Elżbieta Smolińska – wiek, wzrost, Ogród bez tajemnic, mąż, dzieci, Wikipedia

Elżbieta Smolińska - wiek, wzrost, Ogród bez tajemnic, mąż, dzieci, Wikipedia (2)

Po rozpoczęciu emisji programu „Ogród bez tajemnic” zyskał on  dużą popularność, a co za tym idzie, pojawiło się zainteresowanie prowadzącą program Elżbietą Smolińską. W naszym artykule postaramy znaleźć się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące dziennikarki, a mianowicie kto to Elżbieta Smolińska? Jaki jest jej wiek i wzrost? Czy ma męża i dzieci? Oraz czy znajdziecie informacje o niej w Wikipedii?

Sprawdź również – Dominik Strzelec – kim jest, życiorys, wiek, z żoną, dzieci, gdzie mieszka, Wikipedia

Elżbieta Smolińska – kto to? 

Elżbieta Smolińska znana jest głównie jako prowadząca program „Ogród bez tajemnic”. Za sprawą pracy w telewizji została także dziennikarką i producentką telewizyjną. Elżbieta Smolińska bez wątpienia rozwija swoją pasję, którą jest projektowanie zieleni, gdyż poza prowadzeniem programu pani architekt jest właścicielką  biura projektowego  „4 Garden”, które zajmuje się aranżacją terenów zielonych. Firma w swoim portfolio oferuje projekty praktycznie w każdym stylu i dla każdego. Od innowacyjnych ogrodów wyposażonych w najnowsze rozwiązania elektroniczne do prostych minimalistycznych projektów. Elżbieta Smolińska jest także fanką zdrowego żywienia oraz życia w zgodzie z naturą. Interesuje się zielarstwem oraz medycyną naturalną.

Elżbieta Smolińska – wiek, wzrost 

O Elżbiecie Smolińskiej nie wiadomo prawie nic jedyne oficjalne informacje, które zamieszczone były na stronie programu, który prowadziła dziennikarka, dotyczą jej wykształcenia. Elżbieta Smolińska ukończyła prawo oraz architekturę krajobrazu. Można przypuszczać, że jest w średnim wieku około 35-40 lat. Jest szczupłą średniego wzrostu piękną blondynką, a jako prowadząca dała poznać się także jako wesoła i sympatyczna osoba. Dziennikarka nie posiada także prywatnego konta w mediach społecznościowych. 

Elżbieta Smolińska – Ogród bez tajemnic 

Elżbieta Smolińska była prowadzącą program live stylowy „Ogród bez tajemnic” nadawany w telewizji TVR. Prowadząca cieszyła się sympatią widzów i to nie tylko za sprawą usposobienia, ale także ze względu na fakt, że Elżbieta Smolińska z wykształcenia jest architektem krajobrazu, dzięki czemu nie raz na antenie wykazała się dużą wiedzą w zakresie aranżacji. Naturalna, uśmiechnięta i kompetentna Elżbieta Smolińska przyciągała coraz to większą liczbę widzów. Program Ogród bez tajemnic stał się kompendium wiedzy na temat ogrodów praktycznie w każdej dziedzinie, gdyż prowadząca nie ograniczyła się tylko do aranżacji, a także udzielała porad co do pielęgnacji roślin oraz sposobów na oszczędności. Program ogród bez tajemnic cieszy się dużą popularnością zapewne dlatego, że właściciele ogrodów coraz więcej czasu i energii poświęcają na jego utrzymanie. Od paru lat właściciele domów coraz bardziej zwracają uwagę nie tylko na ich wnętrza, ale także na zewnętrzny wygląd swojej nieruchomości. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom widzów, w programie ogród bez tajemnic poruszane są bardzo różne tematy dotyczące pielęgnacji, estetyki, ale nie tylko okazuje się, że z programu ogród bez tajemnic dowiemy się także jak zaaranżować zieloną przestrzeń, dowiemy się o uprawach warzyw i owoców. Program „Ogród bez tajemnic” miał premierę 4 maja 2013 roku na antenie TVR i co sobotę był emitowany przez telewizję aż do 2017 roku. Łącznie nakręcono aż 60 odcinków programu.

Elżbieta Smolińska - wiek, wzrost, Ogród bez tajemnic, mąż, dzieci, Wikipedia (2)

Elżbieta Smolińska mąż 

O życiu prywatnym Elżbiety Smolińskiej nie ma nigdzie żadnych informacji, dlatego nie wiemy, czy ma męża albo rodzinę. W internecie na temat Elżbiety Smolińskiej znaleźć można jedynie pojedyncze informacje i to dotyczące jej pracy zawodowej, a nie życia prywatnego. Na zdjęciach Elżbieta Smolińska nie ma obrączki na palcu, co mogłoby świadczyć, że nie ma męża, jednak z drugiej strony ze względu na jej charakter pracy może jej po prostu nie nosić, choć z uwagi na fakt, że Elżbieta Smolińska jest piękną kobietą, można pokusić się o przypuszczenia, że ma męża lub partnera. 

Elżbieta Smolińska – dzieci 

Podobnie jak w sytuacji z mężem tak samo i w odniesieniu do dzieci nie wiele jesteśmy w stanie powiedzieć, ponieważ nigdzie nie ma wzmianki, która mogłaby sugerować czy Elżbieta Smolińska ma dzieci. Także w internecie nie ma żadnego prywatnego zdjęcia Elżbiety Smolińskiej. Co prawda w internecie można znaleźć informacje o Elżbiecie Smolińskiej, jednak w większości okazuje się, że to nie o naszą bohaterkę Elżbietę Smolińską chodzi, co pokazuje, że w Polsce jest więcej kobiet nazywających się tak samo jak dziennikarka oraz fakt, że nie udostępnia o sobie prawie żadnych informacji. 

Sprawdź również – Witold Paszt – wiek, wzrost, choroba, syn, na co zmarł?

Elżbieta Smolińska – Wikipedia 

Szukając informacji o Elżbiecie Smolińskiej, można było przypuszczać, że Wikipedia nam nie pomoże, bo o architektce w internecie nie ma prawie nic. Także Wikipedia milczy na temat Elżbiety Smolińskiej prawdopodobnie ze względu na fakt, że nie jest bardzo znaną osobą medialną i nie udostępnia informacji o sobie. Można także przypuszczać, że ta sytuacja się nie zmieni i chcąc dowiedzieć się czegoś o Elżbiecie Smolińskiej? nie będziemy mogli posiłkować się Wikipedią.