Marka Hortmasz – testy i opinie klientów, co to za firma?

Marka Hortmasz - testy i opinie klientów, co to za firma

Regularna pielęgnacja ogrodu jest kluczem do przyprawiających o zachwyt widoków z okna. Do prac w ogrodzie konieczne są dobrej jakości maszyny i narzędzia. Przy ich wyborze duża część klientów sklepów ogrodniczych kieruje się jedynie tym, że marka jest im znana, ponieważ jest dobrze rozreklamowana i posiada dobre opinie. Warto jednak spojrzeć także na inne aspekty, aniżeli pozycję marki na rynku. Jedną z mniej znanych, ale dobrych jakościowo marek jest Hortmasz. Drogi czytelniku! W tym artykule dowiesz się, co to za firma, jakie opinie na jej temat panują na forum, a także czy warto jest kupować kosiarkę Hortmasz. Zapraszamy do dalszej części artykułu.

Hortmasz – co to za firma?

W takim razie, jakie pojawiają się opinie o marce Hortmasz i co to za firma? Szukając informacji na temat firmy Hortmasz, zapewne natkniesz się na szeroką ofertę kosiarek. W swoim asortymencie posiada także inne sprzęty, które przydają się w ogrodzie i w sadzie, jak ciągniki, mikrociągniki, glebogryzarki, odśnieżarki, opryskiwacze, opryskiwacze ciągnikowe, prasy do owoców, silniki, części do maszyn, akcesoria, oleje, smary, które zyskują dość przychylne opinie na forum. Co to za firma? Hortmasz jest na polskim rynku od 30 lat. Działa także poza granicami państwa. Stawia na ciągły rozwój i odpowiadanie na potrzeby klientów. Działanie oferowanych produktów oparte jest na nowoczesnej technologii, która wyróżnia się niezawodnością. Hortmasz twierdzi na swojej stronie, że ich produkty spełniają oczekiwania klientów. Jak jest naprawdę? Jakie opinie widnieją na forum? Tego dowiesz się w dalszej części artykułu.

Hortmasz – jakie posiada opinie na forum

Jakie pojawiają się opinie na forum o marce kosiarek i sprzętu ogrodnicze Hortmasz? Przed zakupem warto jest prześledzić forum ogrodnicze i zaczerpnąć wiedzy na temat tego, na co zwracać uwagę podczas zakupu sprzętu do ogrodu.Parametry, na których będziesz musiał się skupić przy wyborze będą zależne od Twoich potrzeb, a także od rodzaju sprzętu.

Wiesz już, co to za firma, więc warto zapoznać się z opiniami, jakie panują na forum na temat Hortmasz. W opiniach czytamy, że sprzęt świetnie nadaje się do pielęgnacji ogrodów na własne potrzeby, dla amatorów. Jeśli chodzi o silniki w maszynach uznawane są w opiniach za solidne i trwałe. Na forum można także dowiedzieć się z opinii, że Hortmasz to polska marka, dzięki czemu nie ma problemu z serwisowaniem sprzętu w razie jakichkolwiek problemów. Które produkty marki Hortmasz są szczególnie dobrej jakości? Kosiarki!

Opinie na temat kosiarek Hortmasz

Opinie na forum o projektowaniu ogrodów wskazują, że klienci są bardzo zadowoleni z wyboru kosiarki firmy Hortmasz. Bardzo często chwalonym produktem jest model HKS 851 NB. Użytkownicy forum twierdzą w swoich opiniach, że ta kosiarka spalinowa świetnie sprawdza się nawet na dużych powierzchniach ogrodów. Nie wykazuje żadnych problemów podczas długotrwałej pracy. Takie zalety wynikają z mocnego silnika, którego moc wynosi 2680 W. Szerokość koszenia to aż 51 cm. Opinie na forum wskazują także na bardzo duża pojemność skokową, która wynosi 161 centymetrów sześciennych. Wielu użytkowników uważa, że dużą zaletą tej kosiarki Hortmasz jest optymalna pojemność kosza – 61 litrów. Wysokość koszenia to przedział pomiędzy 25 a 80 mm. 

Marka Hortmasz - testy i opinie klientów, co to za firma

Innym wyróżniającym się na forum modelem kosiarki Hortmasz jest HKS 851 NB. Jest to kosiarka elektryczna, która doceniana jest w opiniach przede wszystkim za moc – 1800 W. Szerokość kosiarki jest nieco mniejsza – 42 cm, jednak w większości przypadków nie wpływa to na obniżenie satysfakcji z używania tego modelu. Kosz ma nieco mniejszą pojemność – 45 litrów, jednak tę stratę w przypadku tego modelu rekompensuje wskaźnik napełnienia. Wiele pozytywnych opinii sprawiło, że posiadaczy tego modelu jest coraz więcej.

Do wyboru warto podejść zdroworozsądkowo, analizując tym samym różne pojawiające się opinie na forum. W pierwszej kolejności należy ocenić, jaki sprzęt będzie potrzebny. Wszystko zależy od tego, jak duży posiadasz ogród, jakiego rodzaju jest to teren ( płaski, nierówny, lekko górzysty, itp.). Niektórzy kierują się jedynie opiniami na forum, inni zaś uważają, że najdroższy sprzęt zawsze jest najlepszy, a jeszcze inni stawiają na niskobudżetowe rozwiązania. Hortmasz to świetna jakość w stosunkowo dobrej cenie, dlatego warto jest zapoznać się z ofertą tej firmy i zasięgnąć rady u pracownika sklepu ogrodniczego, który na pewno będzie pomocny i dobrze oceni, jaki sprzęt jest Ci potrzebny.