Elektronarzędzia 4Garden – testy, opinie klientów na forum, co to za firma?

Elektronarzędzia 4Garden - testy, opinie klientów na forum, co to za firma (1)

Ogrodnictwo w obecnych czasach jest zajęciem dla osób, które mają dużą wiedzę o roślinach oraz pasjonują się tym zajęciem. Ukończenie szkoły o planowaniu ogrodów oraz dbałości o kwiaty jest sporym wyzwaniem, ponieważ roślin jest bardzo dużo, a wszystkie techniki, jak dbać o ogrody, jak prawidłowo zaplanować aranżacje kwiatów, które rośliny mogą być posadzone z innymi, pochłania sporo czasu i wymaga szczegółowego zapoznania się z tematem. 

Sprawdź również – wyposażenie marki Toro opinie klientów na forum.

Nasze przydomowe ogrody również nabierają coraz lepszego wyglądu, ponieważ mamy większą świadomość oraz możliwości na oryginalne zaplanowanie wyglądu zieleni. W miejskich parkach pojawiają się ciekawe gatunki roślin, nie tylko drzewa, krzewy, ale także różnorodne kwiaty. 

Aby odpowiednio zadbać o ogród, potrzeby jest do tego dobry sprzęt ogrodniczy. Z tego powodu w dzisiejszym artykule przedstawiamy firmę 4Garden. Opisujemy co to za firma 4Garden, sprawdzamy opinie o 4Garden zamieszczane na forum. Dla lepszego zapoznania się z firmą 4Garden przybliżamy opinie o kosiarce akumulatorowej 4Garden, opinie o podkaszarce akumulatorowej 4Garden. Przedstawimy opinie o nożycach akumulatorowych 4Garden oraz opinie o kosiarce elektrycznej 4Garden 4GK KT 1600 W. 

4Garden – co to za firma?

4Garden jest marką firmy Krysiak Sp. z o.o. Działalność jest prowadzona w Baranowie, gdzie znajduje się profesjonalna hurtownia z urządzeniami ogrodniczymi. Marka 4Garden jest serią urządzeń do pielęgnacji ogrodów. Firma 4Garden prowadzi także sprzedaż internetową, co znacznie ułatwia zakupy klientom z dalszych części Polski. 

Firma Krysiak została założona w 1990 roku i od tego momentu bezustannie rozwija swoją działalność. Poprzez znakomite urządzenia, maszyny oparte o najlepszą jakość 4Garden może wypuszczać nowe serie produktów. Na rynku pojawiała się już cała seria urządzeń 4Garden

Marka 4Garden jest rozpoznawalna już w całej Polsce, a urządzenia opracowane są o potrzeby klientów indywidualnych oraz firmy zajmujące się dbałością o duże tereny zielone. 

Warto wspomnieć, że firma 4Garden prowadzi sprzedaż oraz wypożyczalnie sprzętu ogrodniczego. Dzięki dynamicznemu rozwojowi 4Garden posiada punkty partnerskie na terenie całego kraju, gdzie jest prowadzony serwis oraz wypożyczalnia urządzeń. 

4Garden – testy, opinie na forum

4Garden przez rosnącą popularność jest coraz częściej wybierana przez klientów. Opinie zamieszczane na forum o 4Garden są pozytywne. Urządzenia są wykonane z materiałów wysokiej jakości, oferta produktowa jest szeroka. 

Seria 4Garden to urządzenia akumulatorowe, które znakomicie sprawdzają się w pielęgnacji przydomowych ogrodów. Poprzez stosowanie najnowszych technologii urządzenia 4Garden otrzymują bardzo dobre opinie na forach w odniesieniu do czasu pracy na jednym ładowaniu akumulatora. 

Serwis 4Garden jest także opiniowany na forum na pięć gwiazdek. Pracownicy są pomocni, z chęcią tłumaczą zastosowanie maszyn. Jeżeli klient ma jakiś problem z urządzeniem, reakcja obsługi jest natychmiastowa. 

Poniżej przedstawiamy opinie o kosiarce akumulatorowej 4Garden oraz innych urządzeniach 4Garden.

Kosiarka akumulatorowa 4Garden – opinie

Kosiarka akumulatorowa 4Garden zbiera bardzo dużo pozytywnych opinii. Szerokość robocza kosiarki akumulatorowej 4Garden to 40 cm. Wbudowana funkcja regulowania wysokości koszenia pozwala na pracę w zakresie od 25 mm do 75 mm. Kosiarka akumulatorowa 4Garden posiada zamontowany koszt na trawę, który pomieści 50 litrów skoszonej trawy, co potwierdzają opinie. 

Czas ładowania kosiarki akumulatorowej 4Garden to 8 godzin do pełnego naładowania. Waga kosiarki jest niewielka, bo 13 kilogramów, jednak nie utrudnia to pracy w ogrodzie. Kosiarka akumulatorowa 4Garden prowadzi się doskonale, wszelkie nierówności terenu nie stanowią problemu, ponieważ kosiarka posiada regulację wysokości. Wiele opinii o akumulatorowej kosiarce 4Garden potwierdza te informacje. 

Podkaszarka akumulatorowa 4Garden – opinie 

Ciężko dostępne miejsca, takie jak zakręty na rogach działki czy ogrodu nie są przeszkodą dla podkaszarki akumulatorowej 4Garden. Z dużą precyzją akumulatorowa podkaszarka 4Garden radzi sobie z takimi zadaniami. 

W opinii klientów akumulatorowa podkaszarka 4Garden jest mocnym urządzeniem, które poradzi sobie nawet z grubymi chwastami. Jeżeli wasza działka zarosła chwastami, kosiarka akumulatorowa 4Garden usunie wszelkie zarośla, co potwierdzają opinie

Bateria w podkaszarce akumulatorowej posiada 18 V silnik, który umożliwia pracę przez 45 minut. Dzięki regulacji uchwytu oraz głowicy praca z podkaszarką akumulatorową 4Garden jest przyjemna i nie obciąża kręgosłupa. Szerokość robocza to 26 cm i jak wspominają opinie, jest to spore ułatwienie podczas pracy. 

Nożyce akumulatorowe 4Garden – opinie 

Następnym urządzeniem w serii 4Garden są nożyce akumulatorowe. To urządzenie jest małe oraz posiada ergonomiczne kształty, przez co praca jest znacznie łatwiejsza niż w przypadku dużych modeli. 

Działanie nożyc akumulatorowych 4Garden jest opiniowane bardzo dobrze. Wpisy wskazują na jakościowo dobre urządzenie o małej wadze, przez co nasze ręce nie męczą się podczas cięcia. 

Nożyce akumulatorowe 4Garden posiadają baterię o mocy 3,6 V, co pozwala na komfortową pracę do godziny bez ładowania. Brak kabli oraz ciągniętych za sobą przedłużaczy korzystnie wpływa na wykonanie zadania, co potwierdzają opinie

Ostrza w nożycach akumulatorowych 4Garden są bardzo ostre, dlatego należy używać urządzenia z ostrożnością. 

Postanowiliśmy sprawdzić jeszcze jedno urządzenie, jest nim kosiarka elektryczna 4Garden 4GK GT 1600 W opinie.

Kosiarka elektryczna 4Garden 4GK GT 1600 W – opinie

Kosiarka elektryczna 4Garden 4GK GT 1600 W jest urządzeniem o mocy 1600 W, co pozwala na osiąganie dobrych wyników tnących. Opinie o kosiarce elektrycznej 4Garden 4GK GT 1600 W wskazują na bardzo dobre prowadzenie, możliwość regulacji wysokości pozwala na pracę na nierównościach. Wbudowany koszt mieści 40 litrów trawy. 

Kosiarka elektryczna 4Garden 4GK GT 1600 W posiada 38 cm szerokości roboczej, dając tym samym dobre wyniki w szybkim koszeniu. Waga urządzenie to 19 kg. Opinie o kosiarce elektrycznej 4Garden 4GK GT 1600 W zachwalają funkcję mielenia trawy.