Narzędzia i klucze Corona – opinie na forum, katalog, co to za marka, czy warto?

Narzędzia i klucze Corona - opinie na forum, katalog, co to za marka, czy warto (1)

Każdy majsterkowicz wie doskonale, że dobre narzędzia to podstawa. Potrafią umilić i ułatwić nam pracę. Tylko które wybrać? O to właśnie jest pytanie, na które wbrew pozorom ciężko odpowiedzieć, a to z tego względu, że na rynku pojawia się masa różnych znanych i mniej znanych marek narzędzi i kluczy. W związku z tym postanowiliśmy ułatwić to zadanie opisując markę Corona. Sprawdzimy w dalszej części wpisu, co wskazują opinie na forum odnośnie kluczy i narzędzi Corona oraz czy warto zaopatrywać swój kącik majsterkowicza w tego rodzaju narzędzia, zatem zapraszamy do dalszej części wpisu.

Corona – co to za marka?

Gdy szukamy potrzebnych nam narzędzi natrafiamy na markę corona, której oferta jest bardzo duża. Powstała ona w 1996 roku i początkowo zajmowała się tylko dystrybucją specjalistycznego sprzętu, jednak z upływem czasu rodzinna firma rozwijała się dynamicznie i postanowiła sama zacząć produkować narzędzia, akcesoria i wyposażenia warsztatów, które w dość szybkim tempie zyskały przychylne opinie na forum. Wtedy właśnie powstała marka własna Corona, jednak aby dopasować się do potrzeb klientów podzielona jest na trzy grupy produktowe co znacznie ułatwia wybór. Pierwszą  jest „Corona” to linia przeznaczona do użytku domowego na którą składają się głównie narzędzia ręczne. Jako kolejna  powstała Corona Exlusiv, która dedykowana jest profesjonalistom. 

W tej grupie znaleźć można precyzyjne i duże sprzęty przemysłowe wykorzystywane na duża skale. Ostatnią jest Corona Protect, która to z kolei jak sama nazwa wskazuje oferuje artykuły do ochrony osobistej zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Szybko rozwijająca się firma zaczęła podbijać także rynki europejskie jednak tu natrafiła na problem ponieważ nazwa Corona była już zastrzeżona dlatego na rynku europejskim narzędzia tej właśnie marki noszą nazwę Richmann ale to nadal te same narzędzia.

Sprawdź również – Narzędzia i klucze Vorel – opinie na forum, cena, co to za firma, czy warto?

Corona – opinie

Jakie opinie zyskuje marka narzędzi i kluczy Corona? Przede wszystkim produkty marki Corona mają bardzo dobrą opinie wśród klientów. Firma uważana jest za uczciwą, wiarygodną i bardzo profesjonalną. Ich narzędzia są bardzo dobrej jakości a producent daje dożywotnią gwarancję co sugeruje, że pewny jest jakości swoich produktów. Użytkownicy opisują je jako solidne, wytrzymałe, bardzo precyzyjne, dzięki czemu wracają po produkty Corona. Jedyny zarzut jaki mają klienci to wysoka cena narzędzi, jednak większość jest zdania, że produkty marki Corona warte są swojej ceny. Kolejne opinie wskazują, że narzędzia marki Corona świetnie odnajdują się w ekstremalnych warunkach pracy, co za tym idzie można powiedzieć, że narzędzia tej marki są niezawodne, co podkreślają pojawiające się opinie klientów na forum.

Klucze Corona – opinie

Nosząc się z zakupem produktu często sprawdzamy zamieszczane o nim opinie nie inaczej jest także w wypadku marki Corona. Najczęściej sprzedawanym produktem są klucze. Firma zadbała aby zainteresowany miał w czym wybierać, oferta bowiem jest bardzo bogata. Ale czy zdecydować się na ich zakup? Zdecydowanie tak. Klucze Corona mają doskonałą opinię wśród użytkowników i ciężko znaleźć złe komentarze co świadczy o wysokiej jakości produktu. W internecie oglądać można także filmy na których klienci testują kupione klucze Corona i tu również wypadają one doskonale. Niewątpliwie plusem jest fakt, że producent daje na swoje narzędzia dożywotnią gwarancję. 

Sprawdź również – Klucze Niteo – opinie klientów na forum, nasadowy, płasko oczkowe co to za firma?

Narzędzia Corona – katalog

Różnorodność i mnogość produktów marki Corona może przerazić niezdecydowanych klientów jak i tych stałych użytkowników chcących zakupić produkty.  Firma zadbała jednak o nich. Strona internetowa producenta jest transparentna i łatwa w obsłudze. Udostępniony jest na niej także katalog produktowy w którym obszernie i szczegółowo opisane są wszystkie dostępne sprzęty. Poza standardowymi kluczami które można kupić oddzielnie jak i w zestawach ma także w swojej  ofercie szafki narzędziowe i wózki warsztatowe do przechowywania narzędzi, a także klucze dynamometryczne, młotki, narzędzia budowlane. 

Wszystkie produkty podzielone zostały zgodnie z przeznaczeniem a każda grupa dodatkowo została oznaczona kolorem co ułatwia odnalezienie interesującego nas narzędzi. Obok wybranego produktu znajduje się jego zdjęcie, specyfikacja i cena. Corona dała swoim klientom możliwość pobrania katalogu produktów w pliku pdf oraz zapewnia, że dostępny jest również w sklepach stacjonarnych.

Narzędzia Corona – czy warto?

Wszyscy użytkownicy narzędzi Corona jednogłośnie mówią, że są one warte swojej ceny. Mają opinie solidnych i bez wad. Także właściciele specjalistycznego sprzętu tej formy ocenią jakość produktów jako bardzo wysoką. Marka Corona ewidentne dba o zadowolenie swoich klientów w kwestii produktów które oferuje jaki i podejścia do sprzedaży. Podkreślają to także sami zainteresowani potwierdzając, że także obsługa posprzedażowa jest na wysokim poziomie a Corona służy wsparciem technicznym na każdym etapie zakupu. Jedyne zastrzeżenia pojawiają się co do wysokiej ceny produktów Corona jednak za dobry produkt warto zapłacić więcej.

Corona czy Coval?

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem kluczy i nie możecie zdecydować które wybrać Corona czy Coval to z całą pewnością każdy wybór będzie doskonały. Obie marki cieszą się dobrą opinią. Tak naprawdę największą różnicą jest cena bo produkty Coval są średnio o 10% tańsze od Corony jednak te z kolei zwłaszcza z linii Corona exlusiv są bardziej designerskie. Wniosek jest jeden obie marki są godne polecenia a o wyborze decydować będą niuanse i  indywidualne preferencje klienta.