Kosiarki Gutbrod – opinie klientów na forum, części zamienne, co to za firma?

Kosiarki Gutbrod - opinie klientów na forum, części zamienne, co to za firma (2)

Wybór kosiarki z pozoru może się wydawać prosty, jednak nie zawsze tak jest. Aby wybrać dobrą oraz solidnie wykonana kosiarkę trzeba spędzić sporo czasu na szukaniu informacji w sieci, która kosiarka jest najlepsza. 

Sprawdź również – kosiarki i traktorki Toro opinie klientów.

Wysoka jakość wykonania, bezawaryjność oraz funkcjonalność to cechy, którymi cechują się nie wszystkie dostępne kosiarki. Na rynku dostępne są kosiarki firmy Gutbrod, o które jest wiele zapytań. W dzisiejszym artykule sprawdzimy co to za firma Gutbrod, jakie opinie pojawiają się o Gutbrod na forum. Sprawdzając ofertę produktową Gutbrod przedstawiamy opinie o traktorku Gutbrod, opinie o kosiarce Gutbrod, opinie o kosiarce listwowej Gutbrod. Dodatkowo sprawdzamy dostępność części zamiennych Gutbrod. 

Gutbrod – co to za firma?

W takim razie, co to za firma Gutbrod i jakie zyskuje opinie na forum? Gutbrod jest niemiecką firmą oferującą sprzęt do pielęgnacji terenów zielonych. Swoją działalność Gutbrod rozpoczęła w 1926 roku jako producent drobnego sprzętu ogrodniczego, aut oraz motocykli. Działalność przynosiła duże zyski, przez co Gutbrod mogło się bezustannie rozwijać. 

Jednak po kilkunastu latach prężnej działalności Gutbrod połączyła swoje siły z firmą MTD, która jest liderem na światowych rynkach w segmencie sprzętu ogrodniczego. 

Gutbrod posiadając swoje niezawodne technologie podczas fuzji z MTD jeszcze bardziej rozwinęła skrzydła. Dziś wszystkie urządzenia Gutbrod są sprzedawane pod marką MTD, jednak miłośnicy Gutbrod doskonale wiedzą skąd pochodzi spółka MTD. 

Gutbrod – testy, opinie klientów na forum

Co wskazują opinie odnośnie marki Gutbrod? Opinie o Gutbrod MTD na forum są dobre, większość wpisów wskazuje na wysoką jakość materiałów, funkcjonalność oraz niezawodność podczas pracy. Wszystkie urządzenia Gutbrod otrzymują wieloletnią gwarancję. Technologicznie sprzęt Gutbrod MTD jest bardzo dobry, elementy wewnętrzne sprzętów posiadają wiele atestów, co potwierdzają opinie klientów. 

Kosiarki oraz traktorki Gutbrod MTD wyposażone są w niezwykle ostre ostrza, które znakomicie tną skupiska chwastów, oraz drobne, małe krzewy. Jak podają opinie Gutbrod, serwis urządzeń rok od zakupu jest darmowy, co podoba się posiadaczom urządzeń Gutbrod

Gutbrod w opinii klientów jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ urządzenia nie sprawiają problemów, wszystkie elementy działają bez zarzutów przez wiele lat, a sam serwis oraz doradztwo Gutbrod MTD zawsze jest gotowe, aby pomóc swoim odbiorcom. 

Traktorek Gutbrod – opinie

Jednym z topowych urządzeń Gutbrod MTD jest traktorek Gutbrod. Maszyna zbiera wiele pozytywnych opinii od osób, które posiadają to urządzenie. Jeżeli szukasz niezawodnego traktorka koszącego to traktorek Gutbrod MTD jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. 

Szerokość robocza traktorka Gutbrod MTD to 91 cm, co pozwala na skoszenie trudno dostępnych miejsc oraz węższych alejek. Zamontowany koszt na trawę mieści aż 250 litrów skoszonej trawy. Moc silnika traktorka Gutbrod to 15 km. Opinie potwierdzają, że traktorek Gutbrod MTD jest mocny, a spalanie jest niewielkie. Bak paliwa mieści 7,5 litra. 

Wiele opinii o traktorku Gutbrod MTD wskazuje na świetny promień skrętu, który wynosi 53 cm, łączna waga traktorka Gutbrod to 230 kg. 

Kosiarka Gutbrod – opinie

Kosiarka Gutbrod jest niezawodnym traktorkiem do usuwania gęstych skupisk trawy oraz chwastów. W opinii klientów kosiarka Gutbrod jest kompaktowym, niezwykle zwinnym urządzeniem. Szerokość robocza kosiarki Gutbrod MTD to 76 cm, silnik posiada 13,5 km, co potwierdza wiele opinii klientów, że kosiarka Gutbrod osiąga bardzo dobre wyniki. 

Nierówności terenu dla kosiarki Gutbrod nie stanowią przeszkody podczas pracy, ponieważ dopasowuje się do podłoża. Opinie o kosiarce Gutbrod mówią o bardzo dobrym wyposażeniu, które znacznie ułatwia pracę. 

Podczas koszenia kosiarka Gutbrod nie gaśnie oraz nie zmniejsza obrotów, pracuje jednostajne, co w opinii użytkowników jest niezwykle ważne, ponieważ nie jesteście zmuszani do robienia przerw. 

Gutbrod kosiarka listwowa – opinie

Kosiarka listwowa Gutbrod poprzez swoją wyjątkową technikę cięcia trawy jest znakomitym urządzeniem w gospodarstwach rolnych oraz przy ekologicznych uprawach. Kosiarka listwowa Gutbrod jest urządzeniem o mocy 5 km, co w opinii posiadaczy sprzętu jest wystarczające. 

Listwowa kosiarka Gutbrod posiada napęd, przez co nasze ręce nie potrzebują kilku przerw podczas jednego koszenia. Budowa kosiarki listwowej Gutbrod jest precyzyjnie spasowana, nie powoduje drgań oraz rezonansu na rękojeści, potwierdzają to opinie klientów. 

Opinie o kosiarce listwowej Gutbrod wskazują na precyzję cięcia trawy, która jest rozdrobniona na milimetrowe kawałki. Dzięki temu otrzymujecie znakomitym, naturalny nawóz do trawnika. 

Gutbrod – części zamienne

Jeżeli będziecie chcieli przeprowadzić samodzielnie serwis swojego urządzenia Gutbrod, części zamienne Gutbrod dostępne są na oficjalnej stronie MTD oraz na wielu aukcjach internetowych. 

Części Gutbrod kupowane w sklepie MTD objęte są gwarancją, dodatkowo możecie się zgłosić do firmy z kupionymi częściami Gutbrod w celu wymiany przez wykwalifikowany zespół. 

Zakup części Gutbrod w sieci zawsze wcześniej sprawdzajcie oraz potwierdzajcie, abyście nie trafili na nadszarpniętą czasem część zamienną Gutbrod.