Kostka brukowa Polbruk – testy, opinie klientów na forum, trwałość, cennik, co to za firma?

Kostka brukowa Polbruk – testy, opinie klientów na forum, trwałość, cennik, co to za firma (1)

Coraz powszechniejszym rozwiązaniem staje się wykładanie podwórka różnymi rodzajami kostki brukowej, jest to spowodowane nie tylko wytrzymałością takiego podłoża ale i również pojawia się możliwość na upiększenie takich podjazdów. Przede wszystkim szlachetna kostka brukowa to surowiec, który jest jednym z najpopularniejszych materiałów, które są stosowane do kompozycji wokół gospodarstw domowych. Kostka brukowa najczęściej zyskuje dość dobre opinie na forum, chodzi tutaj m.in. o fakt, że wielu producentów, posiada w swoich katalogach wiele różnych rodzajów kostki brukowej, które są dostępne w przeróżnych kształtach i wielkościach. Co za tym idzie, pojawiają się nieograniczone możliwości związane z aranżacją i projektowaniem takich podjazdów.

Obecnie na rynku pojawia się niezliczona ilość kostki brukowej, która pochodzi od różnych producentów. Jaką zatem kostkę brukową wybrać, na co zwracać uwagę podczas kupna takiej kostki? Na rzecz tego artykułu postanowiliśmy wziąć na tapet jednego z takich producentów kostki, jaką jest Polbruk. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie zyskuje opinie na forum ten producent, co mówią opinie kostce brukowej po wielu latach użytkowania, a następnie wymienimy najpopularniejsze rodzaje kostek w tym m.in. kostka Polbruk Ideo Nerino, Napoli, Trento czy Multicomplex Nerino. Zapraszamy do dalszej części wpisu.

Sprawdź również – Nowoczesna opaska wokół domu z kamyków, kostki, desek i płyt chodnikowych

Polbruk – co to za firma?

W takim razie co to za firma Polbruk? Zanim przejdziemy do analizy pojawiających się opinii na forum, warto słów kilka poświęcić na omówienie tego, co to za firma Polbruk, która zajmuje się produkcją kostki brukowej. Przede wszystkim firma Polbruk działa na polskim rynku już od 30 lat i jak wskazuje na swojej stronie internetowej, dość mocno koncentrują się wokół tego, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania w postaci kostki brukowej. Odpowiadając na pytanie, co to za firma Polbruk, można śmiało rzecz, że należą oni do jednych, jak nie największych polskich producentów produktów betonowych, które służą m.in. do aranżacji powierzchni, które znajdują się przy gospodarstwach domowych i nie tylko.

Firma Polbruk, jak wskazują informacje zawarte na stronie producenta, wchodzi w skład jednego z międzynarodowych koncernów CRH. Koncern CRH to jeden z gigantów światowych, które zajmują się dystrybucją materiałów budowlanych, ze względu na trwałą i ugruntowaną pozycję na rynku, przedsiębiorstwo cieszy się dobrą opinią na forum wśród swoich klientów.

W Polsce Polbruk S.A obecnie zatrudnia około 700 pracowników w 19 różnych zakładach, które zajmują się produkcją kostki brukowej. Na podstawie zgromadzonych informacji z wielu różnych źródeł, zauważyć można to, że firma Polbruk dość mocno się rozwija inwestując w coraz to nowsze rozwiązania technologiczne, a to sprawia, że dostarcza swoim klientom wysokiej jakości produkty w postaci kostki brukowej.

Kostka brukowa Polbruk – opinie na forum

Jakie pojawiają się opinie klientów o kostce brukowej na forum internetowym? Na rzecz wpisu, postanowiliśmy przeanalizować pojawiające się opinie na forum, które pochodzą od klientów, którzy zakupili kostkę brukową Polbruk. Na jednym z for internetowych, który jest poświęcony stricte podłożom z produktów betonowych zauważyć można pewną zależność. Przede wszystkim zdecydowana większość opinii jest przeważnie pozytywna.

Wiele komentarzy wskazuje, że jest to naprawdę wytrzymała kostka brukowa, która jest nie tylko wytrzymała, ale i po wielu sezonach utrzymuje swój właściwy kolor. Dodatkowo pojawiały się opinie od brukarzy, którzy na co dzień zajmują się układaniem takiej kostki brukowej i najczęściej również wskazują one to, że z kostką brukową Polbruk nie przeważnie żadnego problemu a jej układanie jest proste i przyjemne.

Oczywiście tam, gdzie są przeważnie pozytywne opinie na forum, znajdzie się kilka wpisów, które są najczęściej negatywne. Do takich wpisów, nawiązują głównie do tego, że już po pierwszym sezonie kostka wyblakła. W tym przypadku należy mieć na uwadze fakt, że kostka również wymaga pewnej „pielęgnacji”, w związku z tym nie każdy zdaje sobie z tego sprawę.

