Ekogroszek Niedźwiedź – opinie klientów na forum, producent, z jakiej kopalni, cena

Ekogroszek Niedźwiedź - opinie klientów na forum, producent, z jakiej kopalni, cena (1)

W czasach, kiedy z coraz większym przerażeniem patrzymy na nieustannie rosnące ceny niemal wszystkiego, naszymi priorytetami stają się te najbardziej niezbędne, najbardziej potrzebne produkty i surowce. Nie ulega wątpliwości, że w okresie jesienno – zimowym, zdecydowanie największym priorytetem jest ogrzewanie naszych mieszkań i domów. Temat opałów jest sukcesywnie poruszany rok w rok, kiedy tylko nadchodzi sezon grzewczy, a teraz, kiedy ceny rosną w niemal zbyt szybkim tempie, ten temat niemal nie schodzi nam z języków. Ważne jest w tych czasach, by wybierać opał jak najlepszej jakości, ale też w przystępnych cenach. 

Sprawdź również – ekogroszek z kopalni, ile kosztuje?

Jest też wiele innych czynników, na które powinniśmy zwracać uwagę przy kupowaniu opału, a dla niektórych mogą to być czynniki o wiele ważniejsze. Najbardziej istotnymi z nich są czynniki ekologiczne, które w świadomości wielu zaczynają wypierać czynniki majątkowe. Polska jest często nazywana największym trucicielem Europy i to z dobrego powodu. Całkiem spory procent polskich gospodarstw domowych wciąż decyduje się na palenie w kotłach węglem, którego spalanie wytwarza ogromne ilości dwutlenku węgla, który jest bardzo szkodliwy dla środowiska. 

Dużo osób decyduje się więc na to, by wypróbować opał, który jest środowisku bardziej przyjazny. Jednym z najpopularniejszych zamienników węgla, jest ekogroszek, który wytwarzany jest z węgla jednak jest bardziej ekologiczny i często bardziej wydajny. W Polsce kupimy wiele rodzajów ekogroszku, dlatego warto jest się zapoznać z właściwościami poszczególnych partii. Jednym z popularnych w Polsce ekogroszków, jest ekogroszek Niedźwiedź, warto jest więc zapoznać się z informacjami o nim.

Ekogroszek Niedźwiedź – Tani Opał

Tani Opał to jedna ze stron, na których możemy znaleźć oferty zakupu ekogroszku Niedźwiedź. Niestety, na ten moment, we wrześniu 2022 oferty, które można znaleźć na stronie nie są dostępne. Problemy ze znalezieniem węgla czy ekogroszku, stają się coraz bardziej dotkliwe, możliwe jednak, że kiedy rozpocznie się sezon grzewczy, oferty na stronie znów będą dostępne. Ekogroszek Niedźwiedź na stronie Tani Opał, był popularnym towarem, ponieważ strona ta oferuje atrakcyjne ceny, często niższe niż gdziekolwiek indziej, a jako producent tego właśnie opału, daje nam ona pewność, że dostaniemy w swoje ręce właściwy produkt. Wadą może być fakt, że przez problemy ze słabą dostępnością do paliw grzewczych, na ten moment produkt jest niedostępny, a wszystkie dostawy mogą być opóźnione.

Ekogroszek Niedźwiedź Castorama – opinie na forum

Ekogroszek Niedźwiedź jest sprzedawany i szeroko dostępny w sieci sklepów Castorama. Biorąc pod uwagę to, jak popularna jest to sieć sklepów, wiele osób decyduje się na zakup opału właśnie stamtąd. Opinie na forum, które możemy znaleźć o ekogroszku Niedźwiedź ze sklepu Castorama są pozytywne. Produkt jest pakowany w wygodnych workach, w ilości po 25 kilogramów za sztukę. 

Opał ten pali się bardzo dobrze, jego kaloryczność nie pozostawia wiele do życzenia, a popiół, który po nim zostaje jest drobny, zwłaszcza jeśli ustawienia naszych kotłów są odpowiednie. Kolejną z jego zalet jest to, że popiołu jest niewiele, a piece po jego użyciu są łatwe do czyszczenia. Jego wypalanie jest zadowalające, materiał produkuje dużo ciepła i jest bardzo wydajny, co jest największą zaletą, kiedy mowa o opałach. Osoby stosujące ten opał chwalą też fakt, że odznacza się on brakiem spieku i tym, że radzi sobie także w niskich temperaturach.

Ekogroszek Niedźwiedź – producent

Producent ekogroszku Niedźwiedź to wspomniana wcześniej firma Tani Opał, na której oficjalnej stronie możemy zakupić ten opał. Firma ta zajmuje się produkcją i sprzedażą ekogroszku już od ponad dekady, ma też swoich wiernych klientów, którzy to stamtąd preferują kupować swój opał. Tani Opał, producent ekogroszku Niedźwiedź, sprzedaje też inny rodzaj tego opału, ekogroszek Orzeł, a także workowany węgiel w kilku rodzajach.

Z jakiej kopalni jest ekogroszek Niedźwiedź?

To, z jakiej kopalni jest ekogroszek Niedźwiedź nie jest niestety wiadome. Producent tego ekogroszku, Tani Opał, nie zawarł na swojej stronie internetowej żadnych informacji dotyczących pochodzenia tego produktu. Na forum możemy znaleźć opinie, że węgiel, z którego powstaje ten ekogroszek nie pochodzi tylko od jednego dystrybutora, dlatego ciężko jest znaleźć o tym informacje, warto jednak pamiętać, że nie jest to potwierdzone. To, z jakiej kopalni jest ekogroszek Niedźwiedź na ten moment pozostaje więc tajemnicą.

Ekogroszek Niedźwiedź – cena

Cena ekogroszku Niedźwiedź, zwłaszcza ta aktualna, to bardzo ważny aspekt, który warto jest znać zwłaszcza teraz, kiedy ceny opałów idą tak szybko w górę. Na ten moment, jeszcze przed sezonem grzewczym, niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić, jaka jest cena ekogroszku Niedźwiedź, ponieważ jego producent nie ma aktywnych ofert jego zakupu. Rok temu, cena ta wynosiła około 1000 zł, można jednak podejrzewać, że teraz będzie ona znacznie wyższa.