Fotowoltaika Promika Solar – testy i opinie na forum, praca, co to za firma?

Fotowoltaika Promika Solar - testy i opinie na forum, praca, co to za firma?

Firm, które zajmują się kompleksowym montażem fotowoltaiki, pojawia się coraz więcej. Działalność fotowoltaiczna jest obecnie wg wielu źródeł najbardziej pożądanym segmentem przemysłu. Wiele firm oraz przedsiębiorstw już dawno zdecydowało się na zamontowanie fotowoltaiki na swoich dachach by wykorzystywać zieloną energię. W indywidualnych gospodarstwach domowych montowanie paneli słonecznych jest już na porządku dziennym. W dzisiejszym wpisie weźmiemy na tapet jedną z takich firm, jaką jest Promika Solar i sprawdzimy, jakie pojawiają się na jej temat opinie w sieci.

Sprawdź również – fotowoltaika na balkonie w bloku czy warto?

Poprzez tak duże zainteresowanie samodzielnym wytwarzaniem prądu, klientów na takie usługi nie brakuje. Dlatego firm zajmujących się montażem fotowoltaiki z każdym rokiem przybywa. Jednak przed podpisaniem umowy z daną firmą warto, jest ją dobrze sprawdzić. Czy opinie w internecie wskazują na godnego zaufania wykonawcę?

Z tego względu w dzisiejszym artykule opisujemy firmę Promika Solar, sprawdzamy co to za firma, jakie opinie na forum otrzymuje Promika Solar. Opiszemy także, jak wygląda praca w Promika Solar, bo może ktoś będzie zainteresowany pojęciem tam pracy. Przedstawimy jeszcze kalkulator Promika Solar. 

Promika Solar – co to za firma?

Co to za firma Promika Solar? Firma Promika Solar jest przedsiębiorstwem prężnie działającym na terenie całego kraju. Posiadają aż 16 oddziałów w Polsce, co pozwala na szybką reakcję na zapytanie klientów z każdego obszaru. Siedziba firmy Promika Solar znajduje się w Szczekocinach w województwie śląskim. Co to za firma?

Promika Solar początkowo była małym rodzinnym przedsiębiorstwem, zajmującym się odnawialnymi źródłami ciepła. Głównym działaniem Promika Solar jest fotowoltaika. Głównym, bo nie jedynym, Promika Solar specjalizuję się także w pompach ciepła. 

Dzięki wzorowemu podejściu do klientów oraz niezawodnym świadczeniem usług Promika Solar mogła rozwinąć skrzydła i zyskiwać na forum pozytywne opinie. Zakładając coraz to nowsze oddziały w wielu województwach Polski, firma stała się liderem wśród firm fotowoltaicznych. 

Biura obsługi zlokalizowane w wielu miejscach pozwalają na kompleksową obsługę każdego zlecenia. Nie ma żadnych przeszkód w podjęciu współpracy, które mogą wynikać z odległej lokalizacji. Promika Solar doskonale trafia w potrzeby swoich odbiorców. 

Poniżej przedstawiamy opinie klientów Promika Solar, które możemy przeczytać na forach. 

Promika Solar – testy i opinie klientów na forum

Co wskazują opinie klientów na forum o Promika Solar? Opinie wystawiane Promika Solar na forach internetowych od samego początku wskazują na rzetelną i uczciwą firmę. Każda usługa jest szczegółowo ustalona, wyceny nie mają żadnych ukrytych kosztów, terminy realizacji są dotrzymywane zgodnie z umową. 

Sprawnie działające biuro obsługi klienta z ogromną starannością podchodzi do każdego klienta, tak wskazują opinie na forach. Kontakt z firmą Promika Solar jest na wysokim poziomie, reakcja na zapytania błyskawiczna, co potwierdzają opinie klientów na forach dyskusyjnych. 

Jakość montowanych instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła jest doskonała. Niekiedy trafimy na firmę, która działa z zasadą najtańszego rozwiązania. Promika Solar swoje zlecenia wykonuje zgodnie z przepisami oraz normami energetyki, oraz elektroniki. 

Promika Solar otrzymuje wiele pozytywnych opinii na forach, a oceny za świadczone usługi są na poziomie niekiedy pięciu gwiazdek. 

Na stronie internetowej Promika Solar mamy do dyspozycji zakładkę kalkulator. Poniżej opisujemy, jakie korzyści oraz ułatwienia świadczy nam ta opcja. 

Promika Solar – kalkulator

Przeglądając oficjalną stronę Promika Solar, możemy zauważyć zakładkę z funkcją kalkulatora. Jest to bardzo pomocne narzędzie, dzięki któremu samodzielnie możemy dokonać wyceny potrzebnych nam usług. 

Otwierając kalkulator Promika Solar, musimy odpowiedzieć na kilka pytań. Nie są to trudne fachowe zagadnienia, dotyczą kwot, jakie płacimy za obecną energię, jaki rodzaj zabudowy posiadamy. W kolejnym kroku pojawiają się przykładowe wyceny instalacji fotowoltaicznej. Dodatkowo pokazuję się symulacja kredytowa, w sytuacji, kiedy chcemy skredytować instalację.

Kalkulator Promika Solar jasno pokazuje wszystkie koszty, podpowiadając najkorzystniejsze rozwiązanie do naszego domu. Jeżeli w ostatnim kroku podany nasz adres mail oraz podstawowe informacje, imię i nazwisko otrzymamy gotową kalkulację na skrzynkę pocztową, z wartością pomniejszoną o rabat. 

Opcja kalkulatora Promika Solar jest dużym udogodnieniem dla klientów, wycena jest darmowa, wszystkie informacje są jasne. 

Wiemy już, jak działa firma Promika Solar, jakie jest podejście do klienta, oraz jakie opinie Promika Solar otrzymuje od klientów na forach. Przekonajmy się, jakie opinie wystawiają pracownicy Promika Solar. Jak wygląda praca w tym miejscu. 

Promika Solar – praca i opinie

Praca w różnych miejscach powierzchownie może wyglądać dobrze. Jednak rozmawiając z pracownikami, rzeczywistość może się okazać inna. Praca w Promika Solar w opinii osób zatrudnionych jest ciekawym zajęciem. Zespoły w danych regionach są bardzo dobrze skompletowane, dzięki czemu wszystkie struktury ze sobą współpracują. 

Dodatkowo w każdym oddziale panuje miła atmosfera. Osoby zatrudnione na technicznych stanowiskach opiniują pracę w Promika Solar, jako bardzo dobre miejsce do zdobycia szerokiej wiedzy. Każda osoba posiada swój zakres obowiązków, za który jest odpowiedzialna. Jednak nie jest to działanie korporacyjne, gdzie pracownicy mają za dużo obowiązków na głowie. 
Wynagrodzenia są adekwatne do wykonywanych zadań. Premie, które są wypłacane za sumiennie podejście do pracy. Jednym słowem opinie o pracy w Promika Solar zachęcają do ewentualnej współpracy z tą firmą.