Michał Chorosiński “Lombard. Życie pod zastaw” – kim jest, wiek, wzrost, żona, dzieci, Wikipedia

Michał Chorosiński “Lombard. Życie pod zastaw” - kim jest, wiek, wzrost, żona, dzieci, Wikipedia (1)

Michał Adrian Chorosiński to polski aktor, który przyszedł na świat 5 września 1975 roku w Warszawie. Obecnie zyskuje ogromną popularność dzięki swojej roli w produkcji telewizyjnej Lombard. Życie pod zastaw, emitowanej na antenie TV Puls. Jego talent i umiejętności aktorskie zyskały uznanie widzów i krytyków, a rola w Lombardzie przyniosła mu ogromną popularność. Chorosiński ma na swoim koncie wiele ról w filmach i serialach, z których wiele było bardzo dobrze ocenianych. Jego kariera aktorska jest bogata i zróżnicowana, obejmuje zarówno role w produkcjach filmowych, jak i teatralnych. Chorosiński jest uważany za jednego z najbardziej utalentowanych aktorów swojego pokolenia w Polsce i cieszy się uznaniem wśród widzów.

Michał Chorosiński – kim jest?

Michał Chorosiński jest polskim aktorem, urodzonym 5 września 1975 roku w Warszawie. Jego kariera aktorska zaczęła się od występów na deskach teatrów, a następnie przeniosła się na ekrany kinowe i telewizyjne. Swoją popularność zdobył dzięki roli w popularnym serialu “M jak miłość”, gdzie wcielał się w postać Leszka Skalskiego. Występował również w innych produkcjach, takich jak “Na wspólnej” czy “Na dobre i na złe”.

Poza pracą aktorską, Chorosiński angażuje się także w inne projekty. Wraz z żoną, Dominiką Figurską, byli ambasadorami Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Krakowie w 2016 roku. W 2010 roku, aktor podjął studia historyczne na Uniwersytecie Warszawskim.

Chorosiński był również zaangażowany w kampanię wyborczą w 2010 roku, gdzie popierał Jarosława Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich w Polsce.

Michał Chorosiński to popularny polski aktor, który zdobył uznanie widzów dzięki swoim rolom w filmach i serialach. Oprócz kariery aktorskiej, zaangażowany jest w projekty społeczne i studiuje historię na Uniwersytecie Warszawskim.

Sprawdź również – Dominik Strzelec – kim jest, życiorys, wiek, z żoną, dzieci, gdzie mieszka, Wikipedia

Michał Chorosiński – wiek, wzrost, waga

Michał Chorosiński urodził się 5 września 1975 roku w Warszawie, więc obecnie ma 47 lat. Jest znany z tego, że jest dość wysoki – jego wzrost wynosi 190 cm. Co do wagi, waży około 89 kilogramów choć są to nieoficjalne informacje.Michał Chorosiński jest wysokim i szczupłym mężczyzną o imponującej sylwetce. Jego wzrost wynoszący 190 cm sprawia, że wygląda proporcjonalnie i przyciąga uwagę swoją posturą. Mimo że waży około 89 kilogramów, to jego ciało wydaje się być zgrabne i muskularne. Chorosiński dba o swoją kondycję fizyczną, co widać po jego umięśnionej sylwetce. Jego twarz charakteryzuje się rysami typowymi dla męskiego modelu, z mocną szczęką i wyrazistymi policzkami. W sumie, sylwetka Michała Chorosińskiego prezentuje się bardzo estetycznie i przyciąga uwagę.

Michał Chorosiński – żona 

Dominika Chorosińska, dawniej Figurska, to żona polskiego aktora Michała Chorosińskiego. Para po raz pierwszy zyskała popularność dzięki swoim rolom w serialu “M jak miłość”. Ich związek był opisywany przez kolorową prasę, ponieważ przetrwał trudne chwile związane z zdradami małżonków. Jedna z nich zakończyła się ciążą Dominiki z kochankiem, ale Michał wybaczył żonie i uznał dziecko jako swoje. Para zdecydowała się kontynuować swoje małżeństwo i podkreśla, że ważną rolę w ich życiu odgrywa wiara w Boga. Dominika Chorosińska obecnie jest posłanką z ramienia partii rządzącej PiS i w przeszłości wywoływała kontrowersje swoimi wypowiedziami na tematy społeczne.

Michał Chorosiński – dzieci

Michał Chorosiński ma szóstkę dzieci ze swoją żoną Dominiką Figurską. Ich pierwsza córka, Anastazja, urodziła się w 2003 roku, a dwa lata później na świat przyszła Matylda. Kolejnymi dziećmi pary są Józef, Piotr i Jan, którzy urodzili się odpowiednio w 2007, 2012 i 2014 roku. W 2020 roku para powitała na świecie swojego szóstego potomka, syna Alana. Rodzina Chorosińskich jest bardzo zżyta i często dzielą się ze swoimi fanami zdjęciami z życia codziennego na swoich profilach w mediach społecznościowych. Michał i Dominika podkreślają, że rodzina i wiara w Boga są dla nich najważniejsze w życiu.

Michał Chorosiński – “Lombard. Życie pod zastaw”

Michał Chorosiński zyskał dużą popularność jako aktor dzięki swojej roli kierownika lombardu w serialu “Lombard. Życie pod zastaw”. Był to projekt, w którym aktor pracował przez pięć lat, a czas spędzony na planie był pełen niezwykłych sytuacji i anegdot. Chorosiński zagrał również w wielu innych popularnych produkcjach telewizyjnych, takich jak “Adam i Ewa”, “Klan”, “Na Wspólnej”, “M jak miłość”, “Czas honoru” czy “Wojenne dziewczyny”. W wywiadzie aktor zdradził, czy chciałby, aby jego dzieci poszły w jego ślady i zostali aktorami oraz czy sam zastawił kiedykolwiek coś w lombardzie. Chorosiński cieszy się uznaniem wśród widzów i uważany jest za utalentowanego i wszechstronnego aktora.

Michał Chorosiński – Wikipedia

Wikipedia zawiera informacje na temat życiorysu i kariery aktora Michala Chorosińskiego. W artykule opisane są jego wczesne lata oraz droga do kariery aktorskiej, która rozpoczęła się w 1997 roku. Chorosiński występował w wielu popularnych produkcjach telewizyjnych, w tym w “M jak miłość”, “Czasie honoru” czy “Wojennych dziewczynach”. Jednym z jego najbardziej znanych ról jest postać kierownika lombardu w serialu “Lombard. Życie pod zastaw”, w którym gra od samego początku. Wikipedia zawiera również informacje o życiu prywatnym aktora, w tym o jego małżeństwie z Dominiką Chorosińską (wcześniej Figurską) oraz o ich sześciorgu dzieciach. W artykule znajduje się również filmografia Chorosińskiego, w tym lista jego występów w polskim dubbingu.