Piła spalinowa Stihl MS 251 – opinie klientów na forum, dane techniczne, ile ma koni?

Piła spalinowa Stihl MS 251 - opinie klientów na forum, dane techniczne, ile ma koni (1)

Pilarka spalinowa powinna być niezawodnym urządzeniem, które ułatwi nam prace w domowym ogrodzie, jak i w miejskich parkach. Posiadając jedno jakościowo oraz technicznie dobre urządzenie nie ma potrzeby już inwestować w inne narzędzia, które przez większość czasu zalegają w naszych garażach. 

Na rynku jest wiele sklepów oraz firm, które oferują różnego rodzaju produkty do pielęgnacji ogrodów i parków. Nie zawsze prezentowane sprzęty są nam znane, dlatego bardzo ważne jest, aby zapoznać się z ofertą sprzedającego oraz opiniami, które znajdziecie na forach dyskusyjnych. 

Sprawdź również – Stihl MS 180 opinie klientów na forum, czy warto kupić ten model?

Dobrze znaną firmą jest Stihl, producent oferuje wiele urządzeń, które ułatwiają ogrodowe prace. Jednak przed dokonaniem zakupu dobrze jest porównać kilka urządzeń i sprawdzić, które będzie najlepiej odpowiadało naszym potrzebom. 

W dzisiejszym artykule opisujemy pilarkę Stihl MS 251. Sprawdzamy, jakie opinie na forach otrzymuje Stihl MS 251. Przedstawiamy wszystkie najważniejsze parametry, ile koni ma Stihl MS 251, jakie dane techniczne posiada Stihl MS 251. Zdradzamy, jaki łańcuch został zamontowany w Stihl MS 251. Stihl MS 251, jaki posiada zbiornik paliwa. Sprawdzamy także aktualną cenę Stihl MS 251. 

Piła Stihl MS 251 – opinie klientów na forum 

Pilarka Stihl MS 251 jest urządzeniem skonstruowanym do pracy w domowym ogrodzie, jak i do miejskich parków. Sprawdzając opinie na forach o Stihl MS 251, użytkownicy bardzo często mówią o jej funkcjonalności oraz jakości wykonania. Stihl MS 251 posiada bardzo dobrze spasowane wszystkie elementy, obudowa jest wykonana z wysokojakościowych materiałów, co sprawia, że pilarka jest odporna na wszelkiego rodzaju uderzenia. 

Opinie na forach o Stihl MS 251 zaznaczają bardzo wysoką moc urządzenia, co przekłada się na szybkość wykonywania zadań. Brak problemów związanych z działaniem Stihl MS 251 gwarantuje nam wysoki komfort pracy.  

Łatwość użytkowania Stihl MS 251 pozwala pracować ze Stihl MS 251 osobom zajmującym się zawodowo ogrodami oraz amatorom, którzy wykonują takie prace w domu. 

Opinie na forach jasno mówią także o lekkości urządzenia. Stihl MS 251 jak na swoje parametry oraz moc nie posiada dużej wagi. 

Stihl MS 251 została skonstruowana w zgodzie ze środowiskiem, ponieważ pilarka spala do 20% mniej paliwa, a wydostające się spaliny podczas pracy są ograniczone o 50%. 

W dalszej części artykułu prezentujemy wszystkie najważniejsze parametry urządzenia. Sprawdzamy, ile koni ma Stihl MS 251, jakie są dany techniczne Stihl MS 251, pojemność zbiornika Stihl MS 251. 

Stihl MS 251 – ile ma koni?

Stihl MS 251 jest urządzeniem posiadającym dużą moc oraz pozwalającą na komfortową pracę przez niską wagę, oraz wysoką ergonomię pilarki. Ilość koni w Stihl MS 251 pozwala na szybkie uporanie się nawet z grubym drzewem. Podczas pracy z Stihl MS 251 poprzez jej moc, ilość koni, Stihl MS 251 nie wyłącza się podczas pracy, nie spada jej energia podczas cięcia. 

Ilość koni Stihl MS 251 jest gwarancją niezawodnej pracy. Stihl MS 251 posiada 3,0 konie mechaniczne. Taka wartość jest korzystna do wykonania wielu zadań. Pilarki często mają bardzo dobre opinie, jednak ich moc nie jest adekwatna do ceny oraz oczekiwań kupujących. Sprawdzajcie zawsze przed zakupem, jakie są dane techniczne urządzenie, które wybraliście. 

Stihl MS 251 – dane techniczne

Stihl MS 251 posiada bardzo interesujące dane techniczne. Poprzez przemyślaną budowę pilarki Stihl MS 251, znakomicie opracowane dane techniczne Stihl MS 251 wybierana jest bardzo często, a każdy zakup kończy się wyrażeniem pozytywnych opinii o urządzeniu. 

Dane techniczne Stihl MS 251:

  1. Akustyczny poziom mocy dB.(A) 112,0
  2. Akustyczny poziom ciśnienia dB.(A) 102,0
  3. Stosunek ciężaru do mocy kg/kW 2,2
  4. Wartość drgań uchwytu tył: 3,9, przód 3,9
  5. Waga Stihl MS 251 4,9
  6. Długość prowadnicy 35 cm
  7. Moc kW 2,2
  8. Moc KM 3,0
  9. Moc W 2200
  10. Skokowa pojemność Stihl MS 251 w cm³ 45,6

Czytając tak dobre dane techniczne Stihl MS 251 wiele osób decyduje się na zakup nie sprawdzają już innych urządzeń. Wartości podane przez producenta są potwierdzone przez posiadaczy pilarki Stihl MS 251. 

Stihl MS 251 – pojemność zbiornika

Stihl MS 251 posiada pojemność zbiornika idealnie dopasowaną do zamieszczonych powyżej danych technicznych. Spalanie poprzez ograniczenie poboru paliwa oraz zmniejszoną emisję spalin pozwoliło na umieszczenie w Stihl MS 251 zbiornika paliwa o mniejszej pojemności, pozwalając tym samym na odchudzenie urządzenia. 

Pojemność zbiornika Stihl MS 251 to 0,39 l paliwa oraz 0,2 l pojemności zbiornika oleju. 

Stihl MS 251 – cena

Stihl MS 251 jest profesjonalnym urządzeniem, które zapewnia znakomitą pracę w wielu miejscach oraz różnych warunkach. Cena Stihl MS 251 jest konkurencyjna dla urządzeń o podobnych parametrach. 

Aktualna cena Stihl MS 251 to 2529,99 złotych. Naszym zdaniem pilarka Stihl MS 251 jest warta takich pieniędzy. Przy tak dobrych opiniach oraz danych technicznych nie ma sensu kupować tańszego urządzenia, które nie będzie w stanie sprostać codziennym pracom w ogrodzie.