Narzędzia MyProject – co to za marka, opinie na forum, czy warto?

Narzędzia MyProject – co to za marka, opinie na forum, czy warto (3)

Który mężczyzna nie lubi majsterkować? Jaki mężczyzna nie kocha swojego samochodu i poprawia w nim różnych detali? Fakt, w obu przypadkach istnieją odstępstwa, natomiast mężczyźni, którzy tego nie lubią to naprawdę bardzo mały procent. Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy potrafią naprawić zepsuty zlew, przykręcić szafkę, zmienić opony, czy nawet wymienić wycieraczki w samochodzie. Kobiety większość tych rzeczy potrafiłyby zrobić same, natomiast patrzenie, jak robi je mężczyzna, jest przyjemniejsze dla oka.

Co wspólnego ma firma MyProject z majsterkowaniem i wymienianiem wycieraczek? Co to w ogóle jest za firma, jakie opinie mają użytkownicy na temat Kauflandu, ich narzędzi, szlifierki kątowej oraz odkurzacza, warto kupować produkty tej firmy? Na powyższe pytania odpowiedzi zostały udzielone poniżej.

MyProject – co to za firma?

Niestety w internecie dostępne są tylko strzępkowe informacje na temat tej firmy. MyProject jest marką własną Kauflandu. MyProject daje możliwość zakupienia prostych sprzętów do majsterkowania, piły, szlifierki, wiertarki, wkrętarki, oleje silnikowe, wycieraczki, kamizelki odblaskowe i wiele innych rzeczy. Niestety nie ma więcej informacji o firmie MyProject. Nie wiadomo kiedy powstała i kto zajmuje się produkcją tych narzędzi dla Kauflandu. W KRS pojawiają się jedynie szczątkowe informacje o tej firmie.

MyProject – Kaufland opinie na forum

Opinii o o narzędziach MyProject w Kauflandzie, patrząc przez pryzmat klienta, a nie pracownika jest bardzo mało. Natomiast z opinii, do których udało mi się dotrzeć, zaznaczając, że są one sprzed kilku lat, można zaobserwować, iż klienci są dosyć zadowoleni ze sklepu Kaufland i z narzędzi MyProject. Niestety 37,5% osób skarży się na obsługę, czy to się poprawiło? Udało mi się dojść do jednej opinii z tego roku, w której niestety to się nie zmieniło, trzeba również dodać, że sytuacja uległa dramatycznemu pogorszeniu. Patrząc na opinie sklepu Kaufland, można zauważyć, że opinia z tego roku o wiele bardziej odbiega od opinii z poprzednich lat. W latach poprzednich klienci byli bardzo zadowoleni z czystości w sklepie Kaufland, natomiast w tym roku klient napisał, że bał się pokroić chleb, ponieważ krajalnica była tak brudna. 

Natomiast to jest tylko jedna opinia i nie można bazować tylko na niej. A jakie opinie o Kauflandzie mają pracownicy? Większość pracowników firmy Kaufland cieszy się z tego, że już tam nie pracuje. Sądzą oni, że praca w firmie Kaufland to ciągły stres, pensje nieadekwatne do tego, co się wykonało. Według byłych pracowników firmy Kaufland pensja to najniższa krajowa plus jakieś sto złotych brutto. Pracownicy natomiast chwalą sobie atmosferę w pracy. Opinii jest naprawdę bardzo dużo, lecz można stwierdzić, że większość to są opinie złe, dlatego też na 703 opinie, Kaufland ma tylko 3,3 gwiazdki.

Sprawdź również – Japońska firma NTY – opinie klientów na forum, pokrywa zaworów, części, co to za marka?

MyProject – narzędzia opinie

Niestety ciężko jest znaleźć jakiekolwiek opinie o narzędziach z firmy MyProject. Spowodowane jest to prawdopodobnie tym, że narzędzia z MyProject najczęściej można kupić w sieci sklepów Kufland. Oczywiście są one również dostępne na allegro, niestety klienci, którzy je kupili, nie podzielili się opiniami. Gdzieniegdzie można wyłowić pewną opinię na YouTubie wskazującą, że narzędzia i elektronarzędzia Myproject są dość dobrej jakości i spełniają swoje zadanie w praktyce.

MyProject – szlifierka kątowa opinie 

Sytuacja ze szlifierką kątową z firmy MyProject jest analogiczna do narzędzi z MyProject. Na rynku można dostać bardzo dużo szlifierek kątowych, z czego może wynikać brak opinii na temat szlifierek z firmy MyProject.

MyProject – odkurzacz opinie

Niestety sytuacja na temat opinii odkurzacza z firmy MyProject jest taka sama jak w dwóch powyższych przypadkach. Zauważyć jednak trzeba, że odkurzacz z firmy MyProject, nie jest zwykłym odkurzaczem. Inna nazwa na odkurzacz z firmy MyProject to odkurzacz przemysłowy, a jak wiemy, odkurzaczy przemysłowych jest bardzo dużo na rynku, dlatego pewnie odkurzacz z firmy MyProject nie ma żadnych opinii.

Sprawdź również – Elektronarzędzia Ryobi – testy, opinie klientów na forum, czy warto kupić, co to za firma?

MyProject – czy warto?

Teraz najważniejsze pytanie, czy warto kupować sprzęty z firmy MyProject? Każdy klient musi odpowiedzieć sobie na to pytanie sam. Jak wiemy, sprzęty z firmy MyProject nie mają opinii na internecie, co pewnie przyszłego kupca delikatnie zniechęca do zakupu, no bo po co kupować coś, co nie wiadomo, czy się sprawdzi. Natomiast wiemy również, że firma MyProject podlega pod Kaufland, więc klienci Kauflandu, którzy znają tę sieć od podszewki dobrze wiedzą, czy chcą kupić przedmioty z firmy MyProject. 

Inaczej wygląda sprawa z klientami spoza obrębu Kauflanda, ci klienci nie wiedzą nic o Kauflandzie oraz o samej firmie MyProject, więc w jaki sposób mają wiedzieć, czy kupić narzędzia właśnie z tej firmy? Należy pamiętać, że wiele takich samych sprzętów jest na rynku. Natomiast cena sprzętów z firmy MyProject na pewno zachęca, gdyż za nowy odkurzacz na allegro należy zapłacić tylko 200 zł, a za bardzo popularny odkurzacz firmy karcher powyżej 300 zł. Jeśli klientowi zależy na tanim sprzęcie, to kupi odkurzacz z firmy MyProject, a może ten odkurzacz będzie lepszy od tego popularnego?