są w stanie ponieść każde ryzyko. 

Sprawdź również – Kim są dzieci, brat i żona Mariusza Pudzianowskiego? Jaki jest jego wiek?

Czy Strumyk TV jest legalna? 

To bardzo ważna kwestia zwłaszcza dla osób chcących skorzystać z platformy Strumyk TV. Legalność i bezpieczeństwo powinno znacząco wpływać na wybór dostawcy treści streamingowych. Aby dowiedzieć się prawdy, należy przeczytać artykuł 23 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, który wprost mówi, że platformy udostępniające komercyjnie transmisje na żywo i programy należące do rodzimych stacji telewizyjnych to łamią przepisy prawa. Bez zgody autora nieodpłatnie wykorzystany utwór może być tylko do użytku domowego. Więc odpowiedź na pytanie, czy Strumyk TV jest legalna, a co za tym idzie bezpieczna, brzmi zdecydowanie nie. Od dawna zauważyć można, że w internecie co chwilę pojawiają się platformy streamingowe, takie jak Strumyk TV jednak szybko znikają, ponieważ przeważnie zamykane są przez instytucje prawne.

Czy Strumyk TV ma wirusy? 

Korzystając z platformy Strumyk TV, tak naprawdę robisz to na własne ryzyko. Z racji tego, że jest ona darmowa i co okazuje się, nielegalna może się znaleźć na niej tak wszystko. Duża liczba reklam w Strumyk TV o różnej treści stwarza zagrożenie dla urządzenia, na którym oglądamy relacje live, zwłaszcza gdy robimy to na telefonie, przez który zazwyczaj logujemy się do różnych aplikacji. Czy tak jest faktycznie w przypadku Strumyk TV ? Nie wiadomo, jednak należałoby zachować czujność. 

Strumyk TV — jak korzystać i oglądać? 

Platforma streamingowa Strumyk TV działa na każdym urządzeniu z dostępem do internetu, takim jak komputer, notebook czy telefon android i iOS. Strumyk TV można oglądać online przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną, wiec jest dostępna praktycznie wszędzie. Użytkownicy zauważyli, że aby Strumyk TV zadziałała, trzeba mieć wyłączonego antywirusa. 

Strumyk TV — podobne strony 

Strumyk TV to jedna z wielu platform streamingowych, które omijając przepisy prawa, udostępniają treści live. Wymienić można także takie jak: Bajeczki org, Bipeplague, Strims.world Emocje TV czy Zalukaj, jednak żadne z nich nie cieszą się taką popularnością jak Strumyk TV. Internauci, a zwłaszcza fani sportu najczęściej korzystają właśnie ze Strumyk TV, nadając jej miano najlepszej.