Piła spalinowa Husqvarna 445 – opinie i testy użytkowników, cena

Husqvarna 445 - opinie i testy użytkowników, cena

Piły spalinowe marki Husqvarna to niezwykle popularne urządzenia, które nikomu nie trzeba w ogóle przedstawiać, przede wszystkim jest ona znana w Polsce już od wielu lat, dodatkowo najczęściej jest ona kojarzona z wysoką jakością, idealnym wykonaniem, estetyką, niezawodnością oraz wysokimi parametrami technicznymi tych urządzeń. Wszystkim znana reklama piły spalinowej Husqvarny 445 i opinie na forum kojarzą się zdecydowanie z wycinką lasu oraz innymi pracami. 

Husqvarna należy do jednych z najstarszych szwedzkich przedsiębiorstw, które zajmuje się produkcją urządzeń i narzędzi ogrodniczych i zyskuje dość przychylne opinie. Jako producent doskonałych narzędzi, Husqvarna nie spoczywa na laurach i zdobytych nagrodach, a skupia się na systematycznym tworzeniu kolejnych urządzeń, które będą zaskakiwały swoich klientów i będą dostępne w przystępnej cenie.

Jednym z najpopularniejszych i dość często wymienianych narzędzi jest pilarka spalinowa model Husqvarna 445, warto również przetestować narzędzia marki Hortmasz. Opinie o Husqvarna 445 pojawiają się najczęściej na wszystkich liczących się forach ogrodniczych i budowlanych. W ten sposób można rzec, że mimo stosunkowo niedługiej obecności na rynku, jest to jeden z popularnych i wysokiej jakości modeli tej znakomitej marki Husqvarna i chociażby z tego powodu warto przyjrzeć się mu z bliska. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie pojawiają się opinie na forum o pilarce spalinowej Husqvarna 445, sprawdzimy, jakie posiada parametry techniczne, jaka jest jego cena, a następnie przetestujemy tę piłę w akcji.

Husqvarna 445 – opinie i testy

W takim razie, jakie pojawiają się opinie na forum o Husqvarnie 445, jaka jest jego cena, i jak wypada w testach jakości? Przede wszystkim, jeżeli chodzi o piłę spalinową model Husqvarna 445 i pojawiające się opinie na forum różnych użytkowników, trudno znaleźć niezadowolonych użytkowników i narzekających ze sposobu jej pracy i uniwersalności. Często opinie na forum dotyczą tego, że piła spalinowa Husqvarna 445 posiada mocny i wydajny silnik x-Torq, który bardzo dobrze radzi sobie w terenie i przechodzi wszelkie testy jakościowe. 

W przypadku nowo wydanego modelu Husqvarna 445 x-Torq opinie na forum najczęściej dotyczą oraz koncentrują się na możliwościach silnika oraz oferowanych parametrach technicznych. Użytkownicy dość chętnie wystawiają pozytywne opinie na forum, które wskazują na fakt, że pilarka działa bezproblemowo nawet w trakcie wykonywania niezwykle trudnej wycinki drzew, dlatego parametry techniczne przechodzą pozytywnie testy jakości.

Husqvarna 445 - opinie i testy użytkowników, cena

Jakie jeszcze pojawiają się opinie na forum użytkowników o pile spalinowej Husqvarna 445? Na główne zalety Husqvarny 445 w pojawiających się opiniach na forum klientów składają się przede wszystkim jej parametry techniczne, moc i niezawodność. Chodzi tutaj najczęściej o wdrożony innowacyjny, wytrzymały na wysoką eksploatację silnik o mocy 2,2 kW, który jest dostępny o pojemności skokowej 46 cm3. Pilarka spalinowa model Husqvarna 445 w pojawiających się opiniach na forum przez użytkowników, najczęściej wskazują to, że posiada wysokiej jakości i wytrzymałą konstrukcję, co w rezultacie przekłada się na jej niezwykle niską wagę, która wynosi zaledwie 4,8 kg. 

Producent narzędzi ogrodniczych i budowlanych Husqvarna zastosował w modelu piły spalinowej 445 bardzo wydajny i ekonomiczny silnik x-Torq, który jest odpowiedni do amatorskiego, oraz profesjonalnego użytku i zyskuje dość przychylne opinie na forum. Silnik x-Torq charakteryzuje się tym, że posiada funkcję zmniejszającą pobór paliwa, dodatkowo silnik został wyposażony również w kilka ciekawych funkcji oraz systemów ułatwiających pracę. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jaka jest cena piły Spalinowej Husqvarna 445 i sprawdzimy, jakie pojawiają się recenzje na forum.

Piła spalinowa Husqvarna 445 i jego opinie na forum, jak i w samym opisie, to urządzenie, które idealnie nadaje się do wykonywania bardzo ciężkiej pracy przy wyrębie drewna oraz idealnie sprawdzi się w trakcie wykonywania drobnych prac wokół ogrodu, dlatego zyskuje dość często przychylne opinie na forum. Niezawodność modelu pił spalinowej Husqvarna 445 ma przede wszystkim zapewnić silnik o wysokiej mocy.

Ciekawostką jest fakt, że silnik x-Torq w decydującym punkcie jest w stanie wygenerować około 12 900 obrotów na minutę, a przy wykorzystaniu maksimum mocy wygeneruje nawet, aż do 8 900 obrotów na minutę co jest bardzo dobrym wynikiem, dlatego bardzo często Husqvarna bardzo dobrze radzi sobie w testach bezpieczeństwa i jakości. Husqvarna 445 wg opinii na forum jest niezwykle zrywna, a praca na niej sprawia, że wyrąb drzewa staje się przyjemne i komfortowe. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jaka jest cena piły spalinowej Husqvarna 445.

Husqvarna 445 – recenzje na forum 

W takim razie, jakie pojawiają się recenzje, opinie na forum i jaka jest cena piły spalinowej Husqvarna 445? Lista ciekawych, zastosowanych funkcji i innowacyjnych rozwiązań, które znajdują się i zostały wdrożone w modelu piły Husqvarna 445 x-Torq wg opinii na forum wielu użytkowników jest niezwykle długa i treściwa. W takim razie warto zacząć od wspomnienia o tym, że Husqvarna 445 posiada automatyczne powracania do wyjściowej pozycji urządzenia oraz posiada dość ciekawy wskaźnik poziomu paliwa, co rzadko można dostrzec w piłach spalinowych i jest wyjątkowo dogodnym rozwiązaniem.

Husqvarna 445 - opinie i testy użytkowników, cena

Przede wszystkim piła spalinowa Husqvarna 445 jest warta swojej ceny, a to ze względu na to, jaki posiada system, można wspomnieć o tym, że posiada Air Injection System. Czym jest ta funkcja? Przede wszystkim przyczynia się ona do tego, że konieczność wymiany filtra zdarza się zdecydowanie rzadziej niż zwykle, a to wpływa najczęściej na oszczędność eksploatacji.

Piła spalinowa Husqvarna 445 – cena

W takim razie, jaka jest cena piły spalinowej Husqvarna 445? Piła spalinowa model Husqvarna 445, w odróżnieniu od innych urządzeń posiada dość wysoką cenę, jednak w tym przypadku cena jest adekwatna do jakości produktu, a klient ma pewność, za co tak właściwie płaci. Piła spalinowa Husqvarna 445 i jego cena w sklepach internetowych przeważnie zaczyna się od około 1600 do 2200 złotych brutto. Przede wszystkim cena najczęściej jest zależna od sklepu, jednak dość często w marketach ogrodniczych pojawiają się promocje, w których cena piły spalinowej Husqvarny 445 sięga nawet do 1500 złotych.