Kosiarki Handy – opinie na forum, części, serwis, ile wchodzi oleju, czy warto?

Kosiarki Handy - opinie na forum, części, serwis, ile wchodzi oleju, czy warto (1)

Osoby posiadające dom doskonale wiedzą, jak dużo pracy trzeba poświęcić, aby wykonać wszystkie czynności. Nie zawsze mamy odpowiednio dużo czasu, aby na spokojnie zająć się poszczególnymi pracami, dlatego jeżeli już coś rozpoczynamy, bardzo ważne jest, aby nasz sprzęt ułatwiał nam pracę, a nie powodował dodatkowe kłopoty. 

Przed dokonaniem zakupu wiele osób sprawdza to, jakie pojawiają się opinie na forum oraz porównuje kilka firm, aby dokonać najlepszego wyboru. Postanowiliśmy wam trochę pomóc w podjęciu słusznej decyzji, którą kosiarkę wybrać, tym samym pokażemy na czym warto się skupić ijakie parametry powinna mieć dobra kosiarka. 

W poniższym artykule opisujemy firmę Handy, co to za firma. Sprawdzamy, jakie opinie otrzymuje kosiarka spalinowa Handy, opinie o kosiarce elektrycznej Handy. Podpowiadamy, jak prawidłowo dbać o kosiarkę oraz ile oleju wchodzi do kosiarki Handy. Zdradzamy, jakie części zamienne są dostępne oraz jak przebiega serwis kosiarki Handy.

Handy – co to za firma?

Firm oferujących sprzęt do ogrodnictwa jest kilkadziesiąt, jednak nie wszystkie produkty są godne polecenia, ponieważ ich jakość nie jest najlepsza, a żywotność niestety krótka. W internecie często wyszukiwaną frazą jest firma Handy, co to za firma oraz jakie oferuje produkty. 

Handy jest marką własną firmy Krysiak. Producent swoją działalność rozpoczął 32 lata temu z nastawieniem na zadowolenie klientów, ponieważ to oni są najważniejsi. Słuchając przez lata głosów z rynku, stworzył chętnie wybieraną przez konsumentów markę Handy, która oferuje specjalistyczny sprzęt do ogrodu. Wszystkie urządzenia są do dyspozycji klientów w ponad 700 sklepach oraz bazach sprzedażowych, co pozwala na ciągły rozwój oraz unowocześnianie technologii. 

Przed laty firma Krysiak, która oferuje produkty Handy, była małym rodzinnym biznesem zatrudniającym zaledwie kilka osób, dziś ich zasięgi każdego roku się powiększają, przez co mogli otworzyć pokaźne hale produkcyjne. 

Handy jest nastawiona na komfort, wygodę oraz precyzję. Wszystkie produkty są produkowane na podstawie najnowszych technologii, które zapewnią niezastąpioną jakość. Jak zapewnia Handy, na rynku jest wiele produktów, jednak ich urządzenia nigdy nie zawodzą oraz nie sprawiają problemów. 

Postanowiliśmy sprawdzić zapewnienia firmy Handy i w dalszej części naszego artykułu przedstawiamy opinie o kosiarce elektrycznej oraz spalinowej Handy. 

Kosiarka spalinowa Handy – opinie 

Katalog produktów Handy jest skierowany do osób kochających pracę w ogrodzie oraz dla wszystkich tych, którzy pielęgnacją roślin i ogrodnictwem zajmują się zawodowo. Rozbudowana oferta prezentuje wiele ciekawych rozwiązań oraz urządzeń, my przyglądamy się kosiarce spalinowej Handy, jakie opinie otrzymuje oraz czy jest polecana przez klientów. 

Kosiarka spalinowa Handy jest jednym z tych urządzeń, które rzeczywiście nie sprawią żadnych problemów, opinie na forum jasno wskazują, że praca z tym urządzeniem jest dużo prostsza i szybsza. Dzięki dużej mocy nie musicie się z nią szarpać oraz siłowo pchać kosiarkę spalinową Handy. 

Opinie na forum wspominają także o prostej oraz intuicyjnej obsłudze kosiarki spalinowej Handy, ponieważ nie musicie się zastanawiać, który włącznik wcisnąć, aby ją uruchomić. Innowacyjne rozwiązania pozwalają na stosowanie regulacji wysokości, którą możecie dostosować do wysokości trawy. Każdy jest inny i trawniki mogą wyglądać inaczej, jedni lubią wyższą trawę, inni krótko przyciętą. 

W sieci pojawią się pozytywne opinie na forum o szerokości koszenia kosiarki spalinowej Handy oraz o pojemności kosza na skoszoną trawę. 

Sprawdź również – Kosiarki Gutbrod – opinie klientów na forum, części zamienne, co to za firma?

Kosiarka elektryczna Handy – opinie 

Topowym produktem Handy jest kosiarka elektryczna. Sprawdzając opinie na forum o kosiarce elektrycznej Handy, możecie się dowiedzieć, że to urządzenie ma sporą szerokość koszenia, ponieważ wynosi 36 cm. Moc kosiarki elektrycznej Handy to 1500 W i jak wskazują opinie, w zupełności wystarcza do precyzyjnego koszenia. 

Kosiarka elektryczna Handy jest przystosowana do koszenia nawet gęstych zarośli, ponieważ została wyposażona w bardzo ostre noże, które radzą sobie z takimi zadaniami świetnie. Opinie na forum potwierdzają te dane, dodając, że kosiarka spalinowa może być wykorzystana nawet na dużych obszarach. 

Wysokość koszenia jest regulowana od 25 mm do 65 mm, co może ułatwić koszenie wyższych trawników. Kosiarka elektryczna Handy waży 11,5 kg, co w opinii klientów jest odpowiednią wagą do dobrego prowadzenia bez konieczności walczenia z urządzeniem. 

Ciężko jest znaleźć negatywne opinie o kosiarce elektrycznej Handy, ponieważ prostota oraz nowoczesne technologie pozwalają na komfortowe korzystanie z kosiarki elektrycznej Handy. 

Ile wchodzi oleju do kosiarki Handy?

Na forum pojawiają się także pytania techniczne dotyczące kosiarki Handy, dosyć częstym jest, ile wchodzi oleju do kosiarki Handy?

Jak podaje producent oraz zgodne opinie klientów do kosiarki Handy wchodzi 0,47 litra oleju. 

Sprawdź również – Kosiarki i traktorki Toro – testy, opinie na forum, serwis, co to za firma?

Kosiarka Handy – części 

Jeżeli będziecie chcieli kupić części do kosiarki Handy, możecie skorzystać z szerokiej oferty noży, sprężyn, łożysk itp. Części kosiarki Handy dostępne są na stronie producenta oraz w wielu autoryzowanych sklepach, które sprzedają kosiarki Handy. 

Kosiarka Handy – serwis

Przed rozpoczęciem sezonu wiosennego dobrze jest oddać kosiarkę Handy na serwis, ponieważ przez zimę nieużywane urządzenie mogło zostać pokryte brudem oraz kurzem. Serwis Handy oferuje rzetelne przeczyszczenie oraz sprawdzenie wszystkich elementów urządzenia.