Piła spalinowa Stihl MS 180 – testy, opinie klientów na forum, dane techniczne, ile ma koni?

Piła spalinowa Stihl MS 180 - testy, opinie klientów na forum, dane techniczne, ile ma koni (1)

Technologia oraz rozwój gospodarczy z każdym rokiem przynosi nam coraz to lepsze rozwiązania dla ułatwienia pracy w domu, oraz w wielu strukturach gospodarki. 

Narzędzia wykorzystywane do pielęgnacji ogrodów oraz parków, są coraz bardziej nastawione na komfort pracy. 

Sprawdź również – kosa spalinowa Demon opinie klientów na forum.

Nowoczesne rozwiązania wykorzystywane do produkcji pilarek ogrodniczych zapewniają efektywną pracę przy użyciu coraz mniejszej siły. Kiedyś do ścięcia gałęzi potrzeba była ogromna siła oraz wsparcie innych osób. Dziś, wykorzystując nowoczesne pilarki bez większych problemów, możecie sobie poradzić samodzielnie. 

W dzisiejszym artykule sprawdzamy działanie pilarki Stihl MS 180. Przekonamy się, jakie opinie na forum otrzymuje Stihl MS 180. Przedstawiamy także wszystkie parametry, jaki silnik posiada Stihl MS 180, ile ma koni Stihl MS 180. Specjalnie dla was prezentujemy dane techniczne Stihl MS 180, schemat budowy Stihl MS 180. Dodatkowo podajemy cenę Stihl MS 180. 

Stihl MS 180 – opinie klientów na forum 

W takim razie, jakie pojawiają się opinie klientów i ekspertów na forum odnośnie Stihl MS 180? Forum jest miejscem, w którym uzyskacie rzetelne opinie o wielu produktach. Osoby wypowiadające się na forach dyskusyjnych opisują działanie przedmiotów na podstawie własnych doświadczeń. Opinie na forum o Stihl MS 180 są dobre. Pilarka w opinii użytkowników jest urządzeniem wykonanym z jakościowo dobrych materiałów. Działanie oraz praca Stihl MS 180 nie powoduje żadnych problemów. 

Funkcjonalność Stihl MS 180 jest oceniania na pięć gwiazdek. Jak wskazują opinie na forach Stihl MS 180 jest urządzeniem przeznaczonym do zadań specjalnych. W firmach, które codziennie przez kilka godzin pracują z Stihl MS 180 sprawdza się znakomicie. 

Na forach możecie także przeczytać opinie o niezawodnym silniku. Dodatkowo podczas pracy Stihl MS 180 nie wyłącza się z powodu przegrania. 

Wiele opinii o Stihl MS 180 wskazuje, że wycinka drzew jest szybka.

Osoby indywidualne, które zainwestowały w Stihl MS 180 na forach opiniują urządzenie jako jedne z najlepszych dostępnych na rynku. Wszystkie czynności w ogrodzie wykonywane są z przyjemnością, ponieważ Stihl MS 180 pracuje prawidłowo, łatwość obsługi jest na plus. Dodatkowo ergonomia pozwala na łatwe prowadzenie pilarki. 

Poniżej opisujemy dane techniczne Stihl MS 180, sprawdzamy jaki silnik posiada Stihl MS 180 oraz ile koni posiada Stihl MS 180. 

Stihl MS 180 – silnik 

Silnik w każdym urządzeniu jest bardzo ważny. Jeżeli konstrukcja silnika będzie nieprawidłowa, narzędzie nie będzie właściwie funkcjonowało. Dlatego tak ważne jest, jaki silnik posiada Stihl MS 180. Poprzez niezawodną pracę, pytania o silnik Stihl MS 180 pojawiają się bardzo często.

Spalinowy silnik Stihl MS 180 pozwala na prace przy wycince nawet grubych oraz twardych drzew. Tłoki o wielkości 38 mm pracują na najwyższych poziomach. Dodatkowo silnik Stihl MS 180 wyposażony został w świecę zapłonową, która znosi upływ czasu oraz długoletnie eksploatowanie. 

Sezonowy serwis silnika Stihl MS 180 możecie bez problemu przeprowadzić w domu, ponieważ nie jest skomplikowana czynność. 

Stihl MS 180 – ile ma koni?

Ilość koni w Stihl MS 180 gwarantuje niezawodną pracę w każdych warunkach. Technologa konstrukcyjna zastosowana przy produkcji Stihl MS 180 wzbogaciła ilość koni mechanicznych, dzięki czemu możecie przeprowadzać różne prace wycinkowe, bez obaw, że pilarka sobie nie poradzi. 

Na forach wiele osób pyta ile koni ma Stihl MS 180, ponieważ wszystkie opinie wskazują na bardzo wysoką moc. Ilość koni w Stihl MS 180 to 1,9. 

Stihl MS 180 – dane techniczne

Dane techniczne Stihl MS 180 są zadowalające, zwłaszcza dla osób, które doskonale znają odpowiednie parametry. 

Jak podaje producent dane techniczne Stihl MS 180 zawierają następujące informacje: 

1. Długość prowadnicy to 35 cm

2. Ciężar pilarki Stihl MS 180 to 4.1 kg

3. Ciężar całego zestawu to 4.78 kg

4. Pojemność skokowa Stihl MS 180 wynosi 31,8 cm³

5. Moc silnika wyrażona w kW to 1,4 oraz 1,9 km

6. Stosunek ciężaru do mocy kg/kW to 3

W dalszym ciągu danych technicznych Stihl MS 180 znajdziecie informacje o podziałce piły łańcuchowej to 3/8” P., wartość drgań po lewej stronie 6,6, po prawej stronie 7,8. Poziom ciśnienia akustycznego jest równe 100, a poziom mocy akustycznej to 112. 

Stihl MS 180 – schemat budowy

Schemat budowy Stihl MS 180 znajduje się w instrukcji obsługi, która jest dołączana do każdej pilarki. Jeżeli zapoznacie się ze schematem budowy Stihl MS 180 przeprowadzenie serwisu w waszym urządzeniu będzie bardzo proste. 

Informacje, jakie znajdują się w schemacie budowy Stihl MS 180 pozwalają na całkowite rozkręcenie pilarki, dodatkowo opisane są wszystkie elementy, śruby oraz łączenia.

Na koniec przedstawiamy cenę Stihl MS 180.

Stihl MS 180 – cena 

Cena Stihl MS 180 dla osób, które nie znają jej zalet, może się wydawać wysoka. Na rynku dostępne są tańsze pilarki, jednak ich parametry oraz paca nie dorównują Stihl MS 180. Aktualna cena Stihl MS 180 to 1099 złotych. Osoby, które pracują ze Stihl MS 180 otwarcie mówią, że cena pilarki nie jest wygórowana, wszystko przekłada się na jakość pracy.