Iza Szarmach – kim jest, wiek, wzrost, Olga Piórkowska, mąż, “Wymarzone ogrody”, Wikipedia

Iza Szarmach - kim jest, wiek, wzrost, Olga Piórkowska, mąż, “Wymarzone ogrody”, Wikipedia (1)

W telewizji wyróżnia się wiele różnych ciekawych programów. Do jednych z takich programów telewizyjnych zaliczyć można „Wymarzony ogród”, któy to zyskuje coraz większa popularność, w związku z czym coraz częściej pytacie o prowadzące program. Opowiemy wam, kim jest Iza Szarmach, sprawdzimy jej wiek, wzrost, sprawdzimy, co łączy Izę Szarmach i Olgę Piórkowska, czy ma męża, co to za program „wymarzone ogrody”, oraz czy jest obecna na Instagramie i Wikipedii. 

Iza Szarmach – kim jest?

W takim razie, kim jest Iza Szarmach? Szukając odpowiedzi na pytanie, kim jest Iza Szarmach, możemy się rozczarować, bo informacji o niej jest naprawdę niewiele. Znana jest przede wszystkim z programu telewizyjnego dla telewizji HGTV „Wymarzone ogrody”, w którym to wraz z siostrą zmieniają i odnawiają ogrody uczestników programu. Przede wszystkim program “Wymarzony ogród” zyskał sporą popularność i rozgłos, ponieważ pojawia się tam szereg ciekawych zmian, jakie zachodzą w ogrodach.Prawdopodobnie z wykształcenia jest Iza Szarmach jest projektantką. Ze zdjęć umieszczanych w internecie można wywnioskować, że jest pogodną osobą, wrażliwą na cierpienie zwierząt, gdyż sama ma psa ze schroniska. Lubi biegać, bierze udział w maratonach,  co relacjonuje w sieci. 

Iza Szarmach — wiek, wzrost 

Kolejnymi chętnie zadawanymi pytaniami w sieci jest to, w jakim wieku jest Iza Szarmach i jaki jest jej wzrost. Niewątpliwie Iza Szarmach pozostaje tajemnicą i widać, że bardzo dba o prywatność. Zastanawiając się, ile Iza Szarmach ma wzrostu i lat pozostajemy bez odpowiedzi. Nie udostępnia ona nigdzie informacji o sobie, a jedyne dostępne dotyczą jej dokonań zawodowych i głównie opisują projekty telewizyjne. Można przypuszczać, patrząc na zdjęcia, że wiek Izy Szarmach może być w granicy około 45 lat. A jaki jest wzrost Izy Szarmach? Wydaje się, że miłośniczka ogrodów jest wysoka, więc może on oscylować w granicy 175 cm. Podkreślamy, że te informacje to przypuszczenia, bo wiek i wzrost Izy Szarmach jest nieznany. 

Sprawdź również – Dominik Strzelec – kim jest, życiorys, wiek, z żoną, dzieci, gdzie mieszka, Wikipedia

Iza Szarmach i Olga Piórkowska

Iza Szarmach i Olga Piórkowska to siostry, które prowadzą wspólnie program o metamorfozach ogrodów. Swoją naturalnością i pogodnym nastrojem zyskują to coraz nowsze rzesze fanów. Ich projekty są bardzo różne od prostych uniwersalnych do skomplikowanych egzotycznych aranżacji. W jednym z wywiadów Iza Szarmach i Olga Piórkowska podkreślały, że są bardzo zżyte ze sobą i cieszy je wspólna praca. Dziewczyny prowadzą także z powodzeniem od 10 lat firmę projektową „fabryka ogrodów”. 

Iza Szarmach — mąż

Czy Iza Szarmach ma męża? Tego nie wiemy, bo nigdy nie opowiada o rodzinie, chociaż na prywatnym koncie facebookowym projektantki jest zdjęcie z mężczyzną, co prawda nie jest ono podpisane, ale po komentarzach można wywnioskować, że jest to właśnie mąż lub partner. Potwierdzać nasze przypuszczenia, że Iza Szarmach ma męża może także fakt, że nosi ona obrączkę na serdecznym palcu prawej dłoni. Pewność mamy natomiast co do dzieci Izy, bo opublikowała ona zdjęcia z zimowego szaleństwach swoich dwóch córek. Wydaje się, że Iza Szarmach ma i męża i dzieci, a razem tworzą szczęśliwą rodzinę.

Sprawdź również – Igor Mitoraj rzeźby – kto to jest, dzieła, żona, dzieci, rodzina, na co zmarł?

Iza Szarmach – „Wymarzone ogrody” 

Siostry Iza i Olga zadebiutowały w telewizji jako prowadzące program dla telewizji HDTV „Wymarzone ogrody”, w którym pomagają uczestnikom w organizacji, a dokładniej same projektują i odmieniają ogrody. Siostry wykazują się dużą kreatywnością, ale także zachowują funkcjonalność projektowanych ogrodów. W programie są bardzo naturalne zapewne dlatego zaskarbiła sobie sympatię widzów. Projekty Izy Szarmach w programie „wymarzone ogrody” są bardzo zróżnicowane, można oglądać projekty ogrodów rodem z pięknej Hiszpanii albo bardzo specyficznych jak ogród sensoryczny dla chorego dziecka. Siostry w programie doskonale się uzupełniają i wyglądają na naprawdę zgrany team. Iza Szarmach podczas jednego z wywiadów ujawniła także, że to Olga Piórkowska namówiła ja na występy w duecie dla HDTV i bardzo się z tego cieszy, bo pokochała ten program.

Iza Szarmach — Instagram

Szukając informacji o projektantce ogrodów, po wpisaniu w wyszukiwarce hasła Iza Szarmach Instagram pojawia się dosłownie kilka pozycji. Jedno z kont oznaczone jest jako prywatne, więc nie będąc obserwatorem, nie mamy do niego wglądu. Instagram Izę Szarmach przypisuje także do konta, które prowadzi wspólnie z siostrą Olgą o nazwie fabryka ogrodów, tak nazywa się ich firma projektująca tereny zielone. Na tym koncie instagramowym Izy Szarmach i Olgi Piórkowskiej oglądać można zdjęcia zakończonych projektów. Dziewczyny także umieszczają na nim praktyczne porady oraz relacje z imprez branżowych.

Iza Szarmach — Wikipedia 

Na temat Izy Szarmach Wikipedia nie będzie pomocna. Internetowa encyklopedia milczy na temat projektantki. Internet nie powie nam wiele o niej. Jedyne wzmianki o Izie dotyczą programu „wymarzone ogrody”, który prowadzi wraz z siostrą, jednak nawet w odniesieniu do występów medialnych Wikipedia nie pisze nic o Izie Szarmach. Możliwe, że w miarę wzrostu popularności projektantki ogrodów i coraz większej liczby zapytań Iza Szarmach pojawi się jako hasło w Wikipedii.