Narzędzia Jula – akumulatorowe, wielofunkcyjne, elektryczne, ręczne, warsztatowe

Narzędzia Jula - akumulatorowe, wielofunkcyjne, elektryczne, ręczne, warsztatowe (1)

Jula to szwedzka sieć sklepów, założona w 1979 roku w Szwecji, w których znajdziemy nie tylko przedmioty, które przydadzą się podczas pielęgnacji ogrodów, sadów, czy też zagajników. Jest tam także mnóstwo narzędzi oraz przyrządów do majsterkowania. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, ponieważ istnieje także dział dla fanów motoryzacji, fachowców w dziedzinie budownictwa, czy elektroniki. 

Jula – co to za sklep?

W takim razie, co to za sklep Jula? Jest to również miejsce dla osób, które cenią sobie spokój i uwielbiają dbać o własne samopoczucie oraz dla tych, którzy lubią zapewniać sobie rozrywkę, ponieważ dla tego typu ludzi została stworzona specjalna strefa w sklepach Jula. Znajdują się tam zestawy wypoczynkowe, akcesoria na trening, baseny, łódki, rowery i wiele wiele innych. Oczywiście nie zabraknie też odzieży i artykułów BHP. Dział ten jest wyposażony dość obficie w odzież męską, damską i dziecięcą. 

Sprawdź również – agregaty prądotwórcze Kraf&Dele opinie klientów na forum.

Dzięki tak niesamowitej koncepcji biznesowej, Jula z roku na rok otwierała coraz to nowe sklepy stacjonarne. Na przykład w 1995 roku przy trzech sklepach, Jula zatrudniała już stu pracowników, a obrót liczył około 200 milionów koron szwedzkich. W 2011 roku sklep ten postawił dwie swoje siedziby w Polsce. 

Sklep ten posiada również swoją stronę internetową, która pozwala robić zakupy nie tylko stacjonarnie, ale również online, nawet nie wychodząc z domu. Ludzie w tych czasach bardzo cenią sobie tego typu wygodę ze względu na małą ilość wolnego czasu. Jeżeli jest tutaj jednak ktoś, kto uwielbia godzinami spacerować po sklepie i jest to dla niego całkiem przyjemne zapełnianie swojego grafiku, to sklep Jula jest idealnym miejscem właśnie do takich celów.

Jula – narzędzia akumulatorowe opinie

Będąc w multimarkecie Jula, warto natknąć się na dział z narzędziami akumulatorowymi. Wybór jest potężny, znajdziemy tam dosłownie wszystko. Od kluczy udarowych, przez polerki oscylacyjne, aż do odkurzaczy przemysłowych. Jeżeli chodzi na przykład o klucze udarowe, dostępne są bardzo solidne produkty, z których zadowolony będzie każdy, nawet najbardziej wymagający klient. Bardzo przyda się chociażby podczas wymiany opon, ponieważ dysponuje aż trzema prędkościami oraz funkcją automatycznego zatrzymywania, co bardzo ułatwia pracę z tym narzędziem. 

Kolejnym interesującym sprzętem akumulatorowym w Jula, jest na przykład odkurzacz, zasilany akumulatorowo, służący głównie do suchych plam. Wygodą, którą zapewnia nam ten produkt, jest brak kabli, dzięki czemu nie musimy się martwić o to, że zrobimy sobie krzywdę, potykając się o nie. Idealnie nadaje się on do porządków na budowie podczas prac, czy innych uciążliwych miejsc, gdzie znajduje się ziemia, popiół, kurz, czy inne suche zabrudzenia.

Jula – narzędzia wielofunkcyjne opinie

Super opcją jeśli chodzi o narzędzia w sklepie Jula, są narzędzia wielofunkcyjne. Są to przyrządy, posiadające sporą ilość akcesoriów, które można wymieniać bez użycia specjalnych pomocy. Znakomicie sprawdzą się podczas prac budowlanych, remontów i wiele innych. Jest jedno tego typu narzędzie, które jednocześnie piłuje, szlifuje, skrobię i tnie. 

Zawiera regulator prędkości, który ułatwia znalezienie odpowiedniej prędkości działania, co znacznie upłynnia pracę. Można go też podłączyć bezpośrednio do odkurzacza przemysłowego, by od razu posprzątać po skończonej pracy. W razie jakiejkolwiek awarii mamy możliwość skorzystania z gwarancji, która trwa aż trzy lata.

Jula – narzędzia elektryczne opinie

W sklepie Jula znajdziemy także szeroką gamę narzędzi elektrycznych. Są tak wszelkiego rodzaju akcesoria do instalacji elektrycznej, takie jak łączniki stykowe, próbniki, przedłużacze, multimery i tym podobne. Najczęściej natomiast sprzedaje się wiertarko-wkrętarka, która cieszy się fantastycznymi opiniami. Narzędzie to kupuje się w poręcznej walizce, w której znajdziemy też siedemdziesiąt różnych akcesoriów do opisanej wyżej kompaktowej wiertarki. 

Wiertła i mnóstwo rodzajów końcówek sprostają każdemu, nawet najcięższemu zadaniu. Dysponuje ona aż dziewiętnastoma ustawieniami momentu obrotowego i można kupić ją w naprawdę bardzo dobrej cenie, zwłaszcza, kiedy trafi się akurat na świetną okazję w postaci promocji, czy rabatu.

Jula – narzędzia ręczne opinie

Drobne naprawy, remonty, czy nawet prace ogrodowe nie są żadnym problemem z narzędziami ręcznymi Jula. W tym sektorze znajdziemy zazwyczaj zestawy kluczy oraz elementów typu nasadki, czy końcówki. Najlepszym rozwiązaniem będzie jednak zainwestować w niewielki wózek narzędziowy, w którym mieści się aż 128 elementów. Jest to wózek w kształcie sześciennego pudełka, który można również potraktować jak szafkę z narzędziami na kółkach, ponieważ tak też wygląda. 

Zamykany jest na kluczyk, ma zgrabną rączkę do prowadzenia, a na samej górze wyrzeźbiony jest blacik z rantami, który posłuży jako na przykład miejsce do tymczasowego przechowywania narzędzi. Wózek ten uniesie aż 200 kg, co jest kolejnym atutem. Jeżeli chodzi o przemieszczanie, posiada dwa stałe i dwa ruchome kółka, co ułatwia kierowanie. Są gumowe, więc nie przewiduje się dużego hałasu podczas ruchu. W środku znajdziemy oczywiście niezbędne przeróżne końcówki, kilka wkrętarek, kluczy, szczypców, czy nawet kombinerki. Pomimo niskiej ceny jest naprawdę dobrze zaopatrzony.

Jula – narzędzia warsztatowe

Dla fanów motoryzacji i mechaniki Jula przygotowała dział z narzędziami warsztatowymi. Znajdują się tam wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, które wykorzystuje się w pracy przy środkach transportu i nie tylko. Super opcją jest na przykład leżanka warsztatowa na kółkach. Dzięki niej w łatwy i szybki sposób możemy wjechać pod samochód naszymi narzędziami, ponieważ posiada na wierzchu przegrody oraz tackę pneumatyczną na przykład na śrubki.