Półka na książki w kształcie drzewa – jak zrobić samemu, gdzie kupić?

Półka na książki w kształcie drzewa - jak zrobić samemu, gdzie kupić

Książki, w czasie nowoczesnych technologii niekiedy odchodzą w zapomnienie. Nie dla każdego, ponieważ jest wielu aktywnych czytelników, których dzielimy na dwa rodzaje, jedni to ci, którzy czytają tradycyjne, papierowe książki, oraz tacy, którzy czytają e-booki. 

Sprawdź również – Akebia pięciolistkowa uprawa

Z całą pewnością e-booki nie wprowadzają nas w ten wyjątkowy stan. Papierowa wersja książki dla wielu osób jest nie do zastąpienia. Czytelnicy papierowych wersji książek dokładają wszelkich starań, aby ich książki zachowały się w niezmiennej formie mimo upływu lat. Z tego względu w naszych mieszkaniach pojawiają się najróżniejsze półki na książki. W dzisiejszym artykule przedstawiamy półki na książki drzewo, półki na książki gałąź, regał na książki drzewo, jak zrobić półkę na książki drzewo, gdzie można kupić półkę na książki drzewo, jaka jest cena półki na książki drzewo. 

Półka na książki w kształcie drzewa

W naszych pomieszczeniach często mamy wolną przestrzeń, zwłaszcza wolne ściany. Warto je zapełnić, a fenomenalnym rozwiązaniem jest zamontowanie półki na książki w kształcie drzewa. Taka aranżacja jest oryginalna, stylowa oraz gustowna. Półka drzewo na książki jest dodatkowo bardzo praktycznym meblem, ponieważ oprócz książek możemy na niej postawić inne dekoracje, takie jak kwiaty w doniczce, ramki na zdjęcia czy dekoracyjne figurki. Półka na książki w kształcie drzewa jest dostępna w różnych kolorach oraz wielkościach. 

W zależności od naszych indywidualnych upodobań nasza półka drzewo może wyglądać dokładnie tak, jak tego chcemy. Półka w kształcie drzewa jest wyjątkowo uniwersalnym rozwiązaniem, pozwalającym na tworzenie niebanalnych kompozycji. Półka drzewo na książki wprowadzi do naszego pomieszczenia namiastkę naturalności. Ważną informacją jest fakt, że półka drzewo idealnie pasuje do małych i dużych pomieszczeń, do domu, mieszkania, czy biura. Nie ma znaczenia, gdzie chcemy umieścić półkę na książki w kształcie drzewa, bo w każdym miejscu wygląda świetnie. 

Półkę na książki drzewo możemy samodzielnie zrobić w domu. Sprawdzamy jak zrobić samodzielnie półkę na drzewo. 

Półka drzewo – jak zrobić samemu?

Chcą zmierzyć się z wyzwaniem wykonania półki drzewo samodzielnie, musimy zapoznać się z pewnymi wytycznymi. Półka drzewo jak zrobić samemu? Wydaje się trudne? Dokładnie, tak tylko się wydaje. Pierwsze co musimy wykonać, aby samodzielnie zrobić półkę drzewo, to wybór drewna. 

W sklepach mamy kilka rodzajów płyt, aby samemu zrobić półkę drzewo. Pierwsza to płyta meblarska dostępna w kilku wariantach. Laminowanej, pomalowane akryle, fornirowane, lakierowane, czy pokryte folią. Następna płyta do samodzielnego zrobienia półki drzewo to drewno, najczęściej z drzewa bukowego lub sosnowego. Ostatnim rodzajem płyt do wykonania półki drzewo jest metalowa imitacja drzewa. Następnym krokiem do zrobienia samemu półki drzewo to przygotowanie narzędzi, wkrętarkę, gwoździe, klej, wyrzynarkę, ołówek i linijkę. 

Ostatnim krokiem w zadaniu, jak zrobić samemu półkę drzewo to rozpoczęcie pracy. Na pniu, który będzie służył za podporę półki drzewo, rysujemy linie, gdzie będziemy przykręcać gałęzie. Gałęzie, które będą służyć za półki, podcinamy pod kątem i mocujemy do podstawy. Następnie przykręcamy gałęzie wkrętami i gotowe. Sami widzicie, że rozwiązanie na półkę drzewo jak zrobić samemu jest proste. Na rynku dostępne są również półki w kształcie gałęzi. Sprawdźmy, czego się możemy o nich dowiedzieć. 

Półka w kształcie gałęzi

Półka w kształcie gałęzi jest niezwykle efektowną dekoracją, a dodatkowo praktyczną, pasuje do każdego wnętrza. Półka w kształcie gałęzi fenomenalnie wygląda na ścianie, przez jej nieregularne kształty. Jak sami wiecie, gałęzie drzewa nigdy nie rosną w idealnie prostych kierunkach. Dodatkowo półka w kształcie gałęzi jest bardzo pojemną półką. 

Dostępne są również regały na książki w kształcie drzewa, sprawdzamy dla Was jakie zastosowanie mają regały na książki w kształcie drzewa. 

Regał na książki w kształcie drzewa

Podobnie jak półka w kształcie drzewa, regał na książki w kształcie drzewa zjawiskowo wygląda w pomieszczeniu. Regał na książki w kształcie drzewa jednak jest konstrukcją wolnostojącą. Swoim wyglądem regał na książki drzewo napełnia nasze pomieszczenie luksusem, budowa regału na książki w kształcie drzewa jest masywna, dodając szyku. Regał na książki drzewo posiada półki skierowane w skos, odwzorowując stojące drzewo. Dzięki tej konstrukcji regał na książki w kształcie drzewa może pomieścić więcej książek, zajmując mniej miejsca. 

Regały na książki w kształcie drzewa są wykonane z solidnej płyty wiórowej, przez co jego konstrukcja jest bardzo stabilna. Przez zastosowanie takich materiałów mamy pewność, że regał drzewo nie przewróci się pod naciskiem naszych książek. Regał na książki drzewo jest bardzo prostą konstrukcją do złożenia, ponieważ każda instrukcja jest zawsze czytelna, każda część jest opisana. 

Znając już opis kilku wersji półek w kształcie drzewa oraz gałęzi, sprawdzamy, czy można je kupić, gdzie oraz jaka jest cena gotowych półek i regałów w kształcie drzewa. 

Półka na książki drzewo – gdzie kupić?

Półka na książki drzewo gdzie możemy kupić? Przeszukując Internet, jest wiele sklepów, w których możemy kupić półkę na książki w kształcie drzewa. Sklepy gdzie możemy kupić półkę na książki drzewo, dzielą się na punkty stacjonarne oraz internetowe. Następnym miejscem, gdzie można kupić półkę na książki drzewo są pracownie stolarskie 

Półka na książki drzewo – jaka cena?

Cena półki na książki drzewo jest w różnych cenach w zależności od materiału, z jakiego będzie wykonana oraz miejsca, w którym będziemy kupować półkę na książki drzewo. Cena półki na książki drzewo w sklepie internetowym jest od 299 zł do 2999 zł. Jeżeli wybierzemy półkę na książki drzewo od stolarza, cena będzie od 400 zł do 3500 zł. 

Jak widzicie, półka na książki drzewo jest wspaniałym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia.