Sklep Shein – co to za firma? Opinie na forum, zwroty

Sklep Shein - co to za firma Opinie na forum, zwroty

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni pokochali robić zakupy w internecie. Jest to ogromna wygoda, ponieważ bez wychodzenia z domu można nabyć większośc produktów, w tym odzież. Jednym z popularniejszych wysyłkowych sklepów odzieżowych jest Shein.

Sprawdź również – Sandbella opinie

Jakie posiada opinie na forum? Co to za firma? Czy przyjmuje zwroty? Tego dowiesz się już za chwilę. Przeczytaj poniższy artykuł, a dowiesz się niezbędnych informacji o sklepie Shein!

Shein – jakie opinie posiada sklep na forum?

Sklepy internetowe stały się bardzo powszechną metodą sprzedaży. Ich dużą zaletą jest szeroki asortyment, zazwyczaj szybka wysyłka, a także możliwość darmowych zwrotów. Jak jest w przypadku Shein? Czy posiada dobre opinie na forum? Co to za firma? Czym się zajmuje? Zanim dokonujesz zakupu na danej stronie interenetowej, zapewne szukasz o niej informacji wśród znajomych lub w Internecie. Jest to naturalne, ponieważ zdarza się, że niektóre sklepy nie cieszą się pozytywną opinią wśród klientów. Na rynku pojawia się coraz więcej sklepów internetowych i oczywiście najbezpieczniej jest robić zakupy w tych działających od dawna i posiadających dobre opinie na forum. 

Czasem jednak okazuje się, że oferty nowopowstałych sklepów są bardzo kuszące, a poza tym, firmy muszą się jakoś rozwijać, więc po prostu warto jest coś zamówić i wyrobić sobie własną opinię. Zanim jednak postanowisz kupić coś z danego sklepu, warto sprawdzić w Internecie, czy nie pojawiły się jakieś opinie na forum. Ludzie chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami na różne tematy. Jeśli jednak nie znalazłeś żadnej informacji na ten temat, sprawdź czy w sklepie są możliwe zwroty, jaki jest koszt ewentualnego zwrotu, czy może jest on dokonywany na koszt sklepu. To kluczowe informacje do tego, aby uniknąć niemiłych niespodzianek. Wg opinii na forum Shein cieszy się ogromną popularnością. Jest to sklep internetowy z głównie odzieżą damską. Niewielka część asortymentu to odzież męska i dziecięca. Znajdziesz tam także różne akcesoria, torby, dodatki. 

Opinie na forum potwierdzają, że Shein posiada wiele przyzwoitych produktów w atrakcyjnych cenach. Shein jest znane w Europie i w Ameryce. Działa także w Australii i na Bliskim Wschodzie. Funkcjonuje od 2008 roku. Ogromną zaletą odzieży z Shein jest jakość produktów i to właśnie ona jest wielokrotnie wspominana w opiniach klientek na forum. Kolejnym plusem jest szeroki asortyment sklepu, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. W opiniach na forum znajdujemy także wady sklepu Shein. Jest to długi czas realizacji, który czasem wynosi aż kilka tygodni. Dzieje się tak dlatego, ponieważ magazyny Shein znajdują się aż w 220 krajach, stąd też niektóre produkty są zamawiane z innych zakątków świata i dlatego cały proces mocno się wydłuża. Wiesz już, co to za firma, czas, abyś poznał zasady zwrotów oraz inne ciekawe kwestie związane ze sklepem Shein.

Zwroty w Shein

Jednym z najczęściej zadawanych pytań na forum jest – jak wyglądają zwroty w Shein? Wg regulaminu zwroty w Shein są jak najbardziej możliwe. Warto jednak wiedzieć, że zwrotowi nie podlegają stroje kąpielowe, bielizna, biżuteria. Towar, który chce się zwrócić nie może mieć żadnych śladów użytkowania. 

Powinien być zapakowany w oryginalne opakowania. Zwrot może być dokonany przez Pocztę Polską za pomocą etykiety zwrotnej, generowanej w systemie sklepu Shein. Koszt zwrotu to 19 zł. Niestety zwroty w Shein nie są darmowe, dlatego też klientki piszą o tym w swoich opiniach na forum. 

Ciekawe informacje o Shein i kody na zniżki

Shein oferuje modną odzież, która cieszy się ogromną popularnością, szczególnie wśród kobiet. Szykowne dodatki, torebki to chluba sklepu. Warto także wspomnieć o nietuzinkowej bieliźnie i nietypowych strojach kąpielowych, które naprawdę zachwycają. Klientki często dzielą się zdjęciami zamówionych produktów, prezentując je na własnym ciele. Takie działanie pomaga w wyborze odpowiedniego dla siebie produktu. Kobiety często opisują pod danym ciuchem, czy jest on zgodny z rozmiarówką, czy kolor jest taki, jak na zdjęciu, czy materiał jest dobry. To naprawdę przydatne. 

Shein jest sklepem bardzo intensywnie promowanym w social mediach. Wykorzystuje nowoczesne metody przekazu. Szczególnie jego działanie można zobaczyć na TikToku. Ma on spory zasięg, dlatego też Shein wykorzystuje go do zwiększania bazy swoich klientów. Na TikToku przebywają głównie młody osoby, dlatego też to właśnie one są główną częścią kupujących. Shein jest często polecanym sklepem przez influencerów, dlatego też grono klientów bardzo dynamicznie się poszerza. 

Shein wie, jak przyciągnąć do siebie nowego klienta. Na stronie sklepu można znaleźć informację, że wpisując KOD: PLAPP15 w aplikacji Shein dostaniesz 15% zniżki, a za pierwsze zamówienie z KODEM: SHEPL15 zapłacisz 15 zł mniej. Darmowa wysyłka jest dla zakupów powyżej 99 zł. AKtualnie na stronie internetowej Shein trwa wczesny dostęp do wiosennej wyprzedaży. Po wpisaniu odpowiedniego kodu, który możesz znaleźć na stronie sklepu dostaniesz 20, 50 bądź 90 zł zniżki w zależności od tego na jaką sumę dokonałeś

zakupy.