Urządzenia ogrodnicze Solo – testy i opinie klientów na forum, co to za firma?

Urządzenia ogrodnicze Solo - testy i opinie klientów na forum, co to za firma (3)

Producenci maszyn ogrodniczych z każdym rokiem stają przed coraz to nowszymi wyzwaniami. Oczekiwania klientów rosną, projekty, jakie są realizowane w parkach, ogrodach oraz oranżeriach wymagają znakomitych rozwiązań, maszyn, które poradzą sobie z każdym zleceniem w różnych warunkach oraz niezawodnej jakości utrzymania projektu na najwyższym poziomie. 

Sprawdź również – urządzenia i maszyny ogrodnicze firmy Iseki opinie

To jak będzie wyglądało zlecenie, zależy w dużej mierze od narzędzi, jakimi pracujemy. Nie da się stworzyć perfekcyjnie wyciętego pomnika z żywopłotu, jeżeli się nie ma odpowiedniej piły oraz podkaszarki. Nawet ręczne nożyce muszą być ostre, kompaktowe i zwinne. 

Na rynku jest wielu producentów takich rozwiązań, jednak przed dokonaniem zakupu warto sprawdzić dostawcę. Czy urządzenia, jakie sprzedaje, są godne polecenia, czy obsługa jest dobra oraz, czy serwisowanie naszych urządzeń będzie szybkie, a maszyny po powrocie będą faktycznie sprawdzone i odświeżone?

Z tego powodu sprawdzamy dla Was firmę Solo, opisujemy, kim są oraz jakie opinie otrzymują piły spalinowe Solo, Solo 651, Solo 646. Opiszemy jakie opinie zbiera pilarka Solo 636 oraz kosiarka Solo. 

Solo – co to za firma?

Firma Solo jest jednym z największych producentów urządzeń do pracy w ogrodnictwie. Jej ponad 74-letnie doświadczenie doprowadziło firmę Solo na szczyty popularności oraz zagwarantowało liczne powody do zadowolenia swoich odbiorców. Osoby, które skorzystały z oferty firmy Solo, zostają z producentem już na zawsze. 

Firma Solo swoją główną siedzibę oraz miejsce założenia posiada w Niemczech. Jednak sprzedaż oraz punkty partnerskie zlokalizowane są w wielu krajach. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu w swoją ofertę firma Solo jest liderem w sprzedaży urządzeń ogrodniczych. O czym warto wspomnieć, to założyciele firmy Solo cały czas biorą aktywny udział w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Świadczy to o wzorowej renomie i świetnych jakościach. 

Firma Solo głównie stawia na zadowolenie klientów, którym oferuje urządzenia z zastosowaniem najnowszych technologii. Każde urządzenie przed wypuszczeniem do sprzedaży jest poddawane wielu testom i kontrolom. Niedopuszczalne jest sprzedanie produktu, który nie jest w 100% sprawdzony. 

Firma Solo opatentowała wiele swoich rozwiązań, aby żadna firma nie podrabiała ich produktów. W kwestii pielęgnacji roślin firma Solo posiada szereg rozwiązań, co korzystnie wpływa na uprawy. W ofercie znajdziecie urządzenia, maszyny oraz akcesoria do ochrony upraw. 

Piła spalinowa Solo – opinie klientów na forum 

Produkty firmy Solo posiadają wiele pozytywnych opinii. Piła spalinowa Solo jest kolejnym produktem, który w forach dyskusyjnych jest oceniany jako niezawodne urządzenie. Jak opisują posiadacze piły spalinowej Solo, przy prawidłowym serwisie, który możecie przeprowadzić w domu, piła Solo jest długowieczna. Na forach pojawiają się opinie, że nawet gdybyście chcieli zepsuć piłę Solo będzie to trudne. 

Dodatkowo jakość wykonania oraz ergonomia piły Solo na forach jest opiniowana jako bezkonkurencyjna. Ważna uwaga skierowana jest także na system odpalania, który nawet po wielu latach cały czas działa znakomicie. 

Podczas pracy piła Solo perfekcyjnie radzi sobie z drganiami, które są tłumione przez system. Prowadnice są długie, a łańcuchy w piłach Solo wytrzymują znacznie dłużej niż w konkurencyjnych modelach. Te informacje potwierdzają opinie na forach. 

Solo 651 – opinie

Piła spalinowa Solo 651 jest flagowym modelem, idealnie sprawdzającym się w pracach domowych oraz w leśnictwie. Opinie o Solo 651 wskazują, na znakomite osiągi tnące piły. Poprzez innowacyjne technologie piła Solo 651 pracuje zawsze na wysokich obrotach, spalanie paliwa jest na umiarkowanym poziomie. Opinie o Solo 651 wskazują jej niewiarygodną wytrzymałość. 

Posiadacze piły Solo 651 jasno zaznaczają, że piła wytrzymuje wiele lat bez napraw. Jedynie co musicie wykonywać to serwis czyszczący. Dane techniczne Solo 651 oparte są na realnych osiągach, moc silnika jest na poziomie 4 km. Pojemność to 53 cm³. 

Solo 651 posiada filtry powietrza oraz paliwa co zabezpiecza urządzenie przed przedostawaniem się zanieczyszczeń do komory silnika. Opinie o Solo 651 świadczą znakomitym produkcie.

Solo 646 – opinie i testy

Kolejnym fantastycznym produktem jest Solo 646. Opinie o tej pile podobnie jak we wcześniejszym modelu jest znakomitym produktem. Solo 646 posiada inne parametry, jednak nie zmienia to jej jakości oraz wyników w pracy. 

Solo 646 w opinii klientów jest piłą przeznaczoną dla profesjonalistów. Solo 646 posiada najwyższej jakości prowadnicę oraz łańcuch. Gwarantuje to pracę przez długi okres bez potrzeby wymiany. Opinie Solo 646 mówią o systemach zabezpieczeń, jakie zostały zastosowane w pile. Dzięki temu nasze dłonie mają dodatkową ochronę. 

Pilarka Solo 63 – opinie 

Pilarka spalinowa Solo 636 posiada moc 1471 W. Jej waga jest przystosowana do długiej pracy, ponieważ jest to zaledwie 3,9 kg. Długość prowadnicy to 35 cm, co w opinii użytkowników pilarki Solo 636 przekłada się na świetne osiągi. 

Opinie o pilarce Solo 636 wskazują na jej jakość, moc oraz bezawaryjność. Dwusuwowy silnik zawsze jest gotowy do pracy. Silnik, jaki pracuje na nasze zadowolenie, jest o pojemności 0,41 litra. Każdy posiadacz pilarki Solo 636 opiniuje urządzenie bardzo dobrze. 

Kosiarki Solo – opinie

Kosiarki Solo wyposażone w silne, wytrzymałe silniki, znakomicie wyprofilowane noże oraz wszystkie potrzebne systemy pracujące znakomicie. Opinie o kasiorkach Solo zachęcają do zakupu, ponieważ każdy posiadacz kosiarki Solo jest zadowolony.

Opinie o kosiarce Solo mówią o niej, że jest urządzeniem do zadań specjalnych. Kosz na trawę pojemny, napęd znacznie ułatwia prowadzenie oraz pracę. Kosiarki Solo znakomicie się sprawdzają w koszeniu wielkich obszarów. Jak wskazują opinie, wszystkie produkty firmy Solo są bezkonkurencyjne.