Odchwaszczacz Fiskars QuikFit zestaw – grabie do trawnika, liści, szczotka do rynien i chodnika

Odchwaszczacz Fiskars Quikfit zestaw - grabie do trawnika, liści, szczotka do rynien i chodnika (1)

Ogrody przed domem, działki rekreacyjne bardzo często są miejscem, w którym ludzie odpoczywają. Nabierają w nich energię na kolejne dni. Pracujące w ogrodzie osoby często używają stwierdzenia, że jest to ich sposób na relaks. Z tego powodu jest tak dużo idealnie wypielęgnowanych działek. Ludzie robią to z zamiłowania, a nie z obowiązku. 

Sprawdź również – akumulatorowa kosiarka z napędem, czy warto kupić?

Poprzez świetnie rozwijającą się technologię do pielęgnacji naszych zielonych przestrzeni mamy całą gamę niezawodnych urządzeń, które ułatwiają wykonanie wszystkich zaplanowanych prac. W celu przybliżenia dostępnych urządzeń, w dzisiejszym artykule opisujemy narzędzia Fiskars. Sprawdzamy odchwaszczacz Fiskars Quikfit zestaw, Fiskars grabie do trawnika, Fiskars szczotkę do rynien z trzonkiem teleskopowym, Fiskars Quikfit szczotkę do czyszczenia chodnika oraz Fiskars metalowe grabie do liści.

Odchwaszczacz Fiskars Quikfit zestaw

Co warto wiedzieć na temat zestawu Fiskars Quikfit? Dla początkujących oraz zaawansowanych miłośników ogrodnictwa Fiskars Quikfit przygotował znakomitą serię narzędzi. Zestaw odchwaszczacz Fiskars Quikfit jest niezastąpionym pomocnikiem w walce z uciążliwymi chwastami. Dzięki stalowym trzonkom odchwaszczacz Fiskars Quikfit znakomicie usuwa wszystkie chwasty wraz z korzeniami. Nie ma obawy, że podczas wyrywania zielsko zostanie w połowie urwane. 

Zestaw odchwaszczacz Fiskars Quikfit posiada kilkanaście wymiennych głowic, przez co możecie wybierać odpowiednią końcówkę do danego zadania. Długie korzenie, chwastów nie mają żadnych szans z narzędziem, jakim jest odchwaszczacz Fiskars Quikfit.

Odchwaszczacz Fiskars Quikfit jest bezkonkurencyjny podczas trudnych zadań w ogrodzie. Dzięki wymiennym głowicom zajmuje znacznie mniej miejsca, ponieważ posiadacie jeden trzonek, a same końcówki można umieścić w jednym zbiorczym opakowaniu. 

Odchwaszczacz Fiskars Quikfit sprawdza się w różnych zabiegach pielęgnacyjnych na grządkach, w usuwaniu silnie zakorzenionych roślin, w wyeliminowaniu niechcianych mniejszych krzewów. 

Dodatkowo zestaw odchwaszczacz Fiskars Quikfit nie jest bardzo drogim urządzeniem. Trzonek kupujecie raz, wymienne głowice możecie dokupować wedle potrzeb. 

Fiskars grabie do trawnika

Grabie w każdym ogrodzie są niezbędny narzędziem. Podczas jesiennych opadów liści oraz w czasie wiosenno wakacyjnym przy koszeniu trawy kosiarką bez kosza, grabie w szybki sposób pomagają pozbyć się zalegających złogów na trawie. 

Grabie do trawnika Fiskars są najczęściej wybierane przez klientów. Posiadają wymienny trzonek, dlatego nie gromadzicie kilkunastu kompletnych grabi w garażu. Szerokość robocza grabi do trawnika Fiskars to 57 cm, dzięki czemu praca idzie znacznie szybciej. 

Fiskars swoje grabie do trawnika wykonuje z wysokiej jakości stali nierdzewnej dlatego praca w deszczowe jesienne dni przy grabieniu liści nie uszkodzi grabi do trawy Fiskars. 

Usunięcie mchu oraz filcu z trawy przy użyciu grabi do trawy Fiskars nie powoduje żadnych problemów.

Praca w ogrodzie z użyciem grabi do trawy Fiskars nie obciąża kręgosłupa i nie męczy, ponieważ grabie mają szeroką powierzchnię roboczą oraz regularny trzonek. Takie rozwiązania bardzo cieszą klientów. 

Fiskars grabie do liści metalowe

Fiskars posiada w swojej ofercie także metalowe grabie do liści. Jest to następne doskonałe narzędzie z serii Fiskars. Metalowe grabie do liści Fiskars posiadają aż 22 zęby, które dzięki swojej elastyczności idealnie dopasowują się do wszelkich nierówności. 

Podczas walki z zalegającymi liśćmi na trawniku metalowe grabie Fiskars w szybkim tempie pomagają pozbyć się wszystkiego, co nie powinno się znajdować na naszym trawniku. 

Szerokość głowicy metalowych grabi do liści Fiskars jest spora, wynosi 43 cm, długość grabi to 120 cm, takie parametry gwarantują komfortową pracę. 

Warto także wspomnieć o wadze metalowych grabi do liści Fiskars, która wynosi 2 kilogramy. 

W dalszej części artykułu opisujemy następne narzędzia Fiskars m.in. szczotkę do czyszczenia rynien Fiskars i szczotkę do czyszczenia chodników.

Fiskars szczotka do rynien z trzonkiem teleskopowym Quikfit

Fiskars jest producentem narzędzi oraz urządzeń o wysokiej jakości, oraz wszechstronnym rozwiązaniom. W ofercie producenta znajdziecie także Fiskars szczotka do rynien z trzonkiem teleskopowym. 

Każdy, kto choć raz musiał oczyścić swoją rynnę z zalegających liści oraz gałęzi doskonale wie, że to zadanie wymaga sporo wysiłku oraz dobrego sprzętu. Szczotka do czyszczenia rynien z trzonkiem teleskopowym Fiskars jest idealnie zaprojektowana do tego zadania. 

Poprzez zastosowanie regulowanego trzonka maksymalna długość wynosi 4 metry. Dodatkowo możecie regulować kąt nachylenia szczotki do rynien Fiskars. Szerokość robocza szczotki do rynien z teleskopowym trzonkiem Fiskars wynosi 31 cm, a łączna waga narzędzia to jedynie 1,94 kg. 

Fiskars szczotka do czyszczenia chodnika Quikfit

Ostatnim narzędziem na naszej liście jest szczotka do czyszczenia chodnika Fiskars Quikfit. Jeżeli zmagacie się z uciążliwym problem, jakim są wyrastające chwasty, mech oraz trawa ze szczelin w chodniku, szczotka do czyszczenia chodnika od Fiskars Quikfit jest najlepszym narzędziem do rozwiązania tego problemu. 

Stalowe włosie wraz z ostrzami tworzą niezastąpiony duet, a wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia na chodniku znikają w mgnieniu oka. Dodatkowo lekka konstrukcja szczotki do czyszczenia chodników Fiskars Quikfit nie obciąża naszych rąk oraz pleców. 
Technologia Fiskars Quikfit pozwala na zakup jedynie głowicy szczotki do czyszczenia chodników, przez co oszczędzamy miejsce oraz pieniądze.