Firma Polbruk posiada w swojej ofercie wiele różnych rodzajów kostki brukowej m.in.:

  • Polbruk Ideo Nerino
  • Polbruk Napoli
  • Polbruk Trento
  • Polbruk Multicomplex Nerino.

W dalszej części wpisu przeanalizujemy każdą z powyższych rodzajów kostki brukowej, a następnie sprawdzimy, jakie pojawiają się opinie.

Polbruk Ideo Nerino – testy i opinie

W pierwszej kolejności weźmiemy na tapet kostkę brukową Polbruk Ideo Nerino, co wskazują opinie na forum? Przede wszystkim na forum dość wiele komentarzy odnosi się do tego, że Polbruk Ideo Nerino to kostka brukowa, która idealnie znajdzie swoje zastosowanie w przypadku minimalistycznej aranżacji, a co za tym idzie, jest to produkt, który świetnie się nada w przypadku nowoczesnego budownictwa.

To wszystko przez to, że Polbruk Ideo Nerino posiada charakterystyczną, prostokątną budowę, która również wyróżnia się tym, że ma bardzo gładką strukturę. Opinie na forum odnoszą się również do tego, że Ideo Nerino dobrze sprawdza się w tworzeniu zaskakujących kształtem mozaiki.

Polbruk Ideo Nerino jest dostępny w kilku różnych rozmiarach i kształtach, w związku z tym dzięki temu można z niebywałą łatwością dostosować odpowiedni rozmiar do projektu czy też aranżacji podjazdu w gospodarstwie domowych, czy też pod zakładem.

Polbruk Napoli – opinie

Jak jest w przypadku Polbruk Napoli, do czego nawiązują opinie dostępne na forum o tej kostce brukowej? W odniesieniu do wcześniejszej kostki Ideo Nerino, Napoli niekiedy nazywany jest „kostką kameleon” ponieważ ze względu na jej charakterystyczną budowę i strukturę, niezwykle dobrze dostosowuje się praktycznie do każdej pojawiającej się aranżacji.

Opinie na forum podkreślają również to, że kostka brukowa Polbruk Napoli nie przytłacza przestrzeni i jest chętnie stosowana w przypadku elegancji aranżacji. Ze względu na popularność tej kostki, zyskuje ona pochlebne opinie. Dodatkowo jest ona również dostępna w wielu barwach, fakturach i rozmiarach, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w przypadku wymagających projektów.

Sprawdź również – Kamienny dywan – jak zrobić samemu, wady, cena, opinie

Polbruk Trento – opinie

Polbruk Trento jest wychwalany na forum i jego opinie najczęściej wskazują na elegancję i na ponadczasowy styl i fakturę. Przede wszystkim jest to spowodowane tym, że Trento jest poddawana procesowi płukania, a to sprawia, że kostka brukowa ma niezwykle delikatnie pofałdowaną powierzchnię, wpływa to w istotny sposób na swoją oryginalność.

Opinie na forum sugerują również to, że Trento idealnie znajdzie swoje zastosowanie w przypadku ścieżek przydomowych, jak i te w parkach. Kostka jest niezwykle wytrzymała i odporna na wszelkie ścieranie, a to w konsekwencji wpływa na jej żywotność.

Polbruk Multicomplex Nerino – opinie

Na sam koniec przeanalizujemy opinie odnoszące się do kostki brukowej Polbruk Multicomplex Nerino. Przede wszystkim na podstawie dotychczas zgromadzonych informacji, zauważyć można to, że kostki brukowe Polbruk cieszą się dobrą opinie wśród klientów na forum i są chętnie wykorzystywane w trakcie aranżacji posesji w gospodarstwach domowych w Polsce. Tak samo jest w przypadku Polbruk Multicomplex Nerino, kostka ta zyskuje coraz szersze grono zwolenników, a to wszystko dzięki temu, że Multicomplex Nerino jest bardzo trwała i odporna na ścieranie. Dodatkowo wyróżnia się ona niezwykłą estetyką wykonania

Polbruk – katalog

Na stronie internetowej firmy Polbruk znaleźć można szereg różnych katalogów, w których zawarte są informacje o produktach, wszelkich oznaczeniach i dostępnych rodzajach. Dodatkowo Polbruk w katalogu udostępnia również różne ciekawe porady i projekty, techniki wykonania i aranżacji. To wszystko przyczynia się do tego, że dzięki takim detalom, Polbruk zyskuje przychylność i pozytywne opinie wśród klientów.

Polbruk – cennik

Jeżeli zastanawiacie się jak wygląda cennik firmy Polbruk, warto w tym przypadku zajrzeć na ich oficjalną stronę internetową, na które znajduje się obszerny cennik, a w raz z nim szczegółowe informacje.

W przypadku samej ceny kostki, wszystko jest zależne od rodzaju i rozmiaru określonej kostki, natomiast średnia cena wynosi około 40-50 zł/m2.