Ekogroszek Prestige Platinum – opinie na forum, z jakiej kopalni, parametry, cena, gdzie kupić?

Ekogroszek Prestige Platinum - opinie na forum, z jakiej kopalni, parametry, cena, gdzie kupić (1)

Przed zbliżającą się zimą w każdym polskim domu rozpoczyna się jeden temat. Kwestia opału jest bardzo ważna, ponieważ zapewnienie ciepła swojej rodzinie jest podstawowym dobrem. Nie można czekać na ostatnią chwilę, ponieważ ceny w sezonie grzewczym są wysokie, a przy dzisiejszych wysokich stawkach zakup opału należy zaplanować wcześniej. 

Wartościowy surowiec jest ważny dla każdego posiadacza pieca, niezależnie czy potrzebujecie węgiel, czy ekogroszek wartości opałowe są kluczowym argumentem przyczyniającym się do zakupu. Sprawdzając dostępne produkty, oferowane przez punkty sprzedaży opału zawsze sprawdzacie, jakie parametry spełnia poszczególny produkt. Na podstawie specyfikacji produktowej oraz opinii na forach podejmujemy decyzję, który produkt wybrać. 

Sprawdź również – ekogroszek Retopal opinie klientów na forum.

Z tego powodu w dzisiejszym artykule przedstawiamy ekogroszek Prestige Platinum. Sprawdzamy opinie na forach o ekogroszku Prestige Platinum, opinie o ekogroszku Platinum 29 MJ, opinie o ekogroszku Ekobran Platinum. Zdradzamy, z jakiej kopalni pochodzi ekogroszek Platinum, jakie posiada parametry oraz jaka jest cena ekogroszku Platinum, gdzie możecie go kupić. 

Ekogroszek Prestige Platinum – opinie na forum

Ekogroszek Prestige Platinum jest produktem posiadającym wiele pozytywnych opinii na forach dyskusyjnych. Znaczna część osób kupujących ten surowiec wybiera właśnie ekogroszek Prestige Platinum, ponieważ jego parametry są znakomite. Wszystkie podawane wartości opałowe podczas palenia potwierdzają specyfikację produktu. 

Ekogroszek Prestige Platinum jest wysoce kalorycznym produktem, dlatego jego spalanie pozwala na ekonomiczne palenie, ilość oddawanego ciepła jest na wysokim poziomie. Brak kopcenia się pozwala na czyste oraz bezproblemowe ogrzanie domu. 

Opinie na forach wskazują, że ekogroszek jest produktem czystym, nie zawiera w workach dużej ilości zanieczyszczeń ani kamieni, oczywiście pojawiają się pojedyncze wpisy mówiące o występowaniu kamieni w opakowaniach, jednak znaczna część odbiorców chwali ten produkt. Wilgotność jest utrzymywana na odpowiednim poziomie. 

Ekogroszek Platinum 29 MJ – opinie

Wartość opałowa w ekogroszku jest bardzo ważnym parametrem, który wskazuje na jakość surowca, z jakiego został wytworzony. Niska wartość MJ może wskazywać na słabą kaloryczność, a co za tym idzie, oddawane ciepło nie będzie satysfakcjonujące przy ekonomicznym dozowaniu paliwa. 

Ekogroszek Platinum posiada kaloryczność na poziomie 29 MJ/ kg, co w opinii odbiorców pozycjonuje produkt wysoko. Wiele osób dobrze ocenia produkty posiadające wartość MJ na poziomie 25-27, Platinum jest jednym z lepszych produktów pod względem wartości opałowej. 

Opinie o ekogroszku Platinum potwierdzają wartość 29 MJ/ kg, zaznaczają, że podczas jednego sezonu grzewczego spalają mniejszą ilość tego paliwa w porównaniu do innych surowców, nie obniżając docelowej temperatury w pomieszczeniach. 

Ekogroszek Ekobran Platinum – opinie 

W ofercie producenta znajdziecie także ekogroszek Ekobran Platinum. Produkt jest wyprodukowany z wysokiej jakość węgla. Opinie o Ekobran Platinum potwierdzają deklarowane przez producenta wartości. 

Granulacja ekogroszku Ekobran Platinum jest na poziomie 5-25 mm, kaloryczność utrzymywana na poziomie 28-29 MJ/kg. Sprawdzając wszystkie wartości ekogroszku Ekobran Platinum, opinie o jego proekologicznych właściwościach zostają potwierdzone, ponieważ ilość siarki w surowcu jest na poziomie 0,5% a zawartość popiołu to 3-5%.

Decydując się na zakup tego paliwa, otrzymujecie pewność, że zakupiony produkt jest wartościowym materiałem opałowym, co potwierdzają opinie klientów. 

Ekogroszek Platinum – parametry

Ekogroszek Platinum jest produktem polecanym przez wiele osób. Parametry ekogroszku Platinum prezentowane są na każdym opakowaniu, ponieważ producent nie ma żadnych powodów, aby ukrywać te informacje. 

Na opakowaniu możecie znaleźć pełną specyfikację, wartość opałowa ekogroszku Platinum to 29 MJ. Granulacja, jaką posiada produkt, jest na poziomie 5-25 mm. Wilgoć jest na dobrym poziomie, mieści się w granicach do 9%, ilość popiołu deklarowana jest w granicach 3-6% a siarka występująca w ekogroszku Platinum to 0,8%.  

Ekogroszek Platinum – z jakiej kopalni?

Pochodzenie paliw grzewczych jest bardzo ważne dla każdego kupującego. Niektóre importowane surowce posiadają bardzo niską kaloryczność, co przekłada się na proces spalania. 

Pytania, z jakiej kopalni pochodzi ekogroszek Platinum są często zabawne, ponieważ produkt jakościowo prezentuje się wspaniale. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Bytomiu, gdzie ekogroszek poddawany jest sortowaniu, przy użyciu magnetycznego separatora. 

Jak udało się nam ustalić, kopalnia, z jakiej pozyskiwany jest ekogroszek Platinum to PGG, zamówienie na konkretną partię surowca jest składane za pośrednictwem strony PGG, która przekazuje surowiec na produkcję gotowego produktu. 

Ekogroszek Platinum – cena, gdzie kupić?

W dzisiejszych czasach możliwość kupienia opału jest ograniczona, ponieważ surowca zaczyna brakować. To gdzie możecie kupić ekogroszek Platinum zastanawia wiele osób, ponieważ procedury się trochę zmieniły. 

Decydując się na zakup ekogroszku Platinum należy złożyć zamówienie na stronie PGG, która przekazuje wszystkie zamówione ilości do sklepu Wyroby Węglowe Prestige. Na obecną chwilę Prestige nie jest w stanie zgromadzić własnych zapasów, wszystkie zamówienia realizuje PGG z importowanego surowca. Oczywiście wszystkie normy oraz parametry są zachowane. 

Cena ekogroszku Platinum aktualnie wynosi 3900 złotych, co może zaskoczyć wiele osób, które kupowały ten produkt rok temu, ponieważ wtedy cena ekogroszku Platinum była znacznie niższa.