Agregat prądotwórczy Daewoo – opinie klientów na forum, GDA 4600i 3500 W, GDA 6500, GDA 2600i

Agregat prądotwórczy Daewoo - opinie klientów na forum, GDA 4600i 3500 W, GDA 6500, GDA 2600i (1)

Agregat prądotwórczy wspiera oraz ratuje podbramkowe sytuacje spowodowane chwilowym lub kilkugodzinnym brakiem energii elektrycznej. Na rynku jest wiele rodzai agregatów, które są przeznaczone do domów, na budowy oraz na duże place budowlano-produkcyjne. W zależności od potrzeb możecie wybierać spośród tysięcy konfiguracji mocy oraz różnego zasilania.

Sprawdź również – agregat prądotwórczy Yato opinie.

Samodzielne wybranie odpowiedniego agregatu prądotwórczego może być lekko problematyczne, ponieważ nie zawsze będziemy się orientowali, który model jest rzeczywiście godny zaufanie. 

Z tego powodu w dzisiejszym artykule sprawdzamy popularne na rynku agregaty prądotwórcze Daewoo. Przedstawiamy opinie z forum o agregacie prądotwórczym Daewoo, opinie o agregacie Daewoo GDA 4600i 3500 W, GDA 6500 oraz opinie o agregacie prądotwórczym inwertorowym Daewoo GDA 2600i. Dodatkowo opisujemy agregat prądotwórczy Daewoo diesel. 

Agregat prądotwórczy Daewoo – testy

Agregat prądotwórczy powinien spełniać wszystkie wymagania oraz pracować zgodnie ze specyfikacją produktową umieszczoną w karcie katalogowej. Agregat prądotwórczy Daewoo jest bardzo często wybierany przez klientów, ponieważ posiada wszystkie pożądane parametry. 

Agregat prądotwórczy Daewoo jest wykorzystywany w wielu kategoriach gospodarki, co przekłada się ogromną sprzedaż urządzeń. Agregat prądotwórczy Daewoo skonfigurowany jest na wielozadaniowość. Moc wykorzystywana przez urządzenie umożliwia podpięcie kilku niezależnych sprzętów, dzięki czemu żadna osoba korzystająca z agregatu prądotwórczego Daewoo nie traci czasu.  

Wielofunkcyjny wyświetlacz pozwala na kontrolowanie wszystkich funkcji oraz procesów zachodzących podczas użytkowania agregatu prądotwórczego Daewoo, pokazanie wydobywanego prądu oraz czasu pracy, ułatwia zaplanowanie dalszych działań. 

Wbudowane systemy zabezpieczające chronią operatorów agregatu prądotwórczego, funkcja AVR kontroluje napięcie, dzięki czemu awarie spowodowane przeciążeniem nie występują. 

W dalszej części artykułu sprawdzamy, jakie opinie o agregacie prądotwórczym Daewoo znajdziemy na forach dyskusyjnych. 

Agregat prądotwórczy Daewoo – opinie na forum

Na forach pojawia się wiele opinii o agregacie prądotwórczy Daewoo. Wpisy wskazują na znakomitą jakość wykonania agregatu, co pozwala na spokojne użytkowanie go na placach budowy, bez obaw, że urządzenie zostanie zniszczone. 

Moc, jaka jest oddawana z agregatu prądotwórczego Daewoo, w opinii posiadaczy jest na wysokich poziomach, dodatkowe wejścia 230 umożliwiają podpięcie kilku maszyn, co jest dozwolone przez producenta. Nie ma obaw przed przeciążeniem. 

Wszystkie parametry agregatu prądotwórczego widoczne są na wskaźniku, czujnik poziomu oleju zawsze przypomina o uzupełnieniu stanu, aby nie doszło do zatarcia silnika. 

Opinie na forach wskazują o niskim poziomie hałasu w agregacie prądotwórczym Daewoo, takie cechy są bardzo ważne, ponieważ praca z głośnym agregatem może bardzo męczyć. 

Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 4600i 3500 W

Daewoo w swojej ofercie posiada kilkanaście znakomitych agregatów. Jednym z nich jest agregat prądotwórczy Daewoo GDA 4600i 3500 W. Ten czterosuwowy generator jest polecany przez wiele firm budowlanych oraz produkcyjnych. Napięcie oddawane przez urządzenie to 230 V. Maksymalna moc to 3,5 kW, co świadczy o wysokich osiągach generatora Daewoo GDA 4600i 3500 W. 

Paliwo, jakie zasila agregat prądotwórczy Daewoo GDA 4600i 3500 W to benzyna, moc silnika wynosi 7 KM, przy pojemności skokowej 210 cm³, pojemność baku jest dosyć duża, ponieważ mieści 15 litrów paliwa. 

Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 4600i 3500 W oparty jest o technologię inwertorową, co pozwoliło na pozbycie się koła zamachowego, a wyposażenie w tzw. sinusoidę, która znacznie poprawia pracę urządzenia. Stabilizator napięcia AVR kontroluję napięcie, a zmniejszona ilość decybeli poprawia komfort pracy. 

Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 6500 – opinie 

Kolejnym agregatem prądotwórczym od Daewoo jest model GDA 6500, ten jednofazowy generator prądu otrzymuje wiele pochlebnych opinii. Wykonanie urządzenia w opinii użytkowników jest na fantastycznym poziomie, działanie silnika jest jednostajne, bez przerw oraz spadków napięcia. 

Moc agregatu prądotwórczego GDA 6500 wynosi 5,5 kW oraz aż 13 KM. Prowadnica wytwarza napięcie o mocy 5000 W. Takie parametry pozwalają na korzystanie z agregatu prądotwórczego GDA 6500 w każdym miejscu, co potwierdzają opinie. 

Zastosowane wszystkie funkcje kontrolujące bezpieczeństwo umożliwiają pracę agregatu prądotwórczego GDA 6500 w trudnych warunkach, opinie wskazują także na niski poziom hałasu, który wynosi 96 dB.

Posiadacze agregatu prądotwórczego zwracają również uwagę na duży zbiornik paliwa, który mieści 30 litrów benzyny, samo spalanie podczas pracy jest na umiarkowanych poziomach. 

Agregat prądotwórczy inwertorowy Daewoo GDA 2600i

Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 2600i wyposażony został w technologię inwertorową. Poprzez takie udoskonalenie działanie generatora jest zachowane na wysokich poziomach, spadki napięcia nie występują. 

Dane techniczne agregatu prądotwórczego inwertorowego Daewoo GDA 2600i 

zaskakują każdego nowego klienta. Pomimo niskiej wagi, 21,5 kg oraz mocy 2 kW urządzenie znakomicie sobie radzi podczas pracy. Znamionowa moc to 1,8 kW, ilość koni mechanicznych to 4 KM. Dodatkowo agregat prądotwórczy inwertorowy Daewoo GDA 2600i wyposażony został w 10 litrowy zbiornik paliwa. Czas pracy szacowany jest na 20-25 godzin na jednym baku. 

Poręczne kształty oraz nieduża waga pozwalają na zabranie agregatu prądotwórczego GDA 2600i na wyjazd za miasto, pod namiot czy do przyczepy campingowej. 

Agregat prądotwórczy Daewoo diesel

Wiele dostępnych agregatów prądotwórczych jest zasilanych benzyną. Daewoo posiada w swojej ofercie agregat prądotwórczy diesel. Jest to znakomite rozwiązanie, ponieważ nie każdy producent daje wybór rodzaju paliwa. Agregat prądotwórczy Daewoo diesel to model DDAE 9000XE.