Jerzy Górski aktor z “Lombard. Życie pod zastaw” – wiek, partnerka, kim jest?

Jerzy Górski aktor z “Lombard. Życie pod zastaw” - wiek, partnerka, kim jest

Serial “Lombard. Życie pod zastaw” zadebiutował na antenie TV Puls we wrześniu 2017 roku i szybko zdobył ogromną popularność wśród polskich widzów. Produkcja ta stała się jednym z największych hitów stacji, co przyczyniło się do jej nagrodzenia Telekamerą dla najlepszego serialu fabularno-dokumentalnego w latach 2018 i 2019.

Aktorzy, którzy w nim występują, zyskali dużą popularność dzięki swoim rolom w serialu, w tym Jerzy Górski, który wciela się w postać Karola “Lolka” Stawickiego. Widzowie pokochali tę produkcję, która opowiada o życiu w lombardzie, miejscu, gdzie ludzie sprzedają swoje przedmioty za gotówkę.

“Lombard. Życie pod zastaw” przyciągnęło widownię swoją niebanalną tematyką oraz fabułą, która składa się z autentycznych historii ludzi, którzy sprzedają swoje rzeczy w lombardzie. To pozwoliło serialowi na zdobycie sympatii widzów i stać się jednym z najpopularniejszych programów w Polsce.

Sprawdź również – Dominika Skoczylas – życie prywatne, mąż, rodzice, wiek, wzrost, w ciąży, kim jest?

Jerzy Górski – kim jest?

Jerzy Górski to polski aktor urodzony w 1992 roku w Gdyni. Pochodzi z rodziny lekarzy i początkowo planował podążać tą samą ścieżką, jednak zdecydował się na karierę aktorską. Ukończył PWST we Wrocławiu i obecnie występuje w popularnym polskim serialu “Lombard. Życie pod zastaw”, który jest kręcony we Wrocławiu.

Jego zainteresowanie aktorstwem zaczęło się jeszcze w liceum, kiedy to wziął udział w amatorskim filmie na casting, którego nawet nie traktował poważnie. Okazało się jednak, że zdobył rolę, a film wygrał nagrodę na festiwalu filmowym. To zainspirowało Górskiego do rozważenia kariery aktorskiej i podjęcia studiów teatralnych.

Jerzy Górski w serialu “Lombard. Życie pod zastaw” gra rolę Karola “Lolka” Stawickiego, jednego z pracowników lombardu.

Jerzy Górski – wiek

Jerzy Górski to polski aktor urodzony 6 października 1992 roku, co oznacza, że obecnie ma 31 lat. Jest absolwentem PWST we Wrocławiu i zyskał popularność dzięki swojej roli Karola “Lolka” Stawickiego w polskim serialu “Lombard. Życie pod zastaw”. Wcześniej zagrał też w innych produkcjach telewizyjnych i teatralnych, co przyniosło mu uznanie w branży aktorskiej. Jerzy Górski pochodzi z Gdyni, z rodziny lekarzy, jednak zdecydował się na karierę aktorską, która zaczęła się dla niego od przypadkowego udziału w amatorskim filmie jeszcze w liceum. Od tamtej pory związał swoje życie zawodowe z aktorstwem i regularnie pojawia się na ekranie w rolach filmowych i telewizyjnych.

Jerzy Górski Lombard – partnerka

Na chwilę obecną nie są znane oficjalne informacje na temat partnerki Jerzego Górskiego, ani też nie wiadomo, czy obecnie jest on w związku. Górski jest zwykle dyskretny w kwestii swojego życia prywatnego i rzadko udziela się publicznie na ten temat. Aktor skupia się na swojej karierze aktorskiej i pojawia się na ekranie w różnych produkcjach filmowych i telewizyjnych, a także na deskach teatru. Mimo że wiele osób interesuje się jego życiem prywatnym, to Jerzy Górski zwykle unika publicznych wypowiedzi na ten temat, skupiając się na swojej pracy i rozwijaniu swoich umiejętności aktorskich.

Sprawdź również – Michał Chorosiński “Lombard. Życie pod zastaw” – kim jest, wiek, wzrost, żona, dzieci, Wikipedia

Jerzy Górski – “Lombard. Życie pod zastaw”

Jerzy Górski jest absolwentem Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, gdzie ukończył Wydział Lalkarski. Obecnie jest popularnym aktorem telewizyjnym, a jego popularność przysporzyła mu rola Karola “Lolka” Stawickiego w serialu “Lombard. Życie pod zastaw”. Wcześniej pojawił się w kilku innych produkcjach telewizyjnych, takich jak “Pierwsza miłość”, “Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, “Komisarz Alex” i “Ślad”. Górski jest również miłośnikiem lalkarstwa, co odzwierciedla jego wybór kierunku studiów. W 2018 i 2019 roku otrzymał Telekamerę dla najlepszego aktora serialu fabularno-dokumentalnego za swoją rolę w “Lombardzie”. W 2022 roku pojawił się w serialu “Lulu” oraz w roli gliny Brajana w serialu “Behawiorysta”. Jerzy Górski to młody aktor z dużym potencjałem i perspektywami na dalszą karierę w polskim przemyśle filmowym i telewizyjnym